logo SDS
Dnešní datum: 07. 02. 2023   | Hlavní stránka | Tématické skupiny | Seznam rubrik | Download |  
zelené návěští   Hlavní menu zelený nadpis
Hlavní stránka
Kdo jsme - něco o SDS
Stanoviska SDS
Tiskové zprávy SDS
International
Staré stránky SDS

Ankety
Download
TOP 50
Tématické skupiny
Seznam rubrik (témat)

červené návěští   Rubriky červený nadpis

zelené návěští   Čtenář zelený nadpis

Jméno (přezdívka)
Heslo


Úprava osobního účtu

červené návěští   Evropská levice červený nadpis


Na web SEL

Manifest SEL
Čtěte o SEL u nás


zelené návěští   Nejčtenějąí/rok zelený nadpis

Neexistují vhodná data!


červené návěští   SDS červený nadpis
Strana demokratického socialismu
Přípotoční 869/19
101 00 Praha 10
Návątěvy po předchozí dohodě
tel.:
(420) 608 630 506
(420) 608 181 054
(420) 728 074 253 (nejlépe SMS)
Bankovní spojení - transparentní účet pro příjem darů: 2101181284/2010
Případné dárce žľádáme, aby ve "zprávě pro příjemce" uvedli účel daru, např.: "příspěvek na činnost SDS" a identifikovali se jménem a příjmením. Děkujeme.
secret@sds.cz
(c) SDS

Kanál RSS

TOPlist

zelené návěští   Interní statistika zelený nadpis
Denni
Max. 45
Prům. 14.8
21 denni
Max. 1284
Prům. 757.4

Nyní si čte web : 70 uživ.

Komentáře
ke článku: Hierarchie zpupnosti
(ze dne 27.03.2012, autor článku: Vít Stanislav)

Komentář ze dne: 07.04.2012 19:45:58     Reagovat
Autor: neregistrovaný - MIKEŠ (@)
Titulek: Co s rozbitou levicí ?
Chce to změnu. Jak je ale reálná změna zleva ?
v ČR sílí odpor vůči politice vůbec - to znamená místo koncetrace volební podpory tak jejich rozbití, protože si každý myslí že jen on má ten správný návod.
A když k tomu přičteme neustálé spory mezi levicovými subjekty, také i zde se objevující volání po nové straně s novými tvářemi tak o volebním výsledku jako na Slovensku si čeksá levice může nechat jen zdát.
SPOZ a LEV21 budou kandidovat v krajských volbách, stejně tak Zelení, k tomu se chystá do voleb i poněkud zmatená holešovská výzva... a populisté typu Suverenita a různé regionání hnutí jako Severočeši.cz, Jihočeši.cz atp. také odčerpají hlasy.
A výsledek téhle dezintegrace ? Kdo jste viděl debatu malých levicových subjektů 7. dubna na ČT, tak z toho musímmít podobný rozpačitý dojem :
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10116287760- politicke-spektrum/
Nebylo by lépe se oprostit od malicherností a více integrovat úsilí. Nebo to snad vidíte jinak ?

  
Komentář ze dne: 07.04.2012 22:07:21     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Re: Co s rozbitou levicí ?
"SPOZ a LEV21 budou kandidovat v krajských volbách, stejně tak Zelení, k tomu se chystá do voleb i poněkud zmatená holešovská výzva... a populisté typu Suverenita a různé regionání hnutí jako Severočeši.cz, Jihočeši.cz atp. také odčerpají hlasy.
A výsledek téhle dezintegrace ? "(Mik..)
- - Copak výsledek, ten už se rýsuje - nic moc. Vznikající regionální hnutí můžou být také následkem snahy i regionálních politiků dosáhnout na funkce, pozice, peníze ...Nevím, zda jsou vždy levicová. V případě levicových bych hádal příčinu i v nezřetelné až mlhavé ideové vyjasněnosti Jednotlivých stran a to i větších. Jak dlouho už spolu nekamarádí ksčm a čssd dle Bohumínského diktátu? A kde máme diskusi, jejíž mohutnost by měla odpovídat velikosti daného problému? Např zde diskuse utichla před vánoci a ještě nevyklíčila. A stála i před tím za málo, často proti utkvělým názorům a to pak nejde.

