logo SDS
Dnešní datum: 04. 03. 2021   | Hlavní stránka | Tématické skupiny | Seznam rubrik | Download |  
zelené návěští   Hlavní menu zelený nadpis
Hlavní stránka
Kdo jsme - něco o SDS
Stanoviska SDS
Tiskové zprávy SDS
International
Staré stránky SDS

Ankety
Download
TOP 50
Tématické skupiny
Seznam rubrik (témat)

červené návěští   Rubriky červený nadpis

zelené návěští   Čtenář zelený nadpis

Jméno (přezdívka)
Heslo


Úprava osobního účtu

červené návěští   Evropská levice červený nadpis


Na web SEL

Manifest SEL
Čtěte o SEL u nás


zelené návěští   Nejčtenějąí/rok zelený nadpis

Neexistují vhodná data!


červené návěští   SDS červený nadpis
Strana demokratického socialismu
Přípotoční 869/19
101 00 Praha 10
Návątěvy po předchozí dohodě
tel.:
(420) 608 630 506
(420) 608 181 054
(420) 728 074 253 (nejlépe SMS)
Bankovní spojení - transparentní účet pro příjem darů: 2101181284/2010
Případné dárce žľádáme, aby ve "zprávě pro příjemce" uvedli účel daru, např.: "příspěvek na činnost SDS" a identifikovali se jménem a příjmením. Děkujeme.
secret@sds.cz
(c) SDS

Kanál RSS

TOPlist

zelené návěští   Interní statistika zelený nadpis
Denni
Max. 18
Prům. 12.5
21 denni
Max. 442
Prům. 310

Nyní si čte web : 19 uživ.

Komentáře
ke článku: Nejlepší ministr
(ze dne 03.10.2011, autor článku: Lubomír Ledl)

Komentář ze dne: 05.10.2011 03:44:31     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Kašpařina?
"Lubomír Led, místopředseda SDS, člen ZHMP (za KSČM)"

Vážený pane Neuberte!
Dovolte mi, prosím, otázku: Je SDS vůbec samostatná strana? Nedávno jste mi zde psal, že SDS nemá se stalinismem nic společného, ale mně se to nezdálo. Teď vidím: Jestliže pan Lédl je z ksčm a je zároveň místopředsedou SDS, není strana SDS svéprávnou stranou. Jak chcete vést samostatnou politiku, když i Vy sám jste byl na kandidátce Ksčm? Proč vůbec pořádáte nákladné zasedání sjezdu Sds, když jste v podstatě složka ksčm? Nemám to náhodou považovat za nějakou kašpařinu?

  
Komentář ze dne: 08.10.2011 21:59:09     Reagovat
Autor: [milan] - Milan Neubert (neubert@sds.cz)
Titulek: Re: Kašpařina?
-ik: Za kašpařinu můžete -iku samozřejmě považovat cokoliv chcete. Ale budete mít dost problém, pokud vás požádám, abyste mi vysvětlil, proč tedy já nebo Luboš Ledl nejsme členy KSČM. Co vy na to?

Komentář ze dne: 05.10.2011 04:05:26     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Začít u vlastního prahu.
Vážený pane Lédle!
Proč se pozastavujete nad věcmi, které jsou zřejmé? Myslím tím to, že pravičák Kalousek se chová pravicově. Proč se raději nevěnujete očištění levice od bahna pokrytectví a nesnažíte se vytvořit nosný volební program, za který by se volič mohl postavit bez pocitu marnosti.
Pocit marnosti musí mít v této době každý svědomitý člověk: pravici volit nemůže - to by volil proti sobě a "levici" také volit nemůže, protože vůbec není levicová. Jestliže bylo konstatováno, že Gottwald byl stalinista, proč poslankyně za ksčm mu řeční při příležitosti února na hrobě a proč se tato skutečnost nesetká v řadách ksčm s odporem? Proč se např. nevěnujete kritice Soc. dem. za to, že seposunula příliš do prava a její funkciońáři se jeví jako advokáti bank a dalších finančních institucí.
Ano takovou "levici" má případný volič k dispozici. To snad aby se rozbrečel a šel k Ignáci dát svíčku.

