logo SDS
Dnešní datum: 09. 12. 2023   | Hlavní stránka | Tématické skupiny | Seznam rubrik | Download |  
zelené návěští   Hlavní menu zelený nadpis
Hlavní stránka
Kdo jsme - něco o SDS
Stanoviska SDS
Tiskové zprávy SDS
International
Staré stránky SDS

Ankety
Download
TOP 50
Tématické skupiny
Seznam rubrik (témat)

červené návěští   Rubriky červený nadpis

zelené návěští   Čtenář zelený nadpis

Jméno (přezdívka)
Heslo


Úprava osobního účtu

červené návěští   Evropská levice červený nadpis


Na web SEL

Manifest SEL
Čtěte o SEL u nás


zelené návěští   Nejčtenějąí/rok zelený nadpis

Neexistují vhodná data!


červené návěští   SDS červený nadpis
Strana demokratického socialismu
Přípotoční 869/19
101 00 Praha 10
Návątěvy po předchozí dohodě
tel.:
(420) 608 630 506
(420) 608 181 054
(420) 728 074 253 (nejlépe SMS)
Bankovní spojení - transparentní účet pro příjem darů: 2101181284/2010
Případné dárce žľádáme, aby ve "zprávě pro příjemce" uvedli účel daru, např.: "příspěvek na činnost SDS" a identifikovali se jménem a příjmením. Děkujeme.
secret@sds.cz
(c) SDS

Kanál RSS

TOPlist

zelené návěští   Interní statistika zelený nadpis
Denni
Max. 15
Prům. 2.6
21 denni
Max. 490
Prům. 293.6

Nyní si čte web : 20 uživ.

Komentáře
ke článku: ... o to se vláda nestará
(ze dne 22.02.2008, autor článku: administrator)

Komentář ze dne: 23.02.2008 15:14:32     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Zdeněk (celealt@centrum.cz)
Titulek: Času dost
Právo 20.2.2008.
Lidé v ústavech nemají na platby u lékaře.
Dvaceti procentům seniorů v domovech zbude z kapesného po zaplacení nezbytných výdajů méně než 50,-Kč měsíčně.
Václav Krása.
Právo 21.2.2008.
Sloupek-Škoda šutrů.
Vezměte si kupříkladu úžasný výrok populárního mluviče Ministerstva zdravotnictví Tomáše Cikrta,podle něhož si mlsní senioři v domovech důchodců dopřávají příliš mnoho léků,marnotratně za ně utrácejí a pak vlastní vinou trpí nedostatkem peněz.
Jiří Franěk.
Právo 23.2.2008
Rozhovor A.Kramera s J.Paroubkem
A já otevřeně říkám,že jestli jsem před prezidentskou volbou preferoval-alespoň v některých krajích-levicové koalice před levostředovými,tak teď se na to dívám jinak.
Jiří Paroubek
23.2.2008.Komentář-Biftek neřádů,suchý chléb naděje.
E-mail K.L.z Brna-z politiky ČSSD lidé moc nadšeni nejsou.
Již několik mých přátel,voličů CSSD,mi řeklo,že nemají koho volit,tedy že asi k volbám nepůjdou.
A.Mitrofanov.
Času dost.

Komentář ze dne: 24.02.2008 01:23:26     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: ...ani nikdo jiný. Voliči jsi sám.
"Výkonný výbor ÚV KSČ k únoru 48
Vydáno dne 20. 11. 2005 (845 přečtení)

Stanovisko VV ÚV KSČ zveřejněné v předvečer 45. výročí „Vítězného února“.....
Únorové události v roce 1948 si Komunistická strana Československa letos připomene ve zcela změněných společenských podmínkách vytvořených revolučním pohybem širokých vrstev našeho lidu.
Jménem statisíců poctivých komunistů KSČ již odsoudila bývalý nedemokratický systém vlády jedné strany, který ve svých důsledcích vedl k monopolu moci úzké skupinky stranických a státních byrokratů, k manipulování lidmi, zneužívání funkcí a korupci."

