Strana demokratického socialismu Přípotoční 869/19 101 00 Praha 10 Návątěvy po předchozí dohodě tel.: (420) 608 630 506 (420) 608 181 054
(420) 728 074 253 (nejlépe SMS) Bankovní spojení - transparentní účet pro příjem darů: 2101181284/2010 Případné dárce žľádáme, aby ve "zprávě pro příjemce" uvedli účel daru, např.: "příspěvek na činnost SDS" a identifikovali se jménem a příjmením. Děkujeme. secret@sds.cz (c) SDS
Komentáře ke článku: Levice kontra pravice (ze dne 30.07.2007, autor článku: Václav Bělohradský)
Komentář ze dne: 10.08.2007 15:45:58 Autor: Jiří (@) Titulek: Re: Pinkasocintalismus..
-iku- skutečně nemůžete vědět všechno, ale proč své zásadní neznalosti dáváte tak okatě najevo, to je pro uvažující lidi tak trochu záhadou.
Podle systematizace věd, je vědou universální filosofie a podle některých také teologie. O tyto dvě vědy se opírají všechny vědy speciální - přírodní, humanitní i ekonomické. No a jedním z moderních poznatků filosofie je, že matematika a logika jsou čirou abstrakcí, která s reálným světem a životem nesouvisí. Proto moderní ekonomie odmítla matematizaci ekonomických teorií, jako neplodnou, scientistní slepou uličku a zaobírá se jednáním lidí v rámci směny hodnot a jejich reakcemi na omezování této směny - binární a triangulární intervence vlád.
To, že vám to uniklo není vaše chyba, vaše chyba ale je, že se pokoušíte neználkovsky vysmívat lidem, kteří o tom cosi vědí -cituji: možná je to postpinkascintalismus. A nebo to psali v Blesku. Konec citátu.
Zesměšňujete pouze sám sebe, což je sice jen vaše intelektuální tragédie, ale protože předpokládám, že už máte hlasovací právo, můžete negativně ovlivňovat i celospolečnské procesy, což by pak byla tragédie i pro další lidi. Proto vás prosím, přečtěte si o předmětu diskuse něco, než se do ní pustíte a nebo alespoň chvíli přemýšlejte, než začne mačkat ty písmenka co máte před sebou, ano? Neurazíte se, že ne, že vám to takhle píšu? Nebudete mi nadávat a posílat vyhledat odbornou pomoc, viďte? Uneste to jako dospělý člověk, doufám.
S ohledem na spamy může komentáře přidávat jen registrovaný užívatel! Prosím prihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte. Registrace je BEZPLATNÁ.
Letní univerzita EL se koná ve dnech 11. aľ 15. července 2018 ve Vídni pod mottem "Dialog pro pokrok v Evropě. 200 let od narození Karla Marxe, 100 let od konce 1. světové války. Bliľąí informace o účastnickém poplatku a registrační formulář jsou k dispozici na stránkách Evropské levice.
16.06.2017:Opět útoky spamovacích robotů
Doąlo k opakovaným útokům robotů sázejících do komentářů texty s podivnými "inzeráty" (podle vąech známek činskými). Jen poslední dvě dávky představovaly více neľ 200 těchto pseudokomentářů, které maľeme. bahis siteleri
16.06.2017:Někdo/něco zde krade ľ a ą?
V uplynulých dnech doąlo k technické závadě, v jejímľ důsledku se "beze stop" z některých článků (ale i z větąiny komentářů) ztratila vąechna písmena "ľ" a "ą" (nebo jenom jejich emosčást). Za závadu se omlouváme a na jejím odstranění pracujeme (zatím pátráním po příčině).
09.05.2017:Pietní akt na Oląanech
Jako kaľdoročně, i letos poloľila 9. 5. v 9 hodin delegace zástupců CV SDS a výboru praľské organizace SDS květiny k památníku padlých rudoarmějců na oląanském hřbitově. Při té přileľitosti jsme pietně vzpomněli i padlých daląích armád (včetně československé), kteří jsou na Oląanech uloľeni.
Anketa
V současnosti rozvířil hladinu návrh přijmout do ČR 50 syrských válečných sirotků. Co si o něm myslíte?