logo SDS
Dnešní datum: 11. 08. 2022   | Hlavní stránka | Tématické skupiny | Seznam rubrik | Download |  
zelené návěští   Hlavní menu zelený nadpis
Hlavní stránka
Kdo jsme - něco o SDS
Stanoviska SDS
Tiskové zprávy SDS
International
Staré stránky SDS

Ankety
Download
TOP 50
Tématické skupiny
Seznam rubrik (témat)

červené návěští   Rubriky červený nadpis

zelené návěští   Čtenář zelený nadpis

Jméno (přezdívka)
Heslo


Úprava osobního účtu

červené návěští   Evropská levice červený nadpis


Na web SEL

Manifest SEL
Čtěte o SEL u nás


zelené návěští   Nejčtenějąí/rok zelený nadpis

Neexistují vhodná data!


červené návěští   SDS červený nadpis
Strana demokratického socialismu
Přípotoční 869/19
101 00 Praha 10
Návątěvy po předchozí dohodě
tel.:
(420) 608 630 506
(420) 608 181 054
(420) 728 074 253 (nejlépe SMS)
Bankovní spojení - transparentní účet pro příjem darů: 2101181284/2010
Případné dárce žľádáme, aby ve "zprávě pro příjemce" uvedli účel daru, např.: "příspěvek na činnost SDS" a identifikovali se jménem a příjmením. Děkujeme.
secret@sds.cz
(c) SDS

Kanál RSS

TOPlist

zelené návěští   Interní statistika zelený nadpis
Denni
Max. 9
Prům. 8
21 denni
Max. 537
Prům. 261.1

Nyní si čte web : 65 uživ.

Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 189 nalezených)

|0-50|50-100|100-150|150-189|

Senátor chce kvůli stíhání měnit zákon
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 22.03.2006)
Most - Mostecký senátor Vlastimil Balín se chce vložit do kauzy, v níž je trestně stíháno 31 místních zastupitelů napříč politickým spektrem. Budou vyšetřováni kvůli tomu, že loni v dubnu hlasovali pro prodej akcií společnosti United Energy.

Miroslava Moučková se stala členkou Rady ČTK
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 22.03.2006)
PRAHA - Šéfredaktorku Haló novin Miroslavu Moučkovou sněmovna včera zvolila členkou Rady České tiskové kanceláře. Navrhl ji klub poslanců KSČM. V tajné volbě jí dalo hlas 83 ze 133 poslanců.

Irák je tři roky od napadení na prahu občanské války
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 19.03.2006)
V den, kdy si Irák připomíná tři roky od útoku USA na zemi, přišel bývalý irácký premiér Ajád Aláví s tím, že v zemi nyní probíhá občanská válka. Neví, jak jinak by nynější situaci, kdy denně umírají desítky lidí, popsal.

Česko prohrálo arbitráž s Nomurou
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 18.03.2006)
Státu hrozí rekordní, až 40miliardová sankce
Tři roky poté, co český stát zaplatil americké CME desetimiliardové odškodné v kauze televize Nova, hrozí mu blamáž daleko větších rozměrů. Česko v ostře sledované londýnské arbitráži včera neodvolatelně prohrálo spor s japonskou investiční bankou Nomura.

Nepokoje ve Francii: místo islámu a terorismu „sociální otázka“
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 14.03.2006)
Rebelie, která se převalila loni na podzim předměstími (banlieues) ve Francii, byla jen širším projevem něčeho, co se v chudých oblastech francouzských měst odehrává každodenně, přesto byla tím, co upozornilo na křehkost dnešní společnosti „západního světa“. V žádném případě nelze nepokoje spojovat s otázkou náboženství, fundamentalismu či „střetu kultur“.

Policie vyklidila pařížskou Sorbonnu
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 14.03.2006)
Pařížská policie v sobotu ráno vyklidila Sorbonnu, kterou už třetí noc okupovali studenti protestující proti nové podobě první pracovní smlouvy. Při střetech bylo zraněno přes 30 osob, zejména policistů, a čtyři desítky lidí byly zadrženy.