- - Tak můžeme dnes odsoudit také p. Topolánka a ještě před ním soc. vládu, že nám to takhle zahospodařili. A také odbory, že nám vymohli "třídní smír" zatímco bylo potřeba se brát o sebe.
Také může pomalu chápavého voliče napadnout otázka, k čemu že jsou tu nějaké levicové strany, které o sobě tvrdí, že chtí pomáhat lidu, ale vypadá to, že pomáhají sobě, jak říká pí. Bubílková. Stačí se prý podívat, kolik berou ze státního rozpočtu. Když už jsme si zvykli, že tu nejsou, tak tu nemusejí být ani v budoucnu. Aspoň bude na nemocnice, když je socani prošvihli. Ani ty statisíce poctivých.. bla.. bla..za to nechtějí vzít a plivnout do dlaní.

Komentář ze dne: 25.02.2008 07:43:09     Reagovat
Autor: neregistrovaný - pěšák (@)
Titulek: za benzin?
Já za benzín neutratím nic - a co udělám s přebytkem, o to se nikdo nestará.

Ale teď trochu vážněji: pozor na lacinou demagogii. A tohle dost zavání něčím podobným.
A. Prakticky každé z těch čtyř čísel (příjmy, výdaje) je rozporné a rozporovatelné. Dokonce i kdyby byla správně (jakože podle mne nejsou) je tu ještě otázka struktury.
B. A ještě tu zůstává dodatečná otázka: kdo je "průměrný Čech, Němec"? Existuje takové zvíře vůbec?
C. A nakonec tu ještě máme např. "průměrného Portugalce", "průměrného Turka" nebo "průměrného Inda" Jak jsou na tom oni?

  
Komentář ze dne: 25.02.2008 11:24:41     Reagovat
Autor: [milan] - Milan Neubert (neubert@sds.cz)
Titulek: Re: za benzin?
Pěšáku, podívejte se na ostatní články v kapitole "Střípky z internetu". Třeba takový "Radar v Brdech", kde si člověk dělá legraci z věcí vážných.

Takže i v tomto případě to berte jako článek, jehož hlavním smyslem je Vás rozesmát.

Máte pravdu ve všech bodech A, B a C.

Nicméně - asi před třemi lety jsem viděl někde odborný článek, který porovnával celkové čisté příjmy a celková čistá vydání v ČR. Vyplynulo z něj, že MUSÍ existovat černá/šedá ekonomika, která přidává příjmy, aby se vyrovnaly výdajům.

    
Komentář ze dne: 25.02.2008 13:19:38     Reagovat
Autor: neregistrovaný - pěšál (@)
Titulek: Re: Re: za benzin?
Sorry, to zařazení mezi "polovtipy" mi uniklo. Ani není divu, on to zase až takový vtip není, možná tak "čtvrtvtip"?
Šedou ekonomikou vstupuje do hry každopádně zajímavý aspekt.

Komentář ze dne: 29.02.2008 13:56:44     Reagovat
Autor: neregistrovaný - VV ÚV KSČM (@)
Titulek: K jednání předsedy vlády ČR M. Topolánka v USA
Přes dlouhotrvající odpor více než 70 procent občanů ČR, na kterém nic nezměnila ani vládní manipulativní kampaň, jednala vládní delegace vedená předsedou vlády M. Topolánkem s představiteli USA o umístění amerického radaru na území ČR. Jednání nelze vnímat jinak, než jako pohrdání názorem obyvatel na radar. Většinový postoj české vlády a zejména jejího předsedy je dlouhodobě zřetelný - učinit vše pro to, aby na našem území byla instalována radarová stanice jako součást protiraketového systému USA. Horlivost a úslužnost k americké státní administrativě, která prosazuje zájmy jestřábů z vojensko-průmyslového komplexu, v tomto směru překonává obvyklé zvyklosti v mezinárodních vztazích. Vláda se evidentně dostala do rozporu s Ústavou, čl. 6, podle kterého politická rozhodnutí vycházejí z vůle většiny a rozhodnutí mají dbát na ochranu menšin. Svobodné hlasování v referendu není připuštěno a vláda rozhoduje proti většině obyvatel.

Souběh projednávání víz a radaru byl načasován, aby se otupilo ostří nesouhlasu s radarem. Americká vláda si české veřejné mínění chce koupit za něco, co je ponižující. Separátní jednání o vízech mimo EU je navíc součástí dlouhodobé strategie USA v úsilí o slabší a názorově rozdělenou Evropu. Podepsané Memorandum o porozumění při poskytování osobních dat a splnění bezpečnostních opatření o nahrazení amerických víz také chápe Evropská unie jako nebezpečný precedens do budoucna. Informace o totožnosti, majetkových poměrech, otiscích prstů a další data budou mít k dispozici v USA nejenom v boji proti terorismu, ale i pro jiné použití, a to dokonce na 15 let.