    
Komentář ze dne: 08.04.2012 08:35:20     Reagovat
Autor: neregistrovaný - MIKEŠ (@)
Titulek: Re: Re: Co s rozbitou levicí ?
regionální hnutí samozřejmě nejsou ani tak levicová jako regionální (a Suverenita už vůbec ne) - ale míří populisticky na naštvaného voliče a ten z části podlehne a bude si s nima v tom nadávání a planém moralizování notovat.
A tudíž uloupnou nějaký ten hlasy taky - v případě Severočei.cz bych věřil že se do kraje i dostanou. Takže i toihle přispějí k tomu že "ficovský" výkon u nás bude vyloučený.

Komentář ze dne: 07.04.2012 21:54:01     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prádlo musí vyprat doma.
"Jinými slovy hodnotová stupnice panovačnosti, povýšenosti a arogance. Tak častá v historii a bohužel i v současnosti, nejen u vládnoucích mocných. Již dlouhou dobu se s touto lidskou vlastností střetáváme téměř denně. Ve většině případů je spojena s omezeností těch lidí, ... Jejich životním krédem je moc peněz, které získali velmi často podivnými machinacemi. "
- - Vzpomeňme si na projev posl. Semelové 25.2.2011 uu hrobu Gottwalda - co tam posl. Semelová chtěla zvítězit? Neuvědomovala si, že je to pro levici špatný tah? Vzpomeňme si na průšvih Pana Dolejše a ještě jednoho "soudruha" s nabídkou úplatku za pozdržení zákona o zdanění hazardu, s nejasným "vysvětlením", zda to byla akce ve prospěch Haló novin nebo jich osobní. A popřemýšlejme jaký to má vliv na "oblibu" levice. Nebo aféry p. Hulínského přezdívaného v určitých kruzích "velká kapsa" I smířlivý postoj či názorová nevyjasněnost ksčm směrem ke ksm ubírá levici "body". Nepřidá oblibě levice ani názorová hladina pana Hellera a jeho odmítání soukr. podnikání.
Takové a podobné "kausy" způsobují pachuť voliče, slyší li slovo levice. Na momentální nárůst preferencí pro čssd a ksčm nechť Vaše duše nenaplňuje nadšením. Mám za to, že jde o přechodný jev, způsobený mohutnými škrty současné vlády. Dle mého názoru - názoru politologa či ekonoma amatéra - to není způsobeno kvalitní prací ideologů na levici. Ostatně kde jsou? I ty sporné diskuse zde už ustaly. Asi tíživá situace levice zas tak tolik lidí nezajímá. Prognosa je tedy setrvalý sestup.

  
Komentář ze dne: 08.04.2012 08:48:37     Reagovat
Autor: neregistrovaný - MIKEŠ (@)
Titulek: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prádlo musí vyprat doma.
...ovšem takovéhle ošidné moralizující kádrování ve stylu "všude je něco špatného, tudíž všechno je na nic" taky nepřispěje k vzestupu. Copak SMER nemá také své vnitřní problémy ? Copak někdo na ulici zná např. nějakého Hellera ? Možná tak Josepha (Hlava 22)
Ale lidi zatím vidí že se zejm. ta česká parlamentní levice nedokáže společně vzepnout k akci která bude mít v základech nějaké tušitelné minimum programou změn a nimrá se sama v sobě. Taky jsme si posteskl ale už raději bez toho miesmacherství... levice nemá úlohu apoštolskou (pro men tedy určitě ne) ale nástroje reálného přestavění systému.

