Strana demokratického socialismu Přípotoční 869/19 101 00 Praha 10 Návątěvy po předchozí dohodě tel.: (420) 608 630 506 (420) 608 181 054
(420) 728 074 253 (nejlépe SMS) Bankovní spojení - transparentní účet pro příjem darů: 2101181284/2010 Případné dárce žľádáme, aby ve "zprávě pro příjemce" uvedli účel daru, např.: "příspěvek na činnost SDS" a identifikovali se jménem a příjmením. Děkujeme. secret@sds.cz (c) SDS
Komentáře ke článku: Bez aktivní účasti občanů se politická situace nezlepší (ze dne 23.01.2007, autor článku: administrator)
Komentář ze dne: 03.03.2007 18:38:44 Autor: Zdeněk (celealt@centrum.cz) Titulek: K Egonovi.
1)Silný mediální protilevicový tlak je stav,který se nezmění a je třeba se s tím vyrovnat. Je nutné hledat jiné možnosti komunikace.
2)Je také smutnou skutečností,že taktických chyb ze strany levicových reprezentantů je nepřeberné množství,způsobené asi i tím,že vedoucím těchto stran schází sebereflexe.Jinak by některé chyby stále neopakovali.Proto si myslím,že Výzva SDS přišla právě včas,aby nabídla možnost aktivovat se i lidem levicového smýšlení,kterým způsob jednáni ČSSD a KSČM nevyhovuje.
3)Při opakovaném pročítání komentářů zjišťuji,že i naše debata na stránkách SDS sklouzla od věcného tématu-posílení vlivu SDS v české politice-k teoretickému dohadování o Leninovi,Stalinovi,paní Semelkové,o tom co kdy kdo řekl a to asi situaci na politické scéně nezmění.Spíš by mne zajímalo kdo z diskutujích by byl ochoten se sám osobně nějakým způsobem zapojit
S ohledem na spamy může komentáře přidávat jen registrovaný užívatel! Prosím prihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte. Registrace je BEZPLATNÁ.
Letní univerzita EL se koná ve dnech 11. aľ 15. července 2018 ve Vídni pod mottem "Dialog pro pokrok v Evropě. 200 let od narození Karla Marxe, 100 let od konce 1. světové války. Bliľąí informace o účastnickém poplatku a registrační formulář jsou k dispozici na stránkách Evropské levice.
16.06.2017:Opět útoky spamovacích robotů
Doąlo k opakovaným útokům robotů sázejících do komentářů texty s podivnými "inzeráty" (podle vąech známek činskými). Jen poslední dvě dávky představovaly více neľ 200 těchto pseudokomentářů, které maľeme. bahis siteleri
16.06.2017:Někdo/něco zde krade ľ a ą?
V uplynulých dnech doąlo k technické závadě, v jejímľ důsledku se "beze stop" z některých článků (ale i z větąiny komentářů) ztratila vąechna písmena "ľ" a "ą" (nebo jenom jejich emosčást). Za závadu se omlouváme a na jejím odstranění pracujeme (zatím pátráním po příčině).
09.05.2017:Pietní akt na Oląanech
Jako kaľdoročně, i letos poloľila 9. 5. v 9 hodin delegace zástupců CV SDS a výboru praľské organizace SDS květiny k památníku padlých rudoarmějců na oląanském hřbitově. Při té přileľitosti jsme pietně vzpomněli i padlých daląích armád (včetně československé), kteří jsou na Oląanech uloľeni.
Anketa
V současnosti rozvířil hladinu návrh přijmout do ČR 50 syrských válečných sirotků. Co si o něm myslíte?