logo SDS
Dnešní datum: 11. 08. 2022   | Hlavní stránka | Tématické skupiny | Seznam rubrik | Download |  
zelené návěští   Hlavní menu zelený nadpis
Hlavní stránka
Kdo jsme - něco o SDS
Stanoviska SDS
Tiskové zprávy SDS
International
Staré stránky SDS

Ankety
Download
TOP 50
Tématické skupiny
Seznam rubrik (témat)

červené návěští   Rubriky červený nadpis

zelené návěští   Čtenář zelený nadpis

Jméno (přezdívka)
Heslo


Úprava osobního účtu

červené návěští   Evropská levice červený nadpis


Na web SEL

Manifest SEL
Čtěte o SEL u nás


zelené návěští   Nejčtenějąí/rok zelený nadpis

Neexistují vhodná data!


červené návěští   SDS červený nadpis
Strana demokratického socialismu
Přípotoční 869/19
101 00 Praha 10
Návątěvy po předchozí dohodě
tel.:
(420) 608 630 506
(420) 608 181 054
(420) 728 074 253 (nejlépe SMS)
Bankovní spojení - transparentní účet pro příjem darů: 2101181284/2010
Případné dárce žľádáme, aby ve "zprávě pro příjemce" uvedli účel daru, např.: "příspěvek na činnost SDS" a identifikovali se jménem a příjmením. Děkujeme.
secret@sds.cz
(c) SDS

Kanál RSS

TOPlist

zelené návěští   Interní statistika zelený nadpis
Denni
Max. 22
Prům. 10.6
21 denni
Max. 537
Prům. 270.6

Nyní si čte web : 52 uživ.

Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 363 nalezených)

|0-50|50-100|100-150|150-200|200-250|250-300|300-350|350-363|

Triumf vola
(Jan ©lemenda, Okolní události naąima očima, 29.04.2010)
V posledním dubnovém týdnu roku 2010 se v ČR hojně rozproudila diskuze o "politicky nekorektním" tématu generační (ne)soudržnosti české společnosti, kterou inicializoval nejen klip Petra Zelenky s názvem "Přemluv bábu".

Stát Izrael - rovnějąí mezi rovnými?
(Jan Ritter, Okolní události naąima očima, 28.04.2010)
Nezdařený prosincový atentát na letadlo společnosti Delta Airlines spustil daląí kolo zpřísněných letiątních kontrol. Opravdu pak bude vąude bezpečněji? Ale kdeľe! Co motivuje islámské teroristy na celém světě? Na jednom z předních míst najdeme vľdy znovu izraelsko - palestinský spor. U něho je třeba začít!

Nebát se a nekrást?
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 20.04.2010)
Hodně se dnes mluví o úpadku mravů, korupci, rozkrádání, zadlužování generací dnešních i budoucích, prorůstání politiky, majetku, moci a zločinu, a já nevím čeho všeho. Jsme svědky nepřeberného množství zaručených protikorupčních programů, opatření a dokonce stran receptů, jak ušetřit, důkazů, kdože to žije na úkor koho a co s tím ten či onen udělá, až bude u moci. Bylo by ale asi poctivé alespoň si přiznat, kdy tenhle katastrofální stav začal a kde má kořeny.

Zaměstnanecké benefity v ČT
(administrator, Okolní události naąima očima, 25.03.2010)
Diskuse v televizním pořadu Politické spektrum (na téma, které se ještě v nedávné minulosti jevilo jako velmi žhavé, ale díky M. Topolánkovi poněkud "vychladlo") se zúčastnil také zástupce SDS.

Pomůže ÚS referendu?
(Jan Ritter, Okolní události naąima očima, 07.11.2009)
Komu nejvíce prospělo zrušení předčasných říjnových voleb Ústavním soudem? Nechme se překvapit! S časovým odstupem se v každém případě nabízí závažnější otázka. Nešlo dát za pravdu Melčákově stížnosti i bez této šokové terapie?

Republiku si zaplevelit nedáme
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 29.10.2009)
Už jsem se málem obával, že se prezident Klaus neodkope a že mu zůstane aureola svatého Václava ve zbroji, který ochraňuje duše i majeteček jemu svěřených a poddaných. Pytel zájmů české maloburžoazie, pomalovaný hieroglyfy neoliberální ideologie a statečného národovectví, však nebyl z dost silného plátna, aby z něj nakonec šidélko nevykouklo.

Společenský polistopadový projekt zkrachoval
(Jan Stern, Okolní události naąima očima, 13.10.2009)
Rozhovor Haló novin s Lubomírem Lédlem, členem celostátního výboru Strany demokratického socialismu

Jasnější pravidla lobbismu!
(Jan Ritter, Okolní události naąima očima, 30.09.2009)
Jak se dívat na nejnovější skandál z dílny investigativních novinářů MfD? Je správné testovat úplatnost politiků za pomocí skryté kamery? Vzhledem k uvolnění morálky v současné společnosti je podobný zásah do osobnostních práv asi těžko napadnutelný - je zde významný veřejný zájem.

Na levici jednotně?
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 15.09.2009)
Je levice schopna jednoty? A jak by měla taková jednota vypadat?

Bez žalobce není soudce?
(Jan Ritter, Okolní události naąima očima, 07.09.2009)
Ústavní právníci se při hodnocení rozhodnutí Ústavního soudu o pozastavení přípravy říjnových parlamentních voleb shodují z velké části v jednom.

Nepodstatné volby v Německu
(Jiří Málek, Okolní události naąima očima, 07.09.2009)
Pozdě v neděli večer 30. srpna jsem si prohlížel internet a hledal aktuální informace o výsledku důležitých zemských voleb v Německu.

Úspěch německé LEVICE
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 02.09.2009)
Volby do tří zemských sněmů, které se konaly tento víkend v Německu, se staly dalším historickým úspěchem německé Levice. Tuto zprávu přinesla i česká média, a ve shodném duchu o výsledcích informuje i server této strany (vcelku pochopitelně).

Dvacátý první srpen potřetí
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 21.08.2009)
Tak trochu nespravedlivě ve stínu tradičních připomínek výročí 21. srpna 1968 a letos obzvláště zdůrazňovaného výročí 21. srpna 1969 zůstává i tentokrát výročí 21. srpna 1990.

Schovej babičce její občanku
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 16.06.2009)
Zvoleným názvem rozhodně nechci vyzvat zejména mladší generaci k bezpochyby zajímavému a fakticky beztrestnému ztížení výkonu všeobecného volebního práva starší generací. Napadl mne však bezprostředně po přečtení Škabrahova příspěvku Tato země není pro starý na stránkách Britských listů.

Za nejdůležitější považuji změny fungování Evropské unie
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 01.06.2009)
Rozhovor s kandidátem do Evropského parlamentu Jiřím Hudečkem

Chtěl bych se věnovat sociálním otázkám
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 30.05.2009)
Kandidát za KSČM do Evropského parlamentu Lubomír Ledl Právu:

Pravice není sexy
(Miroslav Fiąer, Okolní události naąima očima, 29.05.2009)
To co se včera událo u Anděla nelze nazvat jinak než odpornost. Mám proti Paroubkovi a soc.dem. desítky výhrad, ale každý, kdo má v sobě jen špetku morálky a sociální inteligence se proti tomu řádění modroptáckých SA musí ohradit. Je to odporný útok na demokratický dialog, ale co jiného se dalo od české pravice čekat?

Proč v červnu zakroužkuji Luboše
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 27.05.2009)
Kdyby ještě dnes vysílalo Radio Jerevan, třeba by přijalo mou otázku: "Je pravda, že se v květnu kroužkuje při svém hájení Luboš Zlínský kódem 21:15?" a možná by na ni odpovědělo takto: "Ano, je to pravda, jen s tím rozdílem, že se nejedná o Luboše Zlínského, ale Luboše Ledla z Gottwaldova, že to není v květnu při hájení, ale v červnu při volbách do Evropského parlamentu, a že 21:15 není kód na kroužku, ale 15. místo na kandidátce č. 21."