Miloš Zeman nebude kandidovat na prezidenta, ČSSD podpoří ve volbách
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 12.03.2006)
Miloš Zeman v nedělních Otázkách Václava Moravce na ČT1 uvedl, že v roce 2008 nebude kandidovat na funkci prezidenta, jak se proslýchá. Jeho protivníkem byl předseda Senátu Přemysl Sobotka (ODS). Překvapivě poklidná diskuse, v níž Miloš Zeman vystupoval velmi uměřeně, se točila okolo voleb a možného povolebního vývoje.

Levice zabránila zákazu propagace komunismu
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 12.03.2006)
Sněmovna rozhodla až napodruhé
Hlasy komunistických a soc. dem. poslanců včera Sněmovna zamítla novelu trestního zákona, jíž Senát chtěl zakázat propagaci komunismu. Pokud by zákon prošel, mohlo by to v praxi vést k přejmenování KSČM a zřeknutí se některých jejích programových zásad.

Nostalgie po socialismu trvá
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 10.03.2006)
Průzkum: čtvrtina obyvatel zemí bývalého sovětského bloku upřednostňuje komunismus

Šéf KSČM označil Stranu zelených za modré a shnilé melouny
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 09.03.2006)
Předseda KSČM Vojtěch Filip označil Stranu zelených za modré, ne-li přímo shnilé melouny, kvůli jejich odmítání jakékoliv vlády podporované komunisty. Filip připomněl, že v Evropě se říká zeleným pro jejich tradiční spolupráci s levicí melouni. Mají být totiž navrch zelení a uvnitř červení. Čeští zelení jsou podle Filipa ve skutečnosti uvnitř modří jako ODS.

Desítky lidí demonstrovaly proti dlouhé zimě
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 09.03.2006)
Včerejší akce namrzlé recese přivábila i novináře. Ortodoxní čtenáři budou mít možná námitky, ale my si myslíme, že legrace není nikdy dost. Proto nabízíme článek čtenářům serveru SDS.

Komunisté zahájili kampaň, Grebeníček stále trucuje
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 04.03.2006)
Komunisté v sobotu oficiálně zahájili kampaň před červnovými sněmovními volbami. Představili všechny krajské lídry, ovšem až na jednoho - jihomoravského, kterým je bývalý předseda KSČM Miroslav Grebeníček. Ten do Prahy podle očekávání nepřijel.

Záznam procesu s Horákovou možná bude národní památkou
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 04.03.2006)
PRAHA - Několikahodinový filmový záznam politického procesu s Miladou Horákovou, v němž byla politička nepohodlná komunistickému režimu odsouzena k trestu smrti, bude možná národní kulturní památkou. Navrhuje to dokumentarista Martin Vadas, který film v archivu objevil. Myšlenku podporují i historikové, odborníci a pamětníci. Informuje o tom Mladá fronta Dnes.

Putin uctil památku padlých vojáků Rudé armády
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 03.03.2006)
PRAHA - Ruský prezident Vladimír Putin včera ukončil svou návštěvu v ČR. Premiér Jiří Paroubek, jehož návštěvou Putin svou cestu uzavíral, označil česko-ruské vztahy za nejlepší v historii.

V. Filip: Nevidím důvod k obavám
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 25.02.2006)
PRAHA - Včera poslanec Miroslav Grebeníček, dlouholetý předseda ÚV KSČM, zaslal nám a ČTK svůj Otevřený dopis, který je adresován předsedovi ÚV KSČM Vojtěchu Filipovi. Určitý výtah z něj byl zveřejněn i ČTK. Miroslav Grebeníček se v něm vrací ke svým předchozím hodnocením situace v komunistické straně a konstatuje, že je znepokojen tím, že to, co bylo kritizováno, nadále přetrvává.