  
Komentář ze dne: 06.10.2011 16:38:26     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ALF (@)
Titulek: Re: Začít u vlastního prahu.
nevím co přesně vás aiku trápí, že tak kolenm sebe tepete hlava nehlava - ale co je divného když nevolitelná strana má svého kandidáta na listině jiné strany, té u které je šance na zvolení a současně významná programová shoda.
Trochu mi to vaše vystupování připadá jako kdybste měl pocit řže jste jeidný spravedlivý, všechno a všiíchni jsou špatní a tudíž je nutno zakládat nové a noivé strany až do úplnéhio zblbnutí.
Copak si nepamatujete jak skončila zemanostran, strana životních jistot, a nebo ještě hůře dopadla na severu čech balínova tak trochu vzdorostranička.
Chce to prostě používat hlavu. Já nemám pocit že by se subjektivita SDS umenšila tím, že byl Ledl zvolen na jiné kandidátce, pokud ovšem nebude muset souihlasit s uváděnými názory jedné extrémní soudružky, kterou korporativně nepodporuje ani její vlastní strana.

    
Komentář ze dne: 08.10.2011 03:41:51     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
"Chce to prostě používat hlavu. Já nemám pocit že by se subjektivita SDS umenšila tím, že byl Ledl zvolen na jiné kandidátce, pokud ovšem nebude muset souihlasit s uváděnými názory jedné extrémní soudružky, kterou korporativně nepodporuje ani její vlastní strana."(ALF)
- - No dobře, používejme tedy hlavu. Názory paní Semelové byly známy již před volbami 2010. Přesto se dostala paní Semelová na kandidátku ksčm a dostala se do sněmovny. Použiju li hlavu svoji, vidím, že se osoba s prapodivnými názory dostává na místo, kde by měl sedět někdo s názory vstřícnějšími k potřebám společnosti a ne osoba hlásící se k něčemu, co bohužel né asi všichni, ale značná část komoušů opustila a co je zároveň nedořešenou kapitolou v životě ksčm.
Použijete li hlavu Vy, nevidíte toto jako nedůslednost, chybu, zmetek, zánět či co podobného? Co je nutno co nejdříve a co nejdůsledněji opravit, vyřešit, vyhojit? Ksčm, zdá se dle posledních výzkumů, má teď slušné preference. Myslím si, že jsou to z velké části preference ze zoufalství nad lavinou "reforem", kterou nás zasypává vláda a která do budoucna napovídá, že bude hůř. Vypadá to, že opozice (neříkám tomu levice), na současné nedobré situaci, do značné míry způsobené volebními výsledky 2010, které byly opět do značné míry způsobeny špatnou prací opozice a m.j. i ksčm, má podstatnou zásluhu na dnešní bezvýchodné situaci.
Pokud bych měl být jediný spravedlivý, tak je to zoufalství.


  
Komentář ze dne: 06.10.2011 18:23:58     Reagovat
Autor: [JHudeček] - Jiří Hudeček (hudecek@sds.cz)
Titulek: Re: Začít u vlastního prahu.
Nemohu mluvit za L. Ledla, jistě se ozve časem sám.
Pokud jde o "očišťování levice od bahna pokrytectví" nevím úplně, jak byste to chtěl provést? Postřílet pokrytce? A jak je poznáte?
A pokud jde o "nosný volební program" - sem s nápady, bude-li opravdu tak nosný, aby se za něj "volič mohl postavit bez pocitu marnosti", a postaví-li se takto více než jeden volič, rádi ty nápady využijeme. Nejsme žádní "oni", "politici" ani "nadlidé", jsme prostě lidi jako Vy - pomocná ruka je na konci Vaší paže stejnou měrou, jako na koncí naší!

    
Komentář ze dne: 08.10.2011 03:58:07     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
Pane Hudečku, račte, prosím, prominout, při Vašem vzdělání, očistit levici od bahna pokrytectví lze, ale to si musíme říkat pravdu: Že ta soudružka, co řečnila u hrobu Gottwalda se mýlila, nebo snad ne? Že Gottwald, Stalin a p. nebyli ti správní, nebo snad ne? Že asi není správné označit stranu jako čssd za levici, když její bafuňáři " dělají" miliony v různých správních radách a další nepravosti, nebo snad ne?
Je zvláštní, že člověk ve Vašem vzdělání a postavení snad tápe v tom, co je to bahno pokrytectví.
- - Někdy se mi asi zdálo, že strana Levý blok měla být levicovou a zároveň nebýt ksčm, aby mohla lépe vidět a poukazovat na "nepřesnosti" v konání ksčm. Teď už je to snad jiné?

