Strana demokratického socialismu Přípotoční 869/19 101 00 Praha 10 Návątěvy po předchozí dohodě tel.: (420) 608 630 506 (420) 608 181 054
(420) 728 074 253 (nejlépe SMS) Bankovní spojení - transparentní účet pro příjem darů: 2101181284/2010 Případné dárce žľádáme, aby ve "zprávě pro příjemce" uvedli účel daru, např.: "příspěvek na činnost SDS" a identifikovali se jménem a příjmením. Děkujeme. secret@sds.cz (c) SDS
Komentáře ke článku: Levice si musí vyjasnit svůj vztah k EU (ze dne 02.09.2007, autor článku: Sylvia-Yvonne Kaufmann)
Komentář ze dne: 01.10.2007 09:12:27 Autor: Egon (@) Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: obecně a konkrétně
veřejná debata o bezpečnostních rizicích je buď laická a nebo diplomaticky vedená. Vsadil bych se že generálové v Rusku hrají strategické hry proti riziku amerických generálů a naopak. Generálové totiž o možný rizicích takhle nemudrují.
NIKDO nás neohrožuje je stejně bezobsažené jako říci, že tu je mocenské vakuum. Vždy je nějaké riziko a vždy jsme předmětem nějakého zájmu.
Problém ČR je, že je mezi mlýny, ovšem nevytáhne nás z toho nezúčastěnnost, nýbrž nějaká podoba kolektivní bezpečnosti ...
NATO ale radikální levice nechce, OBSE nefunguje a o Partnerství pro mír nestojí za to moc mluvit. Takže co ? Nechat se bránit Amíky nebo Rusy a v takto závislé provincii ušetřit za vojenské výdaje ? Smysl o obranné funkci EU smysl mluvit prostě má.
S ohledem na spamy může komentáře přidávat jen registrovaný užívatel! Prosím prihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte. Registrace je BEZPLATNÁ.
Letní univerzita EL se koná ve dnech 11. aľ 15. července 2018 ve Vídni pod mottem "Dialog pro pokrok v Evropě. 200 let od narození Karla Marxe, 100 let od konce 1. světové války. Bliľąí informace o účastnickém poplatku a registrační formulář jsou k dispozici na stránkách Evropské levice.
16.06.2017:Opět útoky spamovacích robotů
Doąlo k opakovaným útokům robotů sázejících do komentářů texty s podivnými "inzeráty" (podle vąech známek činskými). Jen poslední dvě dávky představovaly více neľ 200 těchto pseudokomentářů, které maľeme. bahis siteleri
16.06.2017:Někdo/něco zde krade ľ a ą?
V uplynulých dnech doąlo k technické závadě, v jejímľ důsledku se "beze stop" z některých článků (ale i z větąiny komentářů) ztratila vąechna písmena "ľ" a "ą" (nebo jenom jejich emosčást). Za závadu se omlouváme a na jejím odstranění pracujeme (zatím pátráním po příčině).
09.05.2017:Pietní akt na Oląanech
Jako kaľdoročně, i letos poloľila 9. 5. v 9 hodin delegace zástupců CV SDS a výboru praľské organizace SDS květiny k památníku padlých rudoarmějců na oląanském hřbitově. Při té přileľitosti jsme pietně vzpomněli i padlých daląích armád (včetně československé), kteří jsou na Oląanech uloľeni.
Anketa
V současnosti rozvířil hladinu návrh přijmout do ČR 50 syrských válečných sirotků. Co si o něm myslíte?