Jednota levice a budoucnost
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 18.05.2009)
Jeden politický komentátor, jehož názorů si přinejmenším vážím, mi v reakci na můj rozhovor „Kdo, když ne levice? Jak, když ne společně?“ (Haló noviny 23.2.2009) napsal takovýto názor: „Již mnoho lidí nejrůznějšího politického zaměření se shoduje, že současná krize s sebou může přinést konec dosavadního společenskopolitického uspořádání. Nikdo si však netroufne předpovědět alespoň v hrubých rysech, co to bude. Jaká by byla úloha levice (všech odstínů) v tomto procesu? To je věc, která mě velmi zajímá - ale od levicových politiků jsem zatím žádné myšlenky na toto téma nikde nezahlédl ani nezaslechl.

Co s krizí?
(Jiří Málek, Okolní události naąima očima, 17.05.2009)
Vypadá to, že nyní všechny zajímá, co bude po Topolánkově vládě. Položím jinou otázku: Co bude po krizi a co dělat v jejím průběhu?

"Velké tajemství" 60. let?
(Jan Ritter, Okolní události naąima očima, 06.05.2009)
Karel Steigerwald se v poznámce k udělení čestné plakety prezidenta republiky Ivanu Vyskočilovi k jeho 80. narozeninám opět jednou překonal. V MfD (24. 4.) se s námi podělil o jedno z "velkých tajemství" minulého století. V Praze 60. let "drcené a devastované komunistickou nadvládou" prý "bydleli kulturní bozi a nikdo neví proč".

Štamgast Šinágl nám v Mostě nechyběl
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 03.05.2009)
Letos jsem na 1. máje porušil svou dlouholetou tradici. Oslavy svátku práce jsem strávil v Mostě - jednak skutečně prací, jednak návštěvou prvomájové manifestace, kterou pořádala tamější organizace KSČM.

Jednota na levici je cestou vpřed
(Vít Stanislav, Okolní události naąima očima, 02.05.2009)
Tato závěrečná věta z vystoupení Jiřího Hudečka, místopředsedy SDS a kandidáta do voleb EP na kandidátce KSČM na oslavě Svátku práce 1. května v Praze na Výstavišti, je jeho výzvou všem levicově orientovaným občanům v České republice k účasti v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu a k podpoře kandidátů stran hlásících se k levici.

Volte do EP kandidáty SDS na kandidátce KSČM
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 27.04.2009)
Toto řešení nabízí SDS každému, kdo (1.) chce dát svůj hlas ve volbách do Evropského parlamentu levici, kdo (2.) nechce, aby jeho hlas propadl, kdo (3.) současně nechce podpořit kandidáty parlamentních stran KSČM a ČSSD a kdo (4.) by mohl propadat pocitu, že „zase není koho volit“. Chci Vás přesvědčit, že naše řešení má smysl. Podívejme se spolu na problém blíže.

Pomatené hlavy?
(Vít Stanislav, Okolní události naąima očima, 21.04.2009)
Při pohledu na skupiny pravicových radikálů procházejících ulicemi měst v černých oblecích s xenofobním nacionálním pokřikem „nic než národ“, mi mrazí v zádech. Ne ani tak z obavy před nástupem nacistů k moci, jako spíše nad zjištěním, kolik mladých lidí obojího pohlaví se v těchto organizacích sdružuje a podporuje je. Tady nejde jen o mladický adrenalin.

Finis coronat operam
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 16.04.2009)
Před týdnem se v Abruzzu ve střední Itálii rozpoutalo peklo. Ničivé zemětřesení srovnalo se zemí část města Aquilla a o život přišlo zatím na tři sta lidí.