      
Komentář ze dne: 08.10.2011 10:17:07     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Peter (@)
Titulek: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
Vážení iku, prosím méně demagogie a trochu víc realismu :) takle je to jen prskání.

        
Komentář ze dne: 05.11.2011 22:56:07     Reagovat
Autor: neregistrovaný - pavel (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
Příklad "diskuse" na této stránce - neřeknete, v čem je to demagogie, kde je nedostatek realismu, ale hlavně úplně přesně víte, že je to prskání.

      
Komentář ze dne: 08.10.2011 19:00:30     Reagovat
Autor: neregistrovaný - lecteur (@)
Titulek: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
promiňte ale tyhle opakující se kádrovácké diskuse jsou pravzláštní, asi nick -ik- nemá své dny
1) článek byl o Kalouskovi a místo toho skončil tím zda Lédl neustupuje stalinistům, tím, že si dovolil být zvolen do pražského zastupitelstva na levicové kandidátce
2) místo debaty o poltice pravicového ministra tu řeším ejak na levic jsou všichni pokrytci, protože paní Semelovou hned nepřibyli pro výstrahu na vrata jak netopýra
Takhle si představujete programové a akční sjednocování levice a užitečnou politiku pro lidi ? Vykašlete se na čistotu řad - exoti a fanatici byly, jsou a budou - jde snad o ty ostatní

        
Komentář ze dne: 09.10.2011 11:44:08     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Vladimír P (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
Lecteure, problém není v tom, že ta kandidátka byla levicová, ale v tom, že ji vedla osoba, která schvaluje justiční zločiny padesátých let.


          
Komentář ze dne: 09.10.2011 18:53:21     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Princ Ačorgen (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.

Ale no jo, leckdo má nějakou tu úchylku.

Někdo je na fetišistické sexuální hrátky v kůži a různých obojcích nebo dokonce v moderních pásech cudnosti - no a někdo prostě schvaluje justiční zločiny 50. let.

Nedělejte z toho žádné drama


            
Komentář ze dne: 09.10.2011 21:47:50     Reagovat
Autor: neregistrovaný - MIKEŠ (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
milý princi a další, i když Osvětimská lež je v Evropě trestná (a lhát o zločinech stalinismu není nepochybně tak velký rozdíl), také bych se raději bavil o tom kalouskovi, to má pro ty na ulici politickou váhu. Nebo myslíte že lidi volí pravici kvůli nějaké marginální Semelové ?
U daňové progrese se levice asi shodne - ale co majektové
daně, co ekologické daně, jak pomoci danově živnostníkům a jak nastavit investiční pobídky a které nesystémové úlevy omezit. Tohle je mož á složitější téma než zanadávat si na nostalgiky v KSČM, ale potřebné. A když jsme u toho Lédla, tak co pražské finance ?

              
Komentář ze dne: 10.10.2011 00:32:57     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.

O Kalouskovi ať se baví poslanci ve sněmovně, co já na ulici vymudruju. Asi je důležitější se bavit o Semelové a hlavně o pohodě, s jakou ji přijímají nejen v ksčm, ale asi i v SDS. Nejde jen o Semelovou, ale o ten obrázek, který si volič udělá o té celé partaji. Myslím, že není náhodný ten propad hlasů v posl. volbách, to nebyla marginálie. A je s podivem, proč se zde neustále trivializují věci podstatné - t.j. zda je vůbec v opozici něco levicového a nejen levého.
Po několika málo kliknutích jsem uviděl článek o panu Lédlovi na Aktuálně. No třeba je to taky marginálie.
http://aktualne.centrum.cz/domaci/pol itika/clanek.phtml?id=684341

                
Komentář ze dne: 10.10.2011 12:14:43     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek: Re: Začít u vlastního prahu. Ale hlavně svého!
Vážený, kapitál je stále v ofenzívě a pro rychlou orientaci kdo je kdo platí - koho nejvíc naštval a kdo nejvíc křičí. Mně stačilo jak stádo robber baronů v paralamentu bušilo ručičkama do svých lavic, samozřejmě až potom můžu přemýšlet na realitou jejích názorů. Pořád se bavíte o nejlepším p.Kalouskovi, ale to se musí brát globálně. Tím kapitál říká, že máme nejlepší bankéře ve světě a ostatní se od nich musí učit jak přiměřeně stříhat nás, jako tupé ovce, ani moc nemečíme před Národní bankou, jako v US, které jsou v současnosti naším největším vzorem až na věčnost.

                
Komentář ze dne: 10.10.2011 14:17:08     Reagovat
Autor: neregistrovaný - lecteur (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
já myslel že si sem chodíte iku vyměňovat mylšenky a ne svolávat k uličním rvačkáma bádat kdo byl stará struktura (v případě Lédla spíše mladá struktura). Kádrovák - anarchista ? Bizarní spojení a buhžel ve svém důsledku rozkladné.
Jina jaký propad levice ve volbách ? to byl trik s véčkaři, kteří se tvářili že jsou tak trochu v levo (před tím totéž zelení).
Dokud budou lidé skákat na tyhle marketingové triky, tak budou problémy - levice se neustále dělí a dělí (viz čerstvě paroubek) a k čemu ?
Takhle se vykádrujeme až k nebytí. Proč by lidé nemohli dskutovat o daních a veřejných fiancích vůbec - to to necháte na těch vyvolených v parlamentu ?

                  
Komentář ze dne: 12.10.2011 12:04:03     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
Pane Lecteure, co, prosím, máte proti kádrování? Ve Vašich partajích se také kádruje, nebo nikoliv? Jen asi nahlas neříkáte kritéria, podle kterých Vy kádrujete. Tak je řekněte nahlas a veřejně a my budeme vědět, zda ta soudružka Semelová má šanci projít a když projde, budeme vědět, že ty Vaše partaje nemáme volit. Než volit lidi, co se prohlašují za levici a přitom jen dělají jakousi "levicovou" mlhu, je lepší to vykádrování až k nebytí.
Jak je to teprve před pár léty, co jste poukázali na zastropování plateb na soc a zdrav pojištění.
A ještě ke kádrování. Jako domácí úkol Vám dám otázku: Proč odešel p. Seifert a další lidé z Ksč po 5.sjezdu v r. 29? Akádrovalo se tehdy?
Lidé nebudou skákat na nějaké "triky", jak Vy říkáte, pokud budou mít jasno, co je pro ně dobré. A to je Váš úkol a ne sedět dlouhá léta v parlamentu a levě mlžit. Pokud se Vaši poslanci budou chovat ve smyslu "očištěné a omlouvající" se strany a ne jako hrabivci a lidé vezoucí se na vlně doby, bude i více důvodů neskákat véčkařům na jejich triky. Každé proč má své proto a to hledáte jen vlažně.

                    
Komentář ze dne: 12.10.2011 19:37:11     Reagovat
Autor: neregistrovaný - MIKEŠ (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
vidíte kam vede takováhle debata - už jsme u dělení ty vaše strany (že by byla nějaká naše, lepší, netuším ale jaká) : nebylo by opravdu lepší řešit co by dělal levicový ministr financí místo nejlepšího Kalouska ? A´t se hádá o koryta Pravice - na levo to snad dělat nemusíme.

                      
Komentář ze dne: 13.10.2011 18:33:32     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
Myslíte, že soc dem ministr by byl lepší? Vždyť za vlády tzv. "levice" zse zadlužování stupňovalo. Vy to nikde nedokážete najít, když už si to neoamatujete?
Na levo se možná o koryta nehádáte, když je nemáte. Hádáte se však o nějaký konstruktivní program, nebo o čem jste se v Bohumíně vlastně dohadovali. To je, myslím, podstatnější konina.

                        
Komentář ze dne: 13.10.2011 22:17:18     Reagovat
Autor: neregistrovaný - MIKEŠ (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
prosím, opravdu prosím - sdělte nám co byste dělal aby nedošlo k levicovému zvyšování dluhu. Nechtějte aby si ostatní mysleli že jen žvaníte a rýpáte.

                    
Komentář ze dne: 13.10.2011 12:59:14     Reagovat
Autor: neregistrovaný - lecteur (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
jen si myslím, že není podstané co dělal konkrétně pan Lédl v SSM před čtvrt stoletím, ale to co si myslí dnes a na čí straně dnes stojí. Zůstal v levo a aspoň se o něco snaží.
Levicovou mlhu děláte i vy, když neřeknete co chcete - paroubkovské burácení ? Netuším co to mají být ty omluvající se a očištěné strany ale na SDS tahle výtka moc nesedí.

                      
Komentář ze dne: 13.10.2011 18:28:44     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
Já jsem Vám dal za domácí úkol odpovědět na otázku: proč po 5. sjezdu ksč vystoupili ze strany Seifert a další členové kulturní avantgardy a Vy mi mluvíte o Paroubkovském burácení. Doufal jsem, že tím pochopíte, co chci. Takže buďto jste to nepochopil, nebo to zamlouváte - mlžíte.
Bohužel je takováto Vaše reakce častá. Takhle seriozní diskuse nevznikne.

                    
Komentář ze dne: 13.10.2011 16:29:16     Reagovat
Autor: [milan] - Milan Neubert (neubert@sds.cz)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
Když jsme -iku u těch otázek, nedávno jsem se vás zeptal, proč jsme my v SDS a ne v KSČM. Připomínám, že jsem nedostal odpověď.

Jestli hledáte něco křišťálově čistého, tak máte smůlu. Nic takového neexistuje. To je iluze. Vaše.

                      
Komentář ze dne: 13.10.2011 18:36:58     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
Promiňte, prosím, že jsem neodpověděl. Nemyslel jsem, že je to tak podstatné, když zastáváte, aspoň v mých očích skoro stejná stanoviska.
Nemyslím, že najdu něco křišťálově čistého. Nazvat nepravost nepravostí by mělo být možné.

                        
Komentář ze dne: 14.10.2011 02:20:44     Reagovat
Autor: [milan] - Milan Neubert (neubert@sds.cz)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
To si nerozumíme, já nechtěl omluvu, ani pro ni není důvod, můžete odpovídat, jen na co chcete.

Ale na rovinu: stejně jste mi odpověď nedal. Je-li pravda, co říkáte, tedy že zastávám stejná stanoviska, proč jsem, kde jsem? Vtip je třeba právě v tom, že zastávám jiná stanoviska. A mám nepříjemný pocit, že to nezapadá do vaší mozaiky.

                          
Komentář ze dne: 14.10.2011 13:27:19     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Začít u vlastního prahu.
A toto sem možná nepatří, ale zkusím to:
"Komentář ze dne: 24.09.2011 20:58:25 Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: A nežijí si nad poměry?
"Všechny návrhy jak řešit řeckou krizi – privatizovat majetek, krátit sociální výdaje atd – povedou jen k tomu, že poroste napětí v řecké společnosti, neboť dojde k podstatnému zhoršení životní úrovně obyvatel – zchudnutí společnosti je nevyhnutelné."(M.N.)
- - Pane Neuberte, slyšel jsem, že v Řecku je snadné dostat tzv "definitívu". Také jsem slyšel, že důchod je v Řecku nejvyšší v Evropě. Nemáte někde po ruce přesnější, bratelné údaje?"
Na to jsem také zatím odpověď nenašel. Dík!                            
Komentář ze dne: 15.10.2011 04:24:13     Reagovat
Autor: [milan] - Milan Neubert (neubert@sds.cz)
Titulek: Re: Začít u vlastního prahu.
K Řecku: doporučuji důkladně přečíst článek "nelevičáka":
http://fasulis.blog.idnes .cz/c/137369/Svobodni-lzou-Recku-jsme-nepujcili-an i-1.html

                          
Komentář ze dne: 14.10.2011 16:05:49     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ALF (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
vy jste -iku-případ blbé nálady, tepete hlava nehlava ale jaká jsou stanoviska ke konkrétním problémům (ne k tomu že se vám vlastně nikod nezavděčí) se jaksi nedovídáme.
Jestli vám vadí SDS na kandidátce KSČM dobrá - vzato na vědomí, jeslti vás srdce táhne k jiné křištálově čisté straně (?) než jen ČSSD, KSČM nebo SDS - rovněž dobrá. A co dál ?
Když vás téma správy resortu MF ČR a reforem veřejných financí nezajímá, tak to nechme plavat.

