kuky kuk :-))Anna Oppitzová

Představujeme vám kandidátku za Stranu demokratického socialismu pro červnové volby 2006 do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Kandiduje na listině KSČM ve Středočeském kraji.

Anna Oppitzová se narodila 27. října 1951 v Mělníku. Základní školu navštěvovala v Dolních Beřkovicích. Od roku 1967 studovala na Střední uměleckoprůmyslově škole v Praze obor scénické techniky. Po ukončení studia v roce 1971 pracovala v oblasti kultury a v letech 1981 až 1986 jako ředitelka Kulturního domu v Mělníku.

Po volbách v roce 1986 nastoupila do funkce tajemnice MěNV v Mělníku, a i když z funkce odešla v roce 1990, členkou zastupitelstva je nepřetržitě až do roku 2006.

Rok 1990 znamenal pro A. Oppitzovou i nové pracovní zkušenosti. Začala pracovat v dopravě. Krajské dopravní středisko se postupně reorganizovalo, a tak v roce 2002 začala samostatně podnikat v tuzemské i zahraniční dopravě.

Vychovala dvě děti a velkou radost má ze dvou vnoučat.

Dlouhodobě je spojena s činností amatérského divadla v Mělníku, kde uplatňuje své výtvarné nadání. Relaxaci nachází také v přírodě.

Od roku 1971 je členkou odborů, kde pracovala ve funkci předsedy i členky krajských a celostátních odborových orgánů. Dlouholeté zkušenosti v práci s lidmi a sociální cítění se odrážejí v jejích vystoupeních na jednáních městského zastupitelstva, kde prosazuje oprávněné požadavky občanů.


Související odkazy: