Strana demokratického socialismu Přípotoční 869/19 101 00 Praha 10 Návątěvy po předchozí dohodě tel.: (420) 608 630 506 (420) 608 181 054
(420) 728 074 253 (nejlépe SMS) Bankovní spojení - transparentní účet pro příjem darů: 2101181284/2010 Případné dárce žľádáme, aby ve "zprávě pro příjemce" uvedli účel daru, např.: "příspěvek na činnost SDS" a identifikovali se jménem a příjmením. Děkujeme. secret@sds.cz (c) SDS
Pane Sablič, svatá ty prostoto, Vy máte informace o bilanci hospodaření Mondragonu? Nebo třeba těch několika podniků, které vlastní u nás? Tak velký komplex by se neudržel, kdyby nerealizoval dostatečný zisk - ano, připouštím, možná že to není tak vysoký zisk, jaký mají špičkové kapitalistické monopoly, kterým nahrávají vlády řady zemí i politicky, ale určitě to není malovýrobce (ten, což Vás na politické škole někde u Košic měli naučit, pokud to věděli), ten nebere žádný zisk a je pořád jednou nohou před krachem.
Já jsem si samosprávu nevymýšlel, ona se prostě rodí jako objektivní tendence. Vaše chválení protosocialismu, který zkrachoval když byl nejsilnější /patrně zradou, co? Že by operace Golgota?) histrie jasně vyvrátila, i když to pro začátek nebyl nejhorší výkon.
A ten pind na závěr, že nadnárodní kapitalistické korporace neprodukují zisk, protože ho dokážou zamaskovat v účetnictví, no to je opravdu na pováženou, to už hraničí s nenormalitou.
Ach jo, proč si opotřebovávám klávesnici?
S ohledem na spamy může komentáře přidávat jen registrovaný užívatel! Prosím prihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte. Registrace je BEZPLATNÁ.
Letní univerzita EL se koná ve dnech 11. aľ 15. července 2018 ve Vídni pod mottem "Dialog pro pokrok v Evropě. 200 let od narození Karla Marxe, 100 let od konce 1. světové války. Bliľąí informace o účastnickém poplatku a registrační formulář jsou k dispozici na stránkách Evropské levice.
16.06.2017:Opět útoky spamovacích robotů
Doąlo k opakovaným útokům robotů sázejících do komentářů texty s podivnými "inzeráty" (podle vąech známek činskými). Jen poslední dvě dávky představovaly více neľ 200 těchto pseudokomentářů, které maľeme. bahis siteleri
16.06.2017:Někdo/něco zde krade ľ a ą?
V uplynulých dnech doąlo k technické závadě, v jejímľ důsledku se "beze stop" z některých článků (ale i z větąiny komentářů) ztratila vąechna písmena "ľ" a "ą" (nebo jenom jejich emosčást). Za závadu se omlouváme a na jejím odstranění pracujeme (zatím pátráním po příčině).
09.05.2017:Pietní akt na Oląanech
Jako kaľdoročně, i letos poloľila 9. 5. v 9 hodin delegace zástupců CV SDS a výboru praľské organizace SDS květiny k památníku padlých rudoarmějců na oląanském hřbitově. Při té přileľitosti jsme pietně vzpomněli i padlých daląích armád (včetně československé), kteří jsou na Oląanech uloľeni.
Anketa
V současnosti rozvířil hladinu návrh přijmout do ČR 50 syrských válečných sirotků. Co si o něm myslíte?