Pozvánka na 2. sjezd Evropské levice

Autor: Milan Neubert <neubert(at)sds.cz>, Téma: Pozvánka na akce, Vydáno dne: 15. 11. 2007

Milý pravidelný návštěvníku webových stránek SDS,
jistě víš, že naše Strana demokratického socialismu byla pověřena organizací 2. sjezdu Strany evropské levice, který se uskuteční v Praze ve dnech 23. - 25. listopadu.

Rád bych Tě touto cestou na náš sjezd pozval. I když mnohdy neznám Tvé skutečné jméno a spojení na Tebe, ulehčuje mi situaci skutečnost, že je sjezd EL koncipován jako otevřený. Každý, kdo bude mít zájem, může přijít do TOP hotelu na Praze 4 a zaregistrovat se jako veřejná návštěva sjezdu.

Rádi bychom dokonce pozvali více těch, které jménem dobře známe, ale vnitřní pravidla o počtu pozvaných jednotlivými národními delegacemi nám to neumožňují. Pevně věřím, že v takovém případě pochopíš ryze praktické důvody, které naše právo pozvat si hosty omezují, a že se přesto ve sjezdových prostorách uvidíme.

Průběh sjezdového jednání bude snímán televizní kamerou - obraz i zvuk sjezdu bude přenášen nejen na obrazovky v předsálí, ale bude k dispozici i na internetu. To je nepochybně dobrá zpráva pro ty z vás, kteří by museli vážit do Prahy dlouhou cestu.

Záznam celého sjezdového jednání včetně všech jazykových mutací bude posléze k dispozici na zvláštním serveru, takže ani ti z vás, kteří budou z jakéhokoliv důvodu po dobu konání 2. sjezdu EL zaneprázděni, nepřijdou o žádné podstatné informace.

Hezký den všem přeje

Milan Neubert