Co kdyby Klaus navrhl jako premiéra Švejnara?
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 03.04.2009)
Tak to vypadá, že už je vše hotovo, strach z „Klausova řešení“ nakonec přivedl oba rivaly k dohodě vlastně o všem důležité. Zatím ovšem chybí její konečná podoba a pak i to hlavní, její přijetí a realizace ze strany hlavy státu. Ze zkušenosti je mi obtížné uvěřit, že by Václav Klaus přijal bez hnutí brvou něco, co mu jiní „nalajnují, snad s výjimkou tenisového kurtu.“

Soumrak „přeběhlíků“?
(Jan Ritter, Okolní události naąima očima, 01.04.2009)
T. G. Masaryk dal funkci českého prezidenta do vínku větší neformální vliv a respekt, než by odpovídalo jejímu striktně ústavnímu vymezení. I proto si zaslouží pozornost způsob, jakým přistoupil v těchto dnech prezident Václav Klaus k řešení vládní krize.

Zemřel nám Bob
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 31.03.2009)
Tenhle text se mi ale vůbec nepíše lehce. Musím se však s vámi všemi podělit o smutnou zprávu, že 28. března zemřel ve věku 63 let náš přítel a soudruh Bohuslav Mikulášek.

Den poté
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 26.03.2009)
Ve středu padla v parlamentu vláda Topolánkova prostředníčku. Stalo se tak v rozporu s předpoklady politologických komentátorů, ale zjevně i s očekáváním vůdců opozice Paroubka a Filipa. Předvolební parlamentní projevy levicových poslanců za přítomnosti televize byly korunovány úspěchem, který minimálně Paroubka intenzivně zaskočil - to podle jeho evidentně nepřipraveného televizního vystoupení po skončeném hlasování.

Proč současná ekonomie krizi nepředpověděla? Že by to nebyla věda?
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 22.03.2009)
Když politik jako Miroslav Kalousek v aktuálním převleku ministra financí prohlásí, že nemá křišťálovou kouli, aby mohl odhadnout další vývoj ekonomiky České republiky, nijak mne to neuráží. Je to prostě politik. Maximálně si pomyslím, že by si měl vybrat lepší náměstky a odborné poradce.

Můj pohled na hospodářskou krizi z počátku ledna 2009
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 07.03.2009)
Mí přátelé se mne ptali, proč na stránkách SDS nemohou najít odkaz na pořad České televize Politické spektrum, v němž jsem diskutoval na téma hospodářské krize. Není pro to žádný jiný důvod než ten, že mi pracovní vytížení v posledních dvou měsících dost podstatně zúžilo osobní prostor. Dnes se to pokusím napravit.

Kdo, když ne levice? Jak, když ne společně?
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 27.02.2009)
Rozhovor s Lubomírem Ledlem, členem Celostátního výboru SDS, který je na kandidátní listině KSČM pro volby do Evropského parlamentu, přinesla 23. 2. 2009 Naše pravda, příloha Haló novin.

Mluviti stříbro,……
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 31.01.2009)
Odvahu, tvrdost a víru popřál prý český premiér a současný předseda Rady Evropské unie čerstvému prezidentu USA. Mirek Topolánek prý také vzkázal, že věří tomu, že Barack Obama bude pokračovat v projektu protiraketové obrany, a to navzdory našim „domácím populistům“.

Postřehy z lednových Athén
(Jiří Málek, Okolní události naąima očima, 28.01.2009)
Každou chvíli čteme,vidíme nebo slyšíme o událostech v Athénách. Jde o velice současné jevy, které se odehrávají na jejích ulicích. Jejich interpretace je u nás i ve světě velmi různorodá, podle zaměření editora i podle pohledu příjemce informací na svět. Je třeba říci, že ani v samotném Řecku nejsou události interpretovány a tím méně analyzovány stejně. Ani v nejmenším se necítím povolán zanášet do toho vlastní hodnocení. Přesto se chci podělit o několik postřehů, spíše momentek, tak, jak jsem je osobně zachytil na konci druhého lednového týdne.

