Strana demokratického socialismu Přípotoční 869/19 101 00 Praha 10 Návątěvy po předchozí dohodě tel.: (420) 608 630 506 (420) 608 181 054
(420) 728 074 253 (nejlépe SMS) Bankovní spojení - transparentní účet pro příjem darů: 2101181284/2010 Případné dárce žľádáme, aby ve "zprávě pro příjemce" uvedli účel daru, např.: "příspěvek na činnost SDS" a identifikovali se jménem a příjmením. Děkujeme. secret@sds.cz (c) SDS
Komentáře ke článku: Nejlepší ministr (ze dne 03.10.2011, autor článku: Lubomír Ledl)
Komentář ze dne: 12.10.2011 12:04:03 Autor: -ik (@) Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Začít u vlastního prahu.
Pane Lecteure, co, prosím, máte proti kádrování? Ve Vašich partajích se také kádruje, nebo nikoliv? Jen asi nahlas neříkáte kritéria, podle kterých Vy kádrujete. Tak je řekněte nahlas a veřejně a my budeme vědět, zda ta soudružka Semelová má šanci projít a když projde, budeme vědět, že ty Vaše partaje nemáme volit. Než volit lidi, co se prohlašují za levici a přitom jen dělají jakousi "levicovou" mlhu, je lepší to vykádrování až k nebytí.
Jak je to teprve před pár léty, co jste poukázali na zastropování plateb na soc a zdrav pojištění.
A ještě ke kádrování. Jako domácí úkol Vám dám otázku: Proč odešel p. Seifert a další lidé z Ksč po 5.sjezdu v r. 29? Akádrovalo se tehdy?
Lidé nebudou skákat na nějaké "triky", jak Vy říkáte, pokud budou mít jasno, co je pro ně dobré. A to je Váš úkol a ne sedět dlouhá léta v parlamentu a levě mlžit. Pokud se Vaši poslanci budou chovat ve smyslu "očištěné a omlouvající" se strany a ne jako hrabivci a lidé vezoucí se na vlně doby, bude i více důvodů neskákat véčkařům na jejich triky. Každé proč má své proto a to hledáte jen vlažně.
S ohledem na spamy může komentáře přidávat jen registrovaný užívatel! Prosím prihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte. Registrace je BEZPLATNÁ.
Letní univerzita EL se koná ve dnech 11. aľ 15. července 2018 ve Vídni pod mottem "Dialog pro pokrok v Evropě. 200 let od narození Karla Marxe, 100 let od konce 1. světové války. Bliľąí informace o účastnickém poplatku a registrační formulář jsou k dispozici na stránkách Evropské levice.
16.06.2017:Opět útoky spamovacích robotů
Doąlo k opakovaným útokům robotů sázejících do komentářů texty s podivnými "inzeráty" (podle vąech známek činskými). Jen poslední dvě dávky představovaly více neľ 200 těchto pseudokomentářů, které maľeme. bahis siteleri
16.06.2017:Někdo/něco zde krade ľ a ą?
V uplynulých dnech doąlo k technické závadě, v jejímľ důsledku se "beze stop" z některých článků (ale i z větąiny komentářů) ztratila vąechna písmena "ľ" a "ą" (nebo jenom jejich emosčást). Za závadu se omlouváme a na jejím odstranění pracujeme (zatím pátráním po příčině).
09.05.2017:Pietní akt na Oląanech
Jako kaľdoročně, i letos poloľila 9. 5. v 9 hodin delegace zástupců CV SDS a výboru praľské organizace SDS květiny k památníku padlých rudoarmějců na oląanském hřbitově. Při té přileľitosti jsme pietně vzpomněli i padlých daląích armád (včetně československé), kteří jsou na Oląanech uloľeni.
Anketa
V současnosti rozvířil hladinu návrh přijmout do ČR 50 syrských válečných sirotků. Co si o něm myslíte?