Strana demokratického socialismu Přípotoční 869/19 101 00 Praha 10 Návątěvy po předchozí dohodě tel.: (420) 608 630 506 (420) 608 181 054
(420) 728 074 253 (nejlépe SMS) Bankovní spojení - transparentní účet pro příjem darů: 2101181284/2010 Případné dárce žľádáme, aby ve "zprávě pro příjemce" uvedli účel daru, např.: "příspěvek na činnost SDS" a identifikovali se jménem a příjmením. Děkujeme. secret@sds.cz (c) SDS
Komentáře ke článku: O Romech a neofašismu (ze dne 07.08.2013, autor článku: Josef Heller)
Komentář ze dne: 13.08.2013 22:11:45 Autor: -ik (@) Titulek: Re: Re: Blábol článek
"no fuj..., ale ani neonacismus, který je opravdu civilizační chorobou a selháním, není produktem špatných genů...takže jestli vám tu jiné etnika kazí ovzduší, tak tenhle váš defekt naštěstí není dědičný." (ČSHV)
- - Vidím, že si ve vyhledávání expresivních výrazů libujete. Ale nač ta silná slova? Možná u části těch lidí na náměstích to neonacismem opravdu trochu zavání, ale větší část jsou dle mého názoru nespokojenci, kteří se brání proti mnohdy nevhodnému chování cikánů. Před 2 lety ve Šluknovském výběžku demonstrovalo spoustu lidí, ale proč? Paní Šiklová řekla v TV, že jsou to lidé nerozumní. Co já vím, tak nerozumná je paní Šiklová. Když uř chce něco říkat, tak ať si tam napřed zajede a podívá se na skutečnost. Mám tam bráchu, také jsem se snažil ho mírnit, ale on a další sousedé mi vysvětlili, že se mýlím. Cikáni prý ve dne autem projíždějí Šluknov, Dol. Poustevnu a další a v noci pak zmiznou králíci, česnek a vůbec ... Když tam přijely policejní posily, cikáni řekli: aspoň nás budou hlídat. A je to. To neselhávají obyčejní lidé, to selhává stát. To stát, může být, bude i sklízet plody své liknavosti. Cikáni jsou i v jiných Evropských zemích a vyšlapují. A když ne tak jdou do krimu. A je to.
S čím souhlasím je výraz "blábol článek".
S ohledem na spamy může komentáře přidávat jen registrovaný užívatel! Prosím prihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte. Registrace je BEZPLATNÁ.
Letní univerzita EL se koná ve dnech 11. aľ 15. července 2018 ve Vídni pod mottem "Dialog pro pokrok v Evropě. 200 let od narození Karla Marxe, 100 let od konce 1. světové války. Bliľąí informace o účastnickém poplatku a registrační formulář jsou k dispozici na stránkách Evropské levice.
16.06.2017:Opět útoky spamovacích robotů
Doąlo k opakovaným útokům robotů sázejících do komentářů texty s podivnými "inzeráty" (podle vąech známek činskými). Jen poslední dvě dávky představovaly více neľ 200 těchto pseudokomentářů, které maľeme. bahis siteleri
16.06.2017:Někdo/něco zde krade ľ a ą?
V uplynulých dnech doąlo k technické závadě, v jejímľ důsledku se "beze stop" z některých článků (ale i z větąiny komentářů) ztratila vąechna písmena "ľ" a "ą" (nebo jenom jejich emosčást). Za závadu se omlouváme a na jejím odstranění pracujeme (zatím pátráním po příčině).
09.05.2017:Pietní akt na Oląanech
Jako kaľdoročně, i letos poloľila 9. 5. v 9 hodin delegace zástupců CV SDS a výboru praľské organizace SDS květiny k památníku padlých rudoarmějců na oląanském hřbitově. Při té přileľitosti jsme pietně vzpomněli i padlých daląích armád (včetně československé), kteří jsou na Oląanech uloľeni.
Anketa
V současnosti rozvířil hladinu návrh přijmout do ČR 50 syrských válečných sirotků. Co si o něm myslíte?