    
Komentář ze dne: 18.10.2011 10:29:50     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
Dobrý den!
Pan Lédl se neozval a je tedy řeč o p. Kalouskovi a penězích?
P. Kalousek byl zvolen spolu s jeho partají, do které se šikovně přihlásil, nějakými 17% odevzdaných hlasů, tedy o poznání více než kdokoli z sds neb ksčm. To je výsledek voleb, tedy výsledek práce s veřejností v období mezi volbami.
Nechám teď p. Kalouska jeho voličům, ať si ho chválí dle chuti. V řadách taktéž "levice" je p. Hulínský, je asi na magistrátu, a ten je asi také "znalec" financí, je snad v nějaké funkci spojené s Pražskou bankou a "vydělal" prý v minulém roce cca 16 milionů kč. Mohl byste Vy neb p. Lédl mi toto nějak podrobněji popsat? Nějak mi to nejde dokopy s levicovostí čssd. Děkuji.

Komentář ze dne: 14.10.2011 13:20:30     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Komunikujeme správně?
Komunikace je někdy problém a nejde o zapadnutí do nějaké mozaiky.
Komentář ze dne: 10.10.2011 14:17:08 Reagovat
"Autor: neregistrovaný - lecteur (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
já myslel že si sem chodíte iku vyměňovat mylšenky a ne svolávat k uličním rvačkáma bádat kdo byl stará struktura (v případě Lédla spíše mladá struktura). Kádrovák - anarchista ? Bizarní spojení a buhžel ve svém důsledku rozkladné.
Jina jaký propad levice ve volbách ? to byl trik s véčkaři, kteří se tvářili že jsou tak trochu v levo (před tím totéž zelení).
Dokud budou lidé skákat na tyhle marketingové triky, tak budou problémy - levice se neustále dělí a dělí (viz čerstvě paroubek) a k čemu ?
Takhle se vykádrujeme až k nebytí. Proč by lidé nemohli dskutovat o daních a veřejných fiancích vůbec - to to necháte na těch vyvolených v parlamentu ?"

Na tomto příkladu - pan L. mluví úplně o něčem jiném. Náhodou? Záměrně? Ano, to si musím přebrat já. Ale ani Vy, ani nikdo jiný se neohradí, že já přece nesvolávám k pouličním rvačkám. Propad levice byl opravdu způsoben trikem véčkařů? Vy tomu věříte? A proč se vůdči tomu neohradíte? Před pár lety, když jsem našel tento web jsem myslel, že se chcete někam diskusí dostat.

  
Komentář ze dne: 15.10.2011 04:32:21     Reagovat
Autor: [milan] - Milan Neubert (neubert@sds.cz)
Titulek: Re: Komunikujeme správně?
Za pana L. nezodpovídám, ani ho možná neznám.

Ale vy si pletete "triky s véčkaři" s "triky véčkařů", to je sakra rozdíl. Na "trik s véčkaři" opravdu věřím. Ale nemyslím si, že byl efekt silnější než 5%, což ovšem stačilo. Těžko se ohrazovat.

Napětí vzniklo ale kvůli starým mikrofiším. Opravdu si myslíte, že jsou fascikly STB klíčem k budoucnosti?

Moje stará otázka stále trvá.

    
Komentář ze dne: 18.10.2011 00:40:43     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Re: Re: Komunikujeme správně?
Komentář ze dne: 08.10.2011 21:59:09 Reagovat
Autor: [milan] - Milan Neubert (neubert@sds.cz)
Titulek: Re: Kašpařina?
-ik: Za kašpařinu můžete -iku samozřejmě považovat cokoliv chcete. Ale budete mít dost problém, pokud vás požádám, abyste mi vysvětlil, proč tedy já nebo Luboš Ledl nejsme členy KSČM. Co vy na to?
- - Proč nejste členy ksčm nevím. Pokud jste se tímto způsobem chtěli dostat do pozice vidět věci, jež se odehrávají uvnitř ksčm a event. jiných polit. subjektů na levici, zvnějšku, čekal bych důslednější pojednání a i vystupování proti negativním jevům, které se tam vyskytují, viz již výše zmíněný odklon od demokratických principů po V. sjezdu ksč a které trvají dodnes. A které mají záporný vliv na popularitu ksčm.
Ještě maličkost. Nemám pocit, asi na rozdíl od Vás, že SDL nebo lépe jeho praktické kroky, jsou to nejlepší pro obyvatele Evropy a ti to také dávají najevo svou malou účastí. Evropa neuživí tolik přistěhovalců z jiných částí světa ale SDL navrhuje, aby se k nim chovala vstřícněji. Proč vlastně není součástí SDL také ksčm?

