Strana demokratického socialismu Přípotoční 869/19 101 00 Praha 10 Návątěvy po předchozí dohodě tel.: (420) 608 630 506 (420) 608 181 054
(420) 728 074 253 (nejlépe SMS) Bankovní spojení - transparentní účet pro příjem darů: 2101181284/2010 Případné dárce žľádáme, aby ve "zprávě pro příjemce" uvedli účel daru, např.: "příspěvek na činnost SDS" a identifikovali se jménem a příjmením. Děkujeme. secret@sds.cz (c) SDS
Komentáře ke článku: Komunisté jsou skutečně nebezpeční (ze dne 05.05.2007, autor článku: Milan Valach)
Komentář ze dne: 15.05.2007 17:22:36 Autor: Zdeněk (celealt@centrum.cz) Titulek: Milanu Neubertovi
1)Zásadní problém je přeceňování funkce médií jak v politickém,tak ve společenském životě.Tím spíše,že se dá snadno prokázat jejich neobjektivita a tendenčnost.Přesto,že to funguje na velkou část populace,věřím,že na cílovou skupinu může mít osobní dialog vliv.
2)ČSSD a KSČM svůj potenciál (30%+15%) jen těžko zvýší,tím spíše,že se jejich představitelé dopouštějí poměrně velkého množství chyb.Pokud se lidé pro ně už nerozhodli,těžko se to nějak markantě změní bez ohledu na to,zda v médiích vystupují nebo nevystupují.
3)Nikdy jsem nesnižoval význam internetu,naopak,ve chvíli,kdy se získají nějaké kontakty,je spojení přes internet s těmi,kteří ho mají,nejlepší.Na druhou stranu prezentace na internetu neumožňuje zjistit,jaký měla vliv na čtenáře,pokud sami nějak nezareagují.Proto je osobní dialog nenahraditelný.
4)Pokud by se našel někdo,kdo si myslí,že lze myšlenku etablování nového levicového politického subjektu na politické scéně realizovat a chtěl by se toho sám zúčastnit,ať se mi ozve na e-mail:celealt@centrum.cz
S ohledem na spamy může komentáře přidávat jen registrovaný užívatel! Prosím prihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte. Registrace je BEZPLATNÁ.
Letní univerzita EL se koná ve dnech 11. aľ 15. července 2018 ve Vídni pod mottem "Dialog pro pokrok v Evropě. 200 let od narození Karla Marxe, 100 let od konce 1. světové války. Bliľąí informace o účastnickém poplatku a registrační formulář jsou k dispozici na stránkách Evropské levice.
16.06.2017:Opět útoky spamovacích robotů
Doąlo k opakovaným útokům robotů sázejících do komentářů texty s podivnými "inzeráty" (podle vąech známek činskými). Jen poslední dvě dávky představovaly více neľ 200 těchto pseudokomentářů, které maľeme. bahis siteleri
16.06.2017:Někdo/něco zde krade ľ a ą?
V uplynulých dnech doąlo k technické závadě, v jejímľ důsledku se "beze stop" z některých článků (ale i z větąiny komentářů) ztratila vąechna písmena "ľ" a "ą" (nebo jenom jejich emosčást). Za závadu se omlouváme a na jejím odstranění pracujeme (zatím pátráním po příčině).
09.05.2017:Pietní akt na Oląanech
Jako kaľdoročně, i letos poloľila 9. 5. v 9 hodin delegace zástupců CV SDS a výboru praľské organizace SDS květiny k památníku padlých rudoarmějců na oląanském hřbitově. Při té přileľitosti jsme pietně vzpomněli i padlých daląích armád (včetně československé), kteří jsou na Oląanech uloľeni.
Anketa
V současnosti rozvířil hladinu návrh přijmout do ČR 50 syrských válečných sirotků. Co si o něm myslíte?