Premiér Topolánek bez ohledu na další zákonné postupy spěchá uzavřít jednání o radarové základně na území ČR a v agendě zajistit pobyt americkému personálu na území ČR příslušnou právní normou a jurisdikcí, obdobně jako u ochrany životního prostředí. Vybudování této předsunuté základny znamená mj. závislost na politickém rozhodování USA a jejich koncepci prevent

  
Komentář ze dne: 29.02.2008 13:58:02     Reagovat
Autor: neregistrovaný - dokončení (@)
Titulek: Re: K jednání předsedy vlády ČR M. Topolánka v USA
-ivních úderů. Radar je prostředkem pro elektronický monitoring východním směrem. Radar se může stát závažnou příčinou ohrožení území státu jak teroristickým útokem, tak raketojaderným úderem prvního pořadí v případě válečného střetu většího až velkého rozsahu. Důvěra ve slib k využívání zbrojního výzkumu USA jako „odměnu“ za US radar pro ČR je výrazem diletantství a neschopnosti vnímat realitu.

Výkonný výbor ÚV KSČM konstatuje, že jednání vlády ČR v USA o americkém radaru na vlastní pěst je nezodpovědné. K projednání a odsouhlasení česko-americké smlouvy o radaru na summitu NATO v Bukurešti nemá M. Topolánek mandát Parlamentu ČR ani většiny občanů. KSČM požaduje, aby žádná smlouva s  USA ve věci radaru nebyla vládou podepsána a trvá na schválení a provedení referenda tak, aby o umístění radaru rozhodli občané České republiky.

KSČM zásadně odmítá ocenění bratrů Mašínů premiérem Topolánkem.


    
Komentář ze dne: 01.03.2008 10:52:57     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Re: Re: K jednání předsedy vlády ČR M. Topolánka v USA
Myslím, že by bylo vhodné, aby strany, které nesouhlasí s umístěním radaru v Brdech vydaly společné prohlášení v médiích, že v případě jejich volebního vítězství, zařídí demontáž tohoto radaru.

červené návěští   Hlavní zprávy červený nadpis

zelené návěští   Novinky zelený nadpis
16.04.2018: Letní univerzita Evropské levice 2018
Letní univerzita EL se koná ve dnech 11. aľ 15. července 2018 ve Vídni pod mottem "Dialog pro pokrok v Evropě. 200 let od narození Karla Marxe, 100 let od konce 1. světové války. Bliľąí informace o účastnickém poplatku a registrační formulář jsou k dispozici na stránkách Evropské levice.

16.06.2017: Opět útoky spamovacích robotů
Doąlo k opakovaným útokům robotů sázejících do komentářů texty s podivnými "inzeráty" (podle vąech známek činskými). Jen poslední dvě dávky představovaly více neľ 200 těchto pseudokomentářů, které maľeme. bahis siteleri

16.06.2017: Někdo/něco zde krade ľ a ą?
V uplynulých dnech doąlo k technické závadě, v jejímľ důsledku se "beze stop" z některých článků (ale i z větąiny komentářů) ztratila vąechna písmena "ľ" a "ą" (nebo jenom jejich emosčást). Za závadu se omlouváme a na jejím odstranění pracujeme (zatím pátráním po příčině).

09.05.2017: Pietní akt na Oląanech
Jako kaľdoročně, i letos poloľila 9. 5. v 9 hodin delegace zástupců CV SDS a výboru praľské organizace SDS květiny k památníku padlých rudoarmějců na oląanském hřbitově. Při té přileľitosti jsme pietně vzpomněli i padlých daląích armád (včetně československé), kteří jsou na Oląanech uloľeni.

červené návěští   Anketa červený nadpis
V současnosti rozvířil hladinu návrh přijmout do ČR 50 syrských válečných sirotků. Co si o něm myslíte?