    
Komentář ze dne: 08.04.2012 20:45:57     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Re: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prádlo musí vyprat doma.
K odstavci 1) Myslím, že na nic je způsob myšlení, kdy se smíříme s chybou, kterou udělala "postavená" osoba. Máte za to, že by "někdo na ulici" souhlasil s opěvováním Gottwalda, když už jsou známy průběhy procesů a vůbec postup bezp. orgánů v jeho době a také praxe i základních organizacích ksč?
Řekl bych, že by to mělo za následek úbytek hlasů. Beztak momentální nárůst preferencí pro ksčm je způsoben z velké části zoufalstvím některé části obyvatel a ne kvalitním programem té strany.
K odstavci 2) Tvrdíte li, že levice má snad úlohu nástroje reálného přestavění systému, je to Vaše tvrzení. Mně to tak nevychází. Vidím spíše 20 let selhávání. Např zdravotnictví. Soc dem neuměla řídit nemocnice, která se moc zadlužily a tak je šoupla na kraje, kde se staly předmětem snah o "privatizaci". Ksčm k tomu mlčela a sama nepostavila nosný systém zdravotní péče. Nebo v ideové oblasti: jak to, že se ksčm ostře nepostavila proti ksm, když ta hrubě "ulítla"?
Vidím to tak, že je snadnější mít např ve sněmovně plamenné řeči a pak neprosazovat např zákon proti hazardu.

      
Komentář ze dne: 09.04.2012 10:38:44     Reagovat
Autor: neregistrovaný - MIKEŠ (@)
Titulek: Re: Re: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prádlo musí vyprat doma
musím kostatovat, že s tím co mne (a možná i vás) trápí jsme tu nepohnuli, spíš naopak - já říkám, že přes všechny výhrady je třeba více spolupracovat, jinou možnost před sebou nemáme. Jaký má smysl eskalovat ad absurdum váš názor že chování nějakého jednotlivce nevyhovuje vašim superpožadavkům ? Nebo že nerealizují něco co vy sám ani neumíte pojmenovat ?
Snad jde nyní o víc než neužitečně prokádrovat zmiˇˇnované pražské představitele hlavních stran - ostatně když postavíte pány Svobodu a Laudáta (to jsou tuším pražští předsedové ODS a TOP09) proti Hulínskému a Semelové (ČSSD a KSCM), tak byste podle vás nesměl k volbám vůbec. Když vás ti jednotlivci tak štvou tak použijete v hl. městě svůj preferenční hlas.
Zejm. na venkově je to jinak - lidé volají po spolupracující levici. Uvědomujete si že vlastně aniž byste znal a mohl ovlivnit situaci v těchto stranách, obhajujete takhle přežívání tzv. bohumínského usnesení, které už po 2 desítky let rozděluje parlamentní levici. A nebo snad chcete uvěřit chaotům z různých iniciativ a zmatených novostran ? To vám pravice jen zatleská. Neženme lidi do ještě větší pasivity.
P.S. jinak přeji hezké velikonoční pondělí

        
Komentář ze dne: 09.04.2012 15:39:37     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prádlo musí vyprat
"Zejm. na venkově je to jinak - lidé volají po spolupracující levici. Uvědomujete si že vlastně aniž byste znal a mohl ovlivnit situaci v těchto stranách, obhajujete takhle přežívání tzv. bohumínského usnesení, které už po 2 desítky let rozděluje parlamentní levici." (Mik..)
No já přece také volám po spolupracující levici. Ale ona na mně kašle. A to jak Vy říkáte už cca 20 let. Já nejsem v jejich čele, já tím, že jsou navzájem nafrnění, jen trpím.
To co tady píšu není žádné kádrování. To se snažím vyjádřit, že nebudeli politika levice čistá, pak to bude jen podle hesla - zloděj honí zloděje.
Na adresu pražských " socialistů" se vyjádřil i sám p. Dienstbier. To nejsou moje výmysly. Ostatně jsou to Vaše názory. Můžete si je i nechat, to je Vaše právo, jenom jestli ta spolupráce tímto způsobem bude vůbec probíhat. Ostatně diskuse zde už stejně uvadla. Buď nikoho nic nezajímá, a nebo většina již usoudila, že proti zarytým představám disktovat ani nelze. Hezké svátky.

          
Komentář ze dne: 10.04.2012 09:26:53     Reagovat
Autor: neregistrovaný - MIKEŠ (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prádlo musí vyp
moje odmítavá reakce byla vyvolána tím, že spíše než základ spolupráce nacházíte všude jen to špatné a to nemám za dobrý základ. Politika nikdy nebude splnovat něčí dokonalé představy - i ta levice je společenství různých lidí. Proto
1) i ti co nejsou v čele mohou pracovat ve struktuře levice, ale pozitivně, bez té moralistní povýšenosti jak to jiní dělají blbě nebo že kupčí s mocí (to totiž vždy stejně bude).
2) Dienstbiera berme s rezervou - je to jen moda kolem zděděného jména a pokud za ním nebude programový obsah, vyšumí jako kdybysi vyšuměl miláček strany Buzková
Diskuse zde řekl bych uvadlane proto že tu někdo něco zarytě skrýval, ale že je jí třeba rozšířit o nové podněty a udržet její smysl, který snad není jen si poplakat.
A tady bych viděl kořeny mj.j. v tom že pozice SDS není tak výrazná - memento pro ty co by chtěli pořád zakládat nové, čisté, nepolíbené subjety. Ale omezený okruh debatérů i témat je i na jiných levicových forech (BListy, Deník referendum), takže je to širší problém.
Jinak díky za přání k svátkům - byly chladné, ale i neznaboh musí říci díky za trochu volna.

            
Komentář ze dne: 11.04.2012 22:43:06     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prádlo musí
"1) i ti co nejsou v čele mohou pracovat ve struktuře levice, ale pozitivně, bez té moralistní povýšenosti jak to jiní dělají blbě nebo že kupčí s mocí (to totiž vždy stejně bude).
"(Mik..) -- A Vy máte z těch pár slov, co jsem tu stačil v několika příspěvcích nakoktat, pocit mé moralistní povýšenosti? Nic povýšeného v sobě necítím. Ctěl jsem jen vyjádřit názor, že se špinavými štětci se nesnadno tvoří cistý obraz. A jako na zavolanou administrace přidala článek p. Lédla o žumpě na magistrátu. Já to též nevidím jako moralizování. Spíše jako nutnost takovéto věci osvětlovat.

              
Komentář ze dne: 12.04.2012 13:04:14     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prádlo
asi nemá cenu tenhle způsob nekonkrétní debaty rozvíjet - ale úvaha o čistých štětcích je přesně ten druh útěšné moralistní povyšenosti nad politikou o které mluvím (i když rozpaky nad stavem věcí mohu pochopit - k emu je dobré šířit takovou hle negaci ?).
Prostě jaké to mají být čisté štětce - je správný politik nouma či manásek, který ani netuší co se mu za zády děje a nebo ten, který různé zájmy rozezná a je schopen je aspon castecne vtěsnat do demokratických pravidel ?
Úvahy o "čisté" politice jsou totiž neprosto nekonkrétní sebemrskačské kecy připomínající mesiášské úvahy o nepolitické politice, zbavené lobbyistů a zájmů nebo o lovu na dinosuary. Celé spektrum že je zprava do leva špatné - tak kdo je dobrý ?
Neosvětlí to nakonec na chodu reálné a tudíž vždy nedokonalé politiky vůbec nic - jen dávájí kritikům pocit že zatímco ostatní jsou špatní, tak oni jsou lepší. Bez návrhu jak to či ono a ským řešit (ono legendární što delat) je to jen takové neplodné stýskání na téma "Bad times".

                
Komentář ze dne: 12.04.2012 13:06:09     Reagovat
Autor: neregistrovaný - MIKEŠ (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prá
podpis s dovětkem - neberte to ve zlém, ale to neustálé hořekování mě už nebaví, tím spíš že to nic nemůže změnit. Proto to volání po pozitivních návrzích...

                  
Komentář ze dne: 12.04.2012 16:40:18     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé
neustálé hořekování mě už také nebaví. Návrhy aby byly dost "pozitivní" mne momentálně nenapadají, tak se mějte hezky.

                
Komentář ze dne: 12.04.2012 16:36:06     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prá
Dobře, dám si říci, zanechávám sebemrskačských řečí. Mějte se hezky.

        
Komentář ze dne: 11.04.2012 18:30:16     Reagovat
Autor: [JHudeček] - Jiří Hudeček (hudecek@sds.cz)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prádlo musí vyprat
Jen malá poznámka - v komunálních volbách (jako jsou "krajské" volby v hl. městě) přes rozšířenou představu volič preferenční hlas NEMÁ. Paradoxně tak může ovlivnit složení zastupitelstva méně, než ve volbách do poslanecké sněmovny.

          
Komentář ze dne: 11.04.2012 18:52:36     Reagovat
Autor: neregistrovaný - MIKEŠ (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prádlo musí vyp
upřesnění beru s dodatkem, že jakési preference existují i tam, ale v podobě volby konkrétního kandidáta a ne jen kandidátky - tedy můžete rozdat hlasy napříč celým politickým spektrem.
Neskáče se tu tedy v obecních jako do parlamentu získáním 5% kroužků (tam je to pravda snazší), ale tím že zakroužkujete všechny kromě XY a jeho nevolbou může jeho zvolení být taky znesnadněno.

P.S. Hulínský i Dienstbier, stejně jako Semelová a Laudát byli tuším zvoleni za Prahu i do parlamentu

            
Komentář ze dne: 13.04.2012 14:45:41     Reagovat
Autor: [JHudeček] - Jiří Hudeček (hudecek@sds.cz)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prádlo musí
Nešlo mi v tomto punktu ani o Hulínského ani o Semelovou (ani o jiná dosaditelné jména), ale chtěl jsem upozornit na to, že v případě komunálních voleb je jakákoliv preference iluzí. Pokud totiž volíte "napříč", ubíráte hlasy CELÉ příslušné kandidátce, a tím svého "koně" nijak účinně nepodporujete.

    
Komentář ze dne: 14.04.2012 19:17:20     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Re: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prádlo musí vyprat doma.
Shodou okolností vyšel v Parlam. listech člának p. Ransdorfa "Ransdorf: Naše strana má problémy. Vedení je nejslabší od roku 1921"
Tak nejsem "ošidný moralisující kádrovák" sám.

      
Komentář ze dne: 15.04.2012 01:15:47     Reagovat
Autor: neregistrovaný - čtenář (@)
Titulek: Re: Re: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prádlo musí vyprat doma
On má asi pan Ransdorf především ten problém, že to vedení není on. Má podle mne bohužel sám dost másla na hlavě a takovéto "předvolební" výpady před sjezdem určitě nejsou to, co by od něj KSČM nejvíc potřebovala.

        
Komentář ze dne: 15.04.2012 13:05:32     Reagovat
Autor: neregistrovaný - čtenářka (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prádlo musí vyprat
Můžete mi, prosím sdělit, jestli to není tajné, z jaké mlékárny je to máslo na hlavě p. Ransdorfa? Z Evropy jsem zatím nic špatného neslyšela. Na jeho hlavě to máslo stejně dlouho nevydrží. A také mi, prosím, napište, co by nějak konkrétněji ksčm od p. Ransdorfa nejvíce potřebovala.
Také jsem přemýšlela, proč Vás ten jeho článek povzbudil k výpadu proti jeho osobě a né k přemýšlení, zda v něm není naznačena lepší cesta pro ksčm.

          
Komentář ze dne: 15.04.2012 19:59:28     Reagovat
Autor: neregistrovaný - čtenář (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prádlo musí vyp
Nevím, z jaké je mlékarny, ale nepochybně tam je: vždyť M. Ransdorf byl a je součástí toho vedení.
K tomu článku: hezky dlouho jsem jej marně hledal, v článku "Ransdorf burcuje lidi. Levice je v krizi. Proti vládě musíte povstat sami" z 29.12.2011 jsem popravdě řečeno žádné "naznačení lepší cesty" nenašel (není-li jím celkem jednoduché přesvědčení, že věci s emusí změnit zdola - ale v tom právě také vidím kus másla na hlavě, na profesionálního politika je to trochu málo). Nenašel jsem tam ale ani inkriminovanou větu o nejslabším vedení.
Musel jsem si trochu "zagúglit" a našel jsem: na stránkách www.komsomol.cz je článek přetištěný z "Dialogu", autorem je jakýsi Křemen (možná si měl spíše dát pseudonym Balvan) a tam se tato věta (z článku z prosince 2010!) cituje.
Jsou tam ale i větší perly, doporučuji k přečtemí i čtenářce.

            
Komentář ze dne: 15.04.2012 22:15:23     Reagovat
Autor: neregistrovaný - E.T. (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prádlo musí
lidé přicházejí a odcházejí - to je normální. A týká se to i předsedů a místopředsedů stran. A ti co odejdou bývají někdy kritičtí k tomu, kde byli ale už nejsou. I to je takřka normou. Zrovna v tomhle se nípat nemá zrovna moc cenu.
To zagooglení odhalí že Randorf byl místopředsedou KSČM za Grebeníčka, přesně v letech 1993-2004, tedy 11 let. V čem to bylo před tím o tolik lepší než dnes by bylo zajímavé si od něj vyslechnout. Nezaujatě nahlíženo je problém spíš v tom že je to pořád stejné.
Takže ten výrok z Parlamentích listů, že dnes je to v KSČM nejhorší od roku 1921 vypadá spíše jako nějaká osobní naštvanost či bezradnost - nevím jak srovnat s gotwaldovými časy ale srovnávat s jakešem je také silné kafe.

      
Komentář ze dne: 15.04.2012 13:28:56     Reagovat
Autor: neregistrovaný - E.T. (@)
Titulek: Re: Re: Re: Vcelku správný článek - každý si své špinavé prádlo musí vyprat doma
Info z politického bulváru jako jsou Parlamentní listy neberu vážně - na KSČM tam nadává stejně tak bývalý místopředsedové komunistů Balín jako Ransdorf (ten v KSČM ještě zůstal, ale je zjevně mimo dění) jako ti nejtvrdší stalinisté od štěpána.
Stejně tak nadávají na ČSSD zemanovci či paroubkovci. Oni tam s chutí dají kvůli konfliktu všechno - abyse jim vzápětí vysmáli a dali prostor lidem od Vandase či Bobošíkové. A mají prasečí radost jak se to všechno pere Viz např. tohle :
http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/poslan ecka-snemovna/Rudi-svazaci-se-klani-Kim-Ir-Senovi- Filip-chvali-Vyznamny-korejsky-politik-229332
Tak že se na obdobné neseriozní kádrování lze tak akorát...raz,2,3. Ukázka opravdové zpupnosti byla odpolední rozhovor v OVM s Bártou. Tohle je jen snaha odvést pozornost od koaliční praxe.

červené návěští   Hlavní zprávy červený nadpis

zelené návěští   Novinky zelený nadpis
16.04.2018: Letní univerzita Evropské levice 2018
Letní univerzita EL se koná ve dnech 11. aľ 15. července 2018 ve Vídni pod mottem "Dialog pro pokrok v Evropě. 200 let od narození Karla Marxe, 100 let od konce 1. světové války. Bliľąí informace o účastnickém poplatku a registrační formulář jsou k dispozici na stránkách Evropské levice.

16.06.2017: Opět útoky spamovacích robotů
Doąlo k opakovaným útokům robotů sázejících do komentářů texty s podivnými "inzeráty" (podle vąech známek činskými). Jen poslední dvě dávky představovaly více neľ 200 těchto pseudokomentářů, které maľeme. bahis siteleri

16.06.2017: Někdo/něco zde krade ľ a ą?
V uplynulých dnech doąlo k technické závadě, v jejímľ důsledku se "beze stop" z některých článků (ale i z větąiny komentářů) ztratila vąechna písmena "ľ" a "ą" (nebo jenom jejich emosčást). Za závadu se omlouváme a na jejím odstranění pracujeme (zatím pátráním po příčině).

09.05.2017: Pietní akt na Oląanech
Jako kaľdoročně, i letos poloľila 9. 5. v 9 hodin delegace zástupců CV SDS a výboru praľské organizace SDS květiny k památníku padlých rudoarmějců na oląanském hřbitově. Při té přileľitosti jsme pietně vzpomněli i padlých daląích armád (včetně československé), kteří jsou na Oląanech uloľeni.

červené návěští   Anketa červený nadpis
V současnosti rozvířil hladinu návrh přijmout do ČR 50 syrských válečných sirotků. Co si o něm myslíte?

V Sýrii ani ľádní váleční sirotci nejsou.
1593 (1593 hl.)
Nebrat! Jeątě by nás podřezávali.
1191 (1191 hl.)
Konečně někdo uvaľující lidsky.
1081 (1081 hl.)
A» se kaľdý stará o sebe, nic nám do nich není.
805 (805 hl.)
Je to sice politikum, ale krok správným směrem.
1394 (1394 hl.)
Raději bychom měli zvýąit svou ostudně nízkou rozvojovou pomoc.
1031 (1031 hl.)
Prohnilý humanismus !!
803 (803 hl.)

Celkem hlasovalo: 7898


zelené návěští   Vyhledávání zelený nadpis


na nových stránkách

Rozšířené vyhledávání
Tématické skupiny
Seznam autorů


Google

web
sds.cz
blisty.cz
bbc.co.uk

zelené návěští   Vaąe komentáře zelený nadpis
[15.05.2018 19:15:23]
josef mikovec
Bohumír ©meral - Mučedník ztracených a vysněných příleľitostí http://www.novarepublika.cz/2018/0 5/frantisek-ferdinand-s ...

[15.05.2018 18:54:53]
josef mikovec
Zde jest zkuąební kámen, na němľ se dokáľe, zdali jsme opravdu v dost zralí, dost socialističtí, abychom opravdu stali se v Rako ...

[21.03.2018 17:10:12]
n
Snad se něco doví,!

[19.11.2016 10:28:45]
l&s
Doplnění k Peroutkovi - Zemanův projev byl míněn dobře, bohuľel se v něm dopustil dehonestujícího přeąlapu, kdyľ prohlásil, ľe Per ...

[27.02.2016 10:01:56]
l&s
Článek pana Bělohradského není k dispozici, tak jen pár postřehů k této stati. Paní Neudorflová sice správně píše, že je chyba, k ...

[28.10.2015 09:08:14]
-ik
Dobrý den pane ©lemendo! To, co jste napsal, je konstatování stavu. A co navrhujete jako pokus o naznačení cesty? Já mysl ...

[04.09.2015 14:20:12]
n
Samozřejmě, ľe jiľ těąím na shromáľdění, jako posledně na Václaváku. Doufám, ľe nebude chybět pán ©afr, kterého tímto srdečně zvu. ...

[13.08.2015 13:11:01]
n
SDS leží v žaludku tomu zoufalému tapetáři, takže je moc známá a okolí se musí postarat o její prosazení. Prohra s US a tím i se s ...

[13.08.2015 01:44:03]
-ik
Jestli že se mi zdá, že militantní skupiny dosahují lepších výsledků, měl byc se podívat na sebe, zda nepracuji špatně. Oni mohou ...

[08.06.2015 21:05:37]
-ik
"význam evropské levice pro vývoj ve světě a její podíl na jeho spoluutváření (globalizace, přenos zkušeností z jiných čá ...

[25.05.2015 14:58:27]
n
Lidstvo v rozvinutých zemích a tím myslím i naąi zemi, jiľ dosáhli hranic daląího materiálního pokroku a jeho daląí zvyąování je n ...

[25.05.2015 08:21:23]
l&s
"Proč se myšlenka lidové fronty boje proti fašismu prosadila v našem hnutí, až když bylo fakticky pozdě? Bylo vůbec možné, ab ...

[13.05.2015 09:45:10]
Milan Neubert
-iku, napsal jste víc věcí, s řadou souhlasím. Jednu námitku ale mám: dospěli jsme k závěru, že virtuální diskuse na webu nebo na ...

[10.05.2015 23:25:51]
-ik
Mám pocit, pane Neuberte, že jste se o kontakt s lidmi ani moc nesnažil. Diskuse na stránkách SDS je nulová. A i v minulosti jst ...

[06.05.2015 10:38:48]
n
Vítám tapetáře. Čest tvoji práci. Podle množství zbytečné práce opravdu stojíš ...


Teze programu SDS
Teze programu SDS

Bahisikayet.com Extrabet Deneme bonusu Denemebonusuz.com

Deneme Bonus Veren Bahis Siteleri 2022

en iyi bahis siteleri

jetbahis-girisi.com

Rexbet-girisi.com

hovarda-girisi.com

mobilbahis giris

sekabet guncel adres

asyabahis guncel adres

Maltcasino

pinbahiskayit.com

Tyto stránky byly vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.