Jan Palach věřil v socialismus
(Jan Ritter, Okolní události naąima očima, 26.01.2009)
Nemine jediné tragické výročí našich novodobých dějin, aby je pravicově orientovaný establishment nezneužil ke stále systematičtějšímu zasévání nedůvěry k radikální levici. Ani letošní „Palachův týden“ nebyl žádnou výjimkou.

SDS k řecké mládeži
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 20.01.2009)
Přijel jsem do Athén, abych vyjádřil solidaritu české Strany demokratického socialismu s povstáním řecké mládeže. Všem v Evropě jste nám připomněli - chvíli před Štědrým dnem - že bychom neměli zapomínat na své sny týkající se naší budoucnosti, týkající se hodnot, které uznáváme, ale na něž můžeme na chvíli kvůli každodenní vyčerpávající práci zapomenout.

Nestřílejte, vľdy» tam jsou lidi!
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 06.01.2009)
Tenhle ©vejkův výrok mne napadl, kdyľ uľ pokolikáté vzrostlo po vánocích napětí mezi ®idy a Palestinci a kdyľ ve zprávách ohlásili první oběti na ľivotech. Jenľe kdyľ se z přestřelek začala postupně vyvíjet jednostranná genocida, přestal se mi ten citát líbit, i kdyľ se moľná čistě věcně stále na danou situaci hodí.

MPSV nám v kritické situaci kecá - nezaměstnanost v roce 2009 poroste
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 25.12.2008)
Ministerstvo práce a sociálních věcí zveřejnilo v polovině listopadu svou „Analýzu vývoje zaměstnanosti a nezaměstnanosti v 1. pololetí 2008“. Nechápu, jak k tomu dospěli, ale na konci analýzy dospívají k závěru, že nezaměstnanost i v roce 2009 bude klesat. Já tvrdím, že nebude. Jsou to jenom Nečasovy „kecy v kleci“. (Dodatek k 11. 1. na konci článku).

Cena ropy stále klesá: kam až to půjde?
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 19.12.2008)
Směnná hodnota surové ropy - komodity, která v posledních desetiletích slouží mezinárodně jako všeobecný ekvivalent - stále klesá. Předevčírem prolomila shora hranici 40 dolarů za barel a vrátila se tak k ceně z roku 2004.

Sjezd ODS aneb Talleyrand by si smlsnul
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 08.12.2008)
Rád bych na tomto místě především poděkoval České televizi, že mi umožnila sledovat průběh víkendového 19. sjezdu Občanské demokratické strany. Záznam ze sjezdu bych doporučoval rozšiřovat do základních škol jako povinný multimediální materiál. Myslím, že by to nepochybně přispělo ke konečnému řešení otázky ODS.

Jak získat občany pro účast na veřejné správě obce?
(Vít Stanislav, Okolní události naąima očima, 25.11.2008)
V České republice, kde se uplatňuje zastupitelská demokracie ve správě věcí veřejných prostřednictvím volených zástupců lidu, existuje jen málo možností, jak se může občan-volič podílet na tvorbě, řízení a správě obecních záležitostí. Svojí účastí, a dokonce i neúčastí v obecních volbách, se ze zákona vzdal těchto svých práv a přenesl je na zvolené zastupitele do obecního zastupitelstva.

Neklesá kapitálu míra zisku?
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 15.11.2008)
Světová finanční krize se v poslední době stala společensky aktuálním tématem, které zajímá nejen ekonomy, ale i řadové občany. I proto ľžije toto téma na předních stránkách novin a časopisů. Autoři takových příspěvků vąak větąinou zůstávají jen na povrchu věci, vąímají si dopadů na žľivot lidí, přináąejí útržľky názorů odborníků, ale s uceleným, dobře vyargumentovaným pohledem na problém se lze setkat spíąe výjimečně. Tento nedostatek jsem pociť»oval osobně i já, a tak jsem se začal o ekonomické problémy více zajímat.