Evropská levice přitahuje uzdu
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 23.02.2006)
LIBERALIZACE SLUŽEB
Minulý týden vyšly do ulic tisíce francouzských, německých, italských a belgických odborářů s jasným cílem: Přesvědčit Evropský parlament, aby změkčil projednávanou úpravu volného pohybu služeb v rámci Unie, tzv. Bolkesteinovu směrnici. Záměr se podařil - schválená směrnice je natolik slabá, že panují pochybnosti o jejím smyslu.

Pražský lídr komunistů Beneš varuje před spory
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 21.02.2006)
Znepokojení nad tím, že někteří členové KSČM veřejně zpochybňují volební kandidátku v hlavním městě, vyjádřil včera její lídr František Beneš. „Volba proběhla tím nejdemokratičtějším způsobem. 102 volitelů už představuje sílu, která se nedá ovlivnit několika jedinci. Udělám vše, aby špička kandidátky vystupovala jako jedna parta, která má jeden cíl,“ uvedl pro Právo.

Zahradilovi se nelíbí schválená směrnice o službách
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 17.02.2006)
Deklaraci podepsalo dalších šest států bývalého východního bloku!
Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Estonsko, Lotyšsko a Litva podepsali společnou deklaraci, v níž dávají Evropskému parlamentu najevo svůj nesouhlas s přijatou směrnicí o službách. Ta podle nich nepřináší žádná výrazná pozitiva a nadále omezuje volný pohyb pracovních sil v rámci EU.

Takhle NE, Bolkesteine!
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 15.02.2006)
ŠTRASBURK/BRUSEL - Desetitisíce odborářů se včera po poledni vydaly štrasburskými ulicemi směrem k sídlu Evropského parlamentu, aby protestovaly proti Bolkesteinově směrnici o službách, která se nejen pro odborová hnutí v západní Evropě stala symbolem bezbřehé liberalizace a snahy legislativně si pojistit prohloubení asociálních reforem.

Jakou levici potřebujeme
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 06.02.2006)
Konference Strany za práci a spravedlnost - volební alternativy (WASG) odmítla rychlé spojení s Levicovou stranou.PDS

SB varuje před vznikajícím dělením postsovětského bloku
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 01.02.2006)
Washington 1. února - Studie Světové banky si všímá rozdílností ekonomiky prosperující střední i části východní Evropy a chudoby východních zemí stále závislých na Rusku. Necelých dvacet let od pádu komunismu se země bývalého sovětského bloku zřetelně rozdělily do dvou obchodních bloků: na jedné straně je skupina rozkvétajících zemí střední a východní Evropy s úzkými svazky se Západem, na druhé jsou chudší země, závislé na obchodu s komoditami a na Rusku, uvedla dnes studie Světové banky.

Nezávislí demokraté se spojili se Stranou za životní jistoty
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 23.01.2006)
PRAHA - Nezávislí demokraté bývalého ředitele televize Nova a europoslance Vladimíra Železného se dnes spojili se Stranou za životní jistoty (SŽJ). Předsedkyně SŽJ Marcela Kozerová se po sloučení stala členkou republikové rady Nezávislých demokratů. Její strana jako politický subjekt dneškem zanikla.

Komunisty popudila snaha EU odsoudit komunistické zločiny
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 16.01.2006)
Snažíme se na našem serveru dodržovat zásadu, že přebírané články svými komentáři nedoplňujeme. Tentokrát je to na hraně - chtělo by se ... Nicméně zásada je zásada, a tak jen laskavého čtenáře prosíme, aby sám zhodnotil prezentaci zprávy ČTK na serveru Novinky (Právo). Za odměnu připojujeme „nejkvalitnější“ názory čtenářů v diskusi.