  
Komentář ze dne: 17.10.2011 10:26:39     Reagovat
Autor: neregistrovaný - lecteur (@)
Titulek: Re: Komunikujeme správně?
problém je -iku- že vy a ne já se snažíte mluvit o něčem jiném - v době kdy ani odbory nejsou schopni dát dohromady lidi, kdy celosvětové protesty jsou v Praze spíše parodií, kdy se hledá společné minimum pro levici, tak vy oprašujete staré spory o bolševizační sjezd a jestli náhodou není pokrytecké být na kandidátkách parlamentní levice.
Pro mne je skutečně důležitější než klanění se u vrbiček antikomunismu, to co vlastně levice na pražské radnici dělá, když tam byla zvolena. Ve vztahu k mnisterstvu financí dtto. V Lédlovi zakukleného gotwaldovce nevidím a zastrčení ještěři v komunistické straně mne nezajímají.
Zkuste myslet taky trochu pozitivně. Pod článkem o kaliouskovi bych prostě čekal úvahy na téma veřejných financí a ne to že všichni na levici jsou podle vás pokrytci. nebo chcete trumfnout véčkaře moralismy či skupinovým skandováním ?

    
Komentář ze dne: 18.10.2011 01:04:54     Reagovat
Autor: neregistrovaný - -ik (@)
Titulek: Re: Re: Komunikujeme správně?
Nějaké klanění se na mne nevztahuje, nevím, jak jste na to přišel. Leda, že byste měl rovnítko mezi gottwaldovcem a komunistou. Zastrčení ještěři (není to výraz jednoho bývalého senátora?) v ksčm je ta složka, která způsobuje: propad voličských hlasů, malou účast na pouličních akcích, nedůvěra veřejnosti v dobrotu ksčm, nedůvěra odborů a tím i podvázaná spolupráce s odbory, neschopnost usměrnit kom. mládež k demokrat. způsobům, ap. Můžete to popřít nebo uznat, to záleží samozř. na Vás.

      
Komentář ze dne: 18.10.2011 11:15:13     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ecteur (@)
Titulek: Re: Re: Re: Komunikujeme správně?
ta k ještě jednou, třeba už budu pochopen : jestli jste -iku- komunista a máte problém s některými vašimi "ještěry", tak si to řešte v KSČM - tohle vymítání pozůstatků gottwaldova dědictví na půdě SDS zavání sektářskou obsesí. To opravdu brečíte na blbém hrobě - tady maí ve věci stalinismu poměrně jasno. Tímhle ničemu nepomáháte
Vaše výroky aby si kalouskovu politiku řešili v TOP09 budí dojem velkého nepochopení. K čemu pak máme opozici a alternativy, když na téma různých politik máme mlčet a jen promrskávat vlastní řady ? Něco vás žere, ale není to nic dobrého - vezměte rozum do hrsti a přestaňte jen frflat jak jsou všichni špatní.

červené návěští   Hlavní zprávy červený nadpis

zelené návěští   Novinky zelený nadpis
16.04.2018: Letní univerzita Evropské levice 2018
Letní univerzita EL se koná ve dnech 11. aľ 15. července 2018 ve Vídni pod mottem "Dialog pro pokrok v Evropě. 200 let od narození Karla Marxe, 100 let od konce 1. světové války. Bliľąí informace o účastnickém poplatku a registrační formulář jsou k dispozici na stránkách Evropské levice.

16.06.2017: Opět útoky spamovacích robotů
Doąlo k opakovaným útokům robotů sázejících do komentářů texty s podivnými "inzeráty" (podle vąech známek činskými). Jen poslední dvě dávky představovaly více neľ 200 těchto pseudokomentářů, které maľeme.

16.06.2017: Někdo/něco zde krade ľ a ą?
V uplynulých dnech doąlo k technické závadě, v jejímľ důsledku se "beze stop" z některých článků (ale i z větąiny komentářů) ztratila vąechna písmena "ľ" a "ą" (nebo jenom jejich část). Za závadu se omlouváme a na jejím odstranění pracujeme (zatím pátráním po příčině).

09.05.2017: Pietní akt na Oląanech
Jako kaľdoročně, i letos poloľila 9. 5. v 9 hodin delegace zástupců CV SDS a výboru praľské organizace SDS květiny k památníku padlých rudoarmějců na oląanském hřbitově. Při té přileľitosti jsme pietně vzpomněli i padlých daląích armád (včetně československé), kteří jsou na Oląanech uloľeni.