V Sýrii ani ľádní váleční sirotci nejsou.
1884 (1884 hl.)
Nebrat! Jeątě by nás podřezávali.
1437 (1437 hl.)
Konečně někdo uvaľující lidsky.
1489 (1489 hl.)
A» se kaľdý stará o sebe, nic nám do nich není.
966 (966 hl.)
Je to sice politikum, ale krok správným směrem.
1588 (1588 hl.)
Raději bychom měli zvýąit svou ostudně nízkou rozvojovou pomoc.
1438 (1438 hl.)
Prohnilý humanismus !!
967 (967 hl.)

Celkem hlasovalo: 9769


zelené návěští   Vyhledávání zelený nadpis


na nových stránkách

Rozšířené vyhledávání
Tématické skupiny
Seznam autorů


Google

web
sds.cz
blisty.cz
bbc.co.uk

zelené návěští   Vaąe komentáře zelený nadpis
[15.05.2018 19:15:23]
josef mikovec
Bohumír ©meral - Mučedník ztracených a vysněných příleľitostí http://www.novarepublika.cz/2018/0 5/frantisek-ferdinand-s ...

[15.05.2018 18:54:53]
josef mikovec
Zde jest zkuąební kámen, na němľ se dokáľe, zdali jsme opravdu v dost zralí, dost socialističtí, abychom opravdu stali se v Rako ...

[21.03.2018 17:10:12]
n
Snad se něco doví,!

[19.11.2016 10:28:45]
l&s
Doplnění k Peroutkovi - Zemanův projev byl míněn dobře, bohuľel se v něm dopustil dehonestujícího přeąlapu, kdyľ prohlásil, ľe Per ...

[27.02.2016 10:01:56]
l&s
Článek pana Bělohradského není k dispozici, tak jen pár postřehů k této stati. Paní Neudorflová sice správně píše, že je chyba, k ...

[28.10.2015 09:08:14]
-ik
Dobrý den pane ©lemendo! To, co jste napsal, je konstatování stavu. A co navrhujete jako pokus o naznačení cesty? Já mysl ...

[04.09.2015 14:20:12]
n
Samozřejmě, ľe jiľ těąím na shromáľdění, jako posledně na Václaváku. Doufám, ľe nebude chybět pán ©afr, kterého tímto srdečně zvu. ...

[13.08.2015 13:11:01]
n
SDS leží v žaludku tomu zoufalému tapetáři, takže je moc známá a okolí se musí postarat o její prosazení. Prohra s US a tím i se s ...

[13.08.2015 01:44:03]
-ik
Jestli že se mi zdá, že militantní skupiny dosahují lepších výsledků, měl byc se podívat na sebe, zda nepracuji špatně. Oni mohou ...

[08.06.2015 21:05:37]
-ik
"význam evropské levice pro vývoj ve světě a její podíl na jeho spoluutváření (globalizace, přenos zkušeností z jiných čá ...

[25.05.2015 14:58:27]
n
Lidstvo v rozvinutých zemích a tím myslím i naąi zemi, jiľ dosáhli hranic daląího materiálního pokroku a jeho daląí zvyąování je n ...

[25.05.2015 08:21:23]
l&s
"Proč se myšlenka lidové fronty boje proti fašismu prosadila v našem hnutí, až když bylo fakticky pozdě? Bylo vůbec možné, ab ...

[13.05.2015 09:45:10]
Milan Neubert
-iku, napsal jste víc věcí, s řadou souhlasím. Jednu námitku ale mám: dospěli jsme k závěru, že virtuální diskuse na webu nebo na ...

[10.05.2015 23:25:51]
-ik
Mám pocit, pane Neuberte, že jste se o kontakt s lidmi ani moc nesnažil. Diskuse na stránkách SDS je nulová. A i v minulosti jst ...

[06.05.2015 10:38:48]
n
Vítám tapetáře. Čest tvoji práci. Podle množství zbytečné práce opravdu stojíš ...


Teze programu SDS
Teze programu SDS

Bahisikayet.com Extrabet Deneme bonusu Denemebonusuz.com

Deneme Bonus Veren Bahis Siteleri 2022

en iyi bahis siteleri

jetbahis-girisi.com

Rexbet-girisi.com

hovarda-girisi.com

mobilbahis giris

sekabet guncel adres

asyabahis guncel adres

Maltcasino

pinbahiskayit.com

Tyto stránky byly vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.