Klaus: Menšinovou vládu s podporou KSČM odmítnu
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 12.01.2006)
ČSSD: Prezident na to nemá právo * Ústavní experti: Nakonec by musel ustoupit
PRAHA, 12. 1. 2006 - Prezident Václav Klaus chce bránit tomu, aby zemi po červnových volbách vládl menšinový kabinet sociálních demokratů závislý na komunistické straně.

V Ústí se sešly desítky zastánců zachování limitů těžby uhlí
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 10.01.2006)
ÚSTÍ NAD LABEM 10. ledna (ČTK) - V Ústí nad Labem se dnes sešly desítky zastánců zachování limitů těžby hnědého uhlí na Mostecku. V rámci veřejného projednávání územního plánu Ústeckého kraje se lidé mohli vyjádřit kromě jiného k variantám plánu, z nichž první počítá se zachováním limitů, druhá s prolomením.

Věda Boha nikdy neumlčí
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 06.01.2006)
S každým dalším pečlivým utažením šroubu ve vědě, s každým dalším upevněním našeho porozumění přirozenému světu stále více utahujeme popruhy božího náhubku.
Odpověď psychologa Jesse Beringa z University of Arkansas na otázku časopisu Edge, co považuje za nejnebezpečnější myšlenku.

Budujú v Číne socializmus, alebo skôr kapitalizmus?
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 03.01.2006)
Z prvního čísla nového slovenského samizdatového časopisu Avantgarda, který má podtitul „časopis marxistů-leninistů“, vybíráme redakční článek o situaci v Číně

Living Theatre
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 29.12.2005)
Divadlo života, divadlo akce, divadlo revoluce
Divadelní kolektiv Living Theatre je bezesporu jedním z největších fenoménů avantgardní kultury druhé poloviny 20. století. Svou jedinečnou aplikací radikálních politických názorů na umění dokázali Living Theatre odhalit nové obzory umění samotného.

SR: Smer v čele obliby
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 28.12.2005)
BRATISLAVA - Kdyby se dnes na Slovensku konaly parlamentní volby, s velkým náskokem by je vyhrála opoziční strana Smer-sociální demokracie. Začátkem prosince by ji volilo až 35,5 procenta Slováků.

Válka, která zničila Sovětský svaz
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 27.12.2005)
Recenze knihy editora Lestera W. Graua „The Bear Went Over the Mountain: Soviet Combat Tactics in Afghanistan“ (Medvěd přešel horu: Sovětská bojová taktika v Afghánistánu) zveřejněná ve Vojenských rozhledech 1/1999.

Neonacisti na radnici neuspěli
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 23.12.2005)
Přepis části pořadu Události na ČT1, 22. 12. 2005

Úspěch levice na regionální konferenci WASG v Berlíně
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 16.12.2005)
Delegáti proti sociálním škrtům zemské vlády
Německo 1.12.2005 - Bude WASG (Volební alternativa za práci a spravedlnost) kandidovat v září 2006 v Berlíně samostatně? Na to se v posledních týdnech soustředila debata v rámci WASG na celonárodní úrovni.

V tu chvíli začala normalizace
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 12.12.2005)
Poučení z krizového vývoje - Před 35 lety schválila KSČ dokument, který mnoha lidem zničil život - Poučení z krizového vývoje bylo základem pro represe. Do vězení se dostaly tisíce lidí. Statisíce dalších nemohly sehnat slušnou práci nebo nesměly jít studovat.

Šéf KSČM: Nejsou naší organizací
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 07.12.2005)
Mladým komunistům hrozí zákaz
Pokud Komunistický svaz mládeže (KSM) nepřestane vyvíjet politickou aktivitu nebo nezmění svůj statut, hrozí mu podle ministerstva vnitra pozastavení činnosti.

KSČM zachrání „svazáky“
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 06.12.2005)
Mladí komunisté se odmítají vzdát svého programu. KSČM jim nabízí pomocnou ruku
PRAHA Komunistická strana přispěchala na pomoc svým „svazákům“. Mladí komunisté se totiž dostali do nelehké situace.