červené návěští   Anketa červený nadpis
V současnosti rozvířil hladinu návrh přijmout do ČR 50 syrských válečných sirotků. Co si o něm myslíte?

V Sýrii ani ľádní váleční sirotci nejsou.
631 (631 hl.)
Nebrat! Jeątě by nás podřezávali.
554 (554 hl.)
Konečně někdo uvaľující lidsky.
514 (514 hl.)
A» se kaľdý stará o sebe, nic nám do nich není.
442 (442 hl.)
Je to sice politikum, ale krok správným směrem.
674 (674 hl.)
Raději bychom měli zvýąit svou ostudně nízkou rozvojovou pomoc.
523 (523 hl.)
Prohnilý humanismus !!
447 (447 hl.)

Celkem hlasovalo: 3785


zelené návěští   Vyhledávání zelený nadpis


na nových stránkách

Rozšířené vyhledávání
Tématické skupiny
Seznam autorů


Google

web
sds.cz
blisty.cz
bbc.co.uk

zelené návěští   Vaąe komentáře zelený nadpis
[15.05.2018 19:15:23]
josef mikovec
Bohumír ©meral - Mučedník ztracených a vysněných příleľitostí http://www.novarepublika.cz/2018/0 5/frantisek-ferdinand-s ...

[15.05.2018 18:54:53]
josef mikovec
Zde jest zkuąební kámen, na němľ se dokáľe, zdali jsme opravdu v dost zralí, dost socialističtí, abychom opravdu stali se v Rako ...

[21.03.2018 17:10:12]
n
Snad se něco doví,!

[19.11.2016 10:28:45]
l&s
Doplnění k Peroutkovi - Zemanův projev byl míněn dobře, bohuľel se v něm dopustil dehonestujícího přeąlapu, kdyľ prohlásil, ľe Per ...

[27.02.2016 10:01:56]
l&s
Článek pana Bělohradského není k dispozici, tak jen pár postřehů k této stati. Paní Neudorflová sice správně píše, že je chyba, k ...

[28.10.2015 09:08:14]
-ik
Dobrý den pane ©lemendo! To, co jste napsal, je konstatování stavu. A co navrhujete jako pokus o naznačení cesty? Já mysl ...

[04.09.2015 14:20:12]
n
Samozřejmě, ľe jiľ těąím na shromáľdění, jako posledně na Václaváku. Doufám, ľe nebude chybět pán ©afr, kterého tímto srdečně zvu. ...

[13.08.2015 13:11:01]
n
SDS leží v žaludku tomu zoufalému tapetáři, takže je moc známá a okolí se musí postarat o její prosazení. Prohra s US a tím i se s ...

[13.08.2015 01:44:03]
-ik
Jestli že se mi zdá, že militantní skupiny dosahují lepších výsledků, měl byc se podívat na sebe, zda nepracuji špatně. Oni mohou ...

[08.06.2015 21:05:37]
-ik
"význam evropské levice pro vývoj ve světě a její podíl na jeho spoluutváření (globalizace, přenos zkušeností z jiných čá ...

[25.05.2015 14:58:27]
n
Lidstvo v rozvinutých zemích a tím myslím i naąi zemi, jiľ dosáhli hranic daląího materiálního pokroku a jeho daląí zvyąování je n ...

[25.05.2015 08:21:23]
l&s
"Proč se myšlenka lidové fronty boje proti fašismu prosadila v našem hnutí, až když bylo fakticky pozdě? Bylo vůbec možné, ab ...

[13.05.2015 09:45:10]
Milan Neubert
-iku, napsal jste víc věcí, s řadou souhlasím. Jednu námitku ale mám: dospěli jsme k závěru, že virtuální diskuse na webu nebo na ...

[10.05.2015 23:25:51]
-ik
Mám pocit, pane Neuberte, že jste se o kontakt s lidmi ani moc nesnažil. Diskuse na stránkách SDS je nulová. A i v minulosti jst ...

[06.05.2015 10:38:48]
n
Vítám tapetáře. Čest tvoji práci. Podle množství zbytečné práce opravdu stojíš ...


Teze programu SDS
Teze programu SDS

Tyto stránky byly vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.