Strana demokratického socialismu Přípotoční 869/19 101 00 Praha 10 Návątěvy po předchozí dohodě tel.: (420) 608 630 506 (420) 608 181 054
(420) 728 074 253 (nejlépe SMS) Bankovní spojení - transparentní účet pro příjem darů: 2101181284/2010 Případné dárce žľádáme, aby ve "zprávě pro příjemce" uvedli účel daru, např.: "příspěvek na činnost SDS" a identifikovali se jménem a příjmením. Děkujeme. secret@sds.cz (c) SDS
Komentáře ke článku: Je schopná KSČM modernizovat sebe samu? (ze dne 10.10.2007, autor článku: administrator)
Komentář ze dne: 28.12.2007 13:47:45 Autor: -ik (@) Titulek: Dětská nemoc přestárlé strany.
Nevěřím, že by p. Pehe takto mluvil. Takto mluví někdo, kdo onemocněl právě zmíněnou nemocí. Doporučuji shromáždit všechny dostupné zdroje informací o této pro levici zhoubné nemoci a přidat zdravý selský rozum a popřemýšlet, jinak se z toho drahý pane nedostanete. Je to nákaza, jež se projevuje pocitem velké důležitosti vlastní osoby či strany takto postižené. Takováto strana má pak dojem, že jí musí skládat účty celá lidská společnost, zatímco ve skutečnosti je tomu právě naopak. Strany musí skládat účty lidské společnosti. Toto onemocnění zaznamenal již p. K. Čapek, viz jeho esej "Proč nejsem komunistou". Mám podezření, že podobné problémy postihují i jiné než kom. strany. Lidská společnost potřebuje vést k radostné činorodosti a ne k organizovanému záští. Ať na domácím nebo na evropském hřišti.
Bohužel Vaše poznámka na adr. sds asi nepostrádá špetky oprávněnosti. Spíše by však potřebovala pomocnou ruku a ne jen drtit. Je potřeba, aby vyrostla ve zdravého mladého muže, který nebude zaslepen sám sebou a bude umět přiložit ruku k dílu ve prospěch obce i bez nároku na tučné soc. zabezp. své vlastní osoby.
A co v radiu Haló, jak tam se perou s dětskou nemocí?
S ohledem na spamy může komentáře přidávat jen registrovaný užívatel! Prosím prihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte. Registrace je BEZPLATNÁ.
Letní univerzita EL se koná ve dnech 11. aľ 15. července 2018 ve Vídni pod mottem "Dialog pro pokrok v Evropě. 200 let od narození Karla Marxe, 100 let od konce 1. světové války. Bliľąí informace o účastnickém poplatku a registrační formulář jsou k dispozici na stránkách Evropské levice.
16.06.2017:Opět útoky spamovacích robotů
Doąlo k opakovaným útokům robotů sázejících do komentářů texty s podivnými "inzeráty" (podle vąech známek činskými). Jen poslední dvě dávky představovaly více neľ 200 těchto pseudokomentářů, které maľeme. bahis siteleri
16.06.2017:Někdo/něco zde krade ľ a ą?
V uplynulých dnech doąlo k technické závadě, v jejímľ důsledku se "beze stop" z některých článků (ale i z větąiny komentářů) ztratila vąechna písmena "ľ" a "ą" (nebo jenom jejich emosčást). Za závadu se omlouváme a na jejím odstranění pracujeme (zatím pátráním po příčině).
09.05.2017:Pietní akt na Oląanech
Jako kaľdoročně, i letos poloľila 9. 5. v 9 hodin delegace zástupců CV SDS a výboru praľské organizace SDS květiny k památníku padlých rudoarmějců na oląanském hřbitově. Při té přileľitosti jsme pietně vzpomněli i padlých daląích armád (včetně československé), kteří jsou na Oląanech uloľeni.
Anketa
V současnosti rozvířil hladinu návrh přijmout do ČR 50 syrských válečných sirotků. Co si o něm myslíte?