Pravicoví extremisté začali hlídkovat v ulicích Orlové
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 03.12.2005)
ORLOVÁ (Karvinsko) - Asi dvacet pravicových extremistů z hnutí Národní odpor Slezsko Orlová ustavilo hlídky, jež budou monitorovat bezpečnostní situaci v Orlové-Porubě na Karvinsku. Ve čtvrti byl dříve zaznamenán zvýšený počet krádeží a loupeží.

Heslo PALESTINA v Masarykově slovníku naučném
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 29.11.2005)
K diskusi o problematice Palestiny přejímáme heslo Palestina z Masarykova slovníku naučného (5. díl, 1931, uzávěrka 2. prosince 1930). Autorem hesla byl dr. Karel Matoušek. Kliknutím na obrázek zvětšíte jeho dobovou perokresbu.

Drak a orel se spolu snaží vyjít
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 24.11.2005)
Bush jede do Pekingu
Minulý týden udělali v Číně George Bush a jeho protějšek Hu Jintao spoustu přátelských gest, ale málo pokroku. Obě země i nadále nervózně odhadují záměry toho druhého.

Štrougal, nebo Husák? váhali Rusové po okupaci
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 20.11.2005)
Překvapující informace našli čeští badatelé v sovětských archivech v Moskvě. Reformátora Alexandra Dubčeka, kterého po sovětské okupaci v čele československých komunistů vystřídal pozdější prezident Gustáv Husák, měl původně nahradit Lubomír Štrougal.

Skála: Občanská společnost se mění v potěmkinovské kulisy
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 14.11.2005)
PRAHA - Snaha přispět k vymezení současné situace v komunistickém a levicovém hnutí ve světě a podílet se i na realizaci usnesení VI. sjezdu KSČM o přípravě modelu socialistické společnosti jako strategického cíle KSČM a cest k jejímu utváření - byly cílem XIX. Pražské teoreticko-politické konference s mezinárodní účastí na téma Socialismus vědecký nebo surrealistický, která se uskutečnila v sobotu v budově ÚV KSČM.

Jaký smysl hledá KSČM v Straně evropské levice
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 05.11.2005)
Praha - Jako jeden z možných a nadějných projektů posilování akční jednoty antikapitalistické levice, který má však zatím příliš mnoho much, vnímají Stranu evropské levice (SEL) někteří čeští účastníci jejího 1. sjezdu, který se konal minulý víkend v Aténách.

Müntefering kritizuje ukecané soudruhy
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 05.11.2005)
Článek ukazující na krizi v SPD
Odcházející předseda SPD Müntefering vidí vážné nedostatky své strany ve stylu komunikace. Informace předávané médiím prý dál straně nebudou pomáhat – ale ani dnes se tímto doporučením nechtějí všichni soudruzi držet.

CVVM: Ve volbách by získala většinu levice
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 02.11.2005)
Přestože ODS nadále vede žebříček volebních preferencí, ve volbách by těsně vyhrála levice. Soc. dem. by tak mohla vládnout s tichou podporou komunistů. Vyplývá to z říjnových dat, která včera vydalo Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM).

SEL proti politice neoliberalismu
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 31.10.2005)
ATÉNY - Výzvy k tomu, aby Strana Evropské levice jako základ činnosti iniciovala společné politické kampaně, zaznívaly v rozsáhlé rozpravě na prvním sjezdu SEL, který se uskutečnil tento víkend v Aténách.

Sjezd SEL v českém agenturním zpravodajství
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 30.10.2005)
ATÉNY - V řecké metropoli dnes skončil dvoudenní 1. řádný sjezd Strany evropské levice (EL), nové politické formace sdružující 17 komunistických a levicových stran z 15 států Evropy. Jednání se účastnili i zástupci dvou českých levicových stran - Strany demokratického socialismu (SDS) a Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM).

Čeští komunisté podávají ruku SEL
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 22.10.2005)
Delegaci KSČM na I. sjezd Strany evropské levice (SEL) povede předseda ústředního výboru Vojtěch Filip. Rozhodl o tom na svém včerejším zasedání výkonný výbor ÚV KSČM. Čeští komunisté považují za podanou rukou SEL své včerejší rozhodnutí, kterým zmocnili šest poslanců Evropského parlamentu zvolených za KSČM, aby podepsali žádost o dotaci (veřejnou podporu) pro tuto stranu z prostředků EU pro rok 2006.

O Stalinovi a stalinismu
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 12.10.2005)
Od našich politických odpůrců slyšíme - dokud se komunisté nevypořádají se stalinismem, nelze o nich hovořit jako o demokratech. Pojem Stalin a stalinismus vnímá každý komunista trochu jinak, podle toho, kdy se narodil, jaké funkce zastával a jaké měl se stalinisty zkušenosti.

Veřejné zdravotní pojištění podstatou solidarity
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 10.10.2005)
(ohlas celostátní konference ke zdravotnictví)
K řešení aktuální problematiky českého zdravotnictví a k definování zdravotní péče pro všechny občany byla zaměřena celostátní konference KSČM konaná v neděli 9. října v zasedacím sále Magistrátu hlavního města Prahy.

Zveřejněny konečné výsledky voleb v Německu
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 08.10.2005)
BERLÍN - Německá volební komise včera zveřejnila konečné výsledky voleb do Spolkového sněmu z 18. září včetně dodatečných voleb v Drážďanech z 2. října.

Komunistická idylka dle Václava Žáka
(administrator, 11. Nezařazeno - tisk, 07.10.2005)
Václav Žák si v úterý na Čro6 opět jednou zavzpomínal na ty staré dobré časy po listopadu 89, kdy, dle jeho slov, ještě byla KSČ chvályhodně chápána jako integrální součást politického života a hlasy, které požadovaly její zákaz byly jen okrajové.

|0-50|50-100|100-150|150-189|

červené návěští   Hlavní zprávy červený nadpis

zelené návěští   Novinky zelený nadpis
16.04.2018: Letní univerzita Evropské levice 2018
Letní univerzita EL se koná ve dnech 11. aľ 15. července 2018 ve Vídni pod mottem "Dialog pro pokrok v Evropě. 200 let od narození Karla Marxe, 100 let od konce 1. světové války. Bliľąí informace o účastnickém poplatku a registrační formulář jsou k dispozici na stránkách Evropské levice.

16.06.2017: Opět útoky spamovacích robotů
Doąlo k opakovaným útokům robotů sázejících do komentářů texty s podivnými "inzeráty" (podle vąech známek činskými). Jen poslední dvě dávky představovaly více neľ 200 těchto pseudokomentářů, které maľeme. bahis siteleri

16.06.2017: Někdo/něco zde krade ľ a ą?
V uplynulých dnech doąlo k technické závadě, v jejímľ důsledku se "beze stop" z některých článků (ale i z větąiny komentářů) ztratila vąechna písmena "ľ" a "ą" (nebo jenom jejich emosčást). Za závadu se omlouváme a na jejím odstranění pracujeme (zatím pátráním po příčině).

09.05.2017: Pietní akt na Oląanech
Jako kaľdoročně, i letos poloľila 9. 5. v 9 hodin delegace zástupců CV SDS a výboru praľské organizace SDS květiny k památníku padlých rudoarmějců na oląanském hřbitově. Při té přileľitosti jsme pietně vzpomněli i padlých daląích armád (včetně československé), kteří jsou na Oląanech uloľeni.

červené návěští   Anketa červený nadpis
V současnosti rozvířil hladinu návrh přijmout do ČR 50 syrských válečných sirotků. Co si o něm myslíte?

V Sýrii ani ľádní váleční sirotci nejsou.
1399 (1399 hl.)
Nebrat! Jeątě by nás podřezávali.
1013 (1013 hl.)
Konečně někdo uvaľující lidsky.
908 (908 hl.)
A» se kaľdý stará o sebe, nic nám do nich není.
682 (682 hl.)
Je to sice politikum, ale krok správným směrem.
1243 (1243 hl.)
Raději bychom měli zvýąit svou ostudně nízkou rozvojovou pomoc.
854 (854 hl.)
Prohnilý humanismus !!
671 (671 hl.)

Celkem hlasovalo: 6770


zelené návěští   Vyhledávání zelený nadpis


na nových stránkách

Rozšířené vyhledávání
Tématické skupiny
Seznam autorů


Google

web
sds.cz
blisty.cz
bbc.co.uk

zelené návěští   Vaąe komentáře zelený nadpis
[15.05.2018 19:15:23]
josef mikovec
Bohumír ©meral - Mučedník ztracených a vysněných příleľitostí http://www.novarepublika.cz/2018/0 5/frantisek-ferdinand-s ...

[15.05.2018 18:54:53]
josef mikovec
Zde jest zkuąební kámen, na němľ se dokáľe, zdali jsme opravdu v dost zralí, dost socialističtí, abychom opravdu stali se v Rako ...

[21.03.2018 17:10:12]
n
Snad se něco doví,!

[19.11.2016 10:28:45]
l&s
Doplnění k Peroutkovi - Zemanův projev byl míněn dobře, bohuľel se v něm dopustil dehonestujícího přeąlapu, kdyľ prohlásil, ľe Per ...

[27.02.2016 10:01:56]
l&s
Článek pana Bělohradského není k dispozici, tak jen pár postřehů k této stati. Paní Neudorflová sice správně píše, že je chyba, k ...

[28.10.2015 09:08:14]
-ik
Dobrý den pane ©lemendo! To, co jste napsal, je konstatování stavu. A co navrhujete jako pokus o naznačení cesty? Já mysl ...

[04.09.2015 14:20:12]
n
Samozřejmě, ľe jiľ těąím na shromáľdění, jako posledně na Václaváku. Doufám, ľe nebude chybět pán ©afr, kterého tímto srdečně zvu. ...

[13.08.2015 13:11:01]
n
SDS leží v žaludku tomu zoufalému tapetáři, takže je moc známá a okolí se musí postarat o její prosazení. Prohra s US a tím i se s ...

[13.08.2015 01:44:03]
-ik
Jestli že se mi zdá, že militantní skupiny dosahují lepších výsledků, měl byc se podívat na sebe, zda nepracuji špatně. Oni mohou ...

[08.06.2015 21:05:37]
-ik
"význam evropské levice pro vývoj ve světě a její podíl na jeho spoluutváření (globalizace, přenos zkušeností z jiných čá ...

[25.05.2015 14:58:27]
n
Lidstvo v rozvinutých zemích a tím myslím i naąi zemi, jiľ dosáhli hranic daląího materiálního pokroku a jeho daląí zvyąování je n ...

[25.05.2015 08:21:23]
l&s
"Proč se myšlenka lidové fronty boje proti fašismu prosadila v našem hnutí, až když bylo fakticky pozdě? Bylo vůbec možné, ab ...

[13.05.2015 09:45:10]
Milan Neubert
-iku, napsal jste víc věcí, s řadou souhlasím. Jednu námitku ale mám: dospěli jsme k závěru, že virtuální diskuse na webu nebo na ...

[10.05.2015 23:25:51]
-ik
Mám pocit, pane Neuberte, že jste se o kontakt s lidmi ani moc nesnažil. Diskuse na stránkách SDS je nulová. A i v minulosti jst ...

[06.05.2015 10:38:48]
n
Vítám tapetáře. Čest tvoji práci. Podle množství zbytečné práce opravdu stojíš ...


Teze programu SDS
Teze programu SDS

Bahisikayet.com Extrabet Deneme bonusu Denemebonusuz.com

Tyto stránky byly vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.