Úvahy o vývoji ekonomiky na základě historických dat o USA
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 31.10.2008)
V diskusích na webových stránkách SDS jsme v polední době nemohli nenarazit na rozvíjející se světovou finanční krizi, která by se mohla vyvinout ve vąeobecnou hospodářskou krizi. Zkusme se podívat na dlouhodobé chování světové ekonomiky historickým exkurzem po USA. Tento příspěvek by měl předevąím slouľžit jako platforma pro diskusi o měnové politice státu, o činnosti centrální banky a o důsledcích politiky pro ľživot řadových občanů.

Trocha poznámek k říjnovým volbám
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 27.10.2008)
Skončily volby do krajských zastupitelstev i volby třetiny senátorů. Skončily přesvědčivým vítězstvím sociální demokracie, která má mnoho důvodů, proč oslavovat a proč si současně klást otázky, jak ve zcela nové, bezprecedentní situaci postupovat dál.

Jeden sen, jeden svět?
(Jan Ritter, Okolní události naąima očima, 07.10.2008)
Útok Gruzie na Jižní Osetii v den zahájení LOH v Pekingu byl jen variantou „kosovského scénáře“. V tom byla jeho slabina. Moskva se poučila. Jak tato krize vznikla, čemu posloužila a jaké otázky nastolila?

Účastníci zájezdu
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 22.09.2008)
Jiří Franěk si v Právu ve sloupku oblobování „zaspekuloval“ o možných vysvětleních odvolání ředitele Národní knihovny. Nechci s ním polemizovat, naopak se mi to docela líbilo. Chtěl bych ale zmínit jiný pravděpodobný aspekt, který ale nevylučuje ty ostatní.

To jsem zvědav
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 11.09.2008)
Několik posledních dnů se na nás všechny, ze všech sdělovacích i jiných prostředků hrnou ještě více než kdy jindy kvanta informací, podezření, stesků a já nevím čeho všeho, které mají jedno společné. Vypadá to, že v české politice není už dlouho úplně všechno v úplném pořádku. Vypadá to, jakoby byly používány nekorektní, špinavé, dokonce snad nezákonné metody ovlivňování politiků a zejména poslanců, jejich rozhodování o tom, jak budou hlasovat, do kterého poslaneckého klubu budou patřit, koho a proč se budou bát a tak dále.

Nejen o Kosovu a České televizi
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 29.07.2008)
V sobotu 19. července ráno vysílala Česká televize jako obvykle na ČT24 reprízu pořadu Politické spektrum. Tentokrát na téma „měli jsme uznat Kosovo?“. Záznamy z diskuze na dané téma (většinou ve studiu), jsou zpravidla doplněny krátkými předtáčenými komentáři představitelů mimoparlamentních politických stran, jiných naslovovzatých odborníků a podobně.

Nejen o ČSSD a demokratickém socialismu
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 28.06.2008)
Rozhovor Haló novin s Milanem Neubertem, předsedou Strany demokratického socialismu (SDS)

|0-50|50-100|100-150|150-200|200-250|250-300|300-350|350-363|

červené návěští   Hlavní zprávy červený nadpis

zelené návěští   Novinky zelený nadpis
16.04.2018: Letní univerzita Evropské levice 2018
Letní univerzita EL se koná ve dnech 11. aľ 15. července 2018 ve Vídni pod mottem "Dialog pro pokrok v Evropě. 200 let od narození Karla Marxe, 100 let od konce 1. světové války. Bliľąí informace o účastnickém poplatku a registrační formulář jsou k dispozici na stránkách Evropské levice.

16.06.2017: Opět útoky spamovacích robotů
Doąlo k opakovaným útokům robotů sázejících do komentářů texty s podivnými "inzeráty" (podle vąech známek činskými). Jen poslední dvě dávky představovaly více neľ 200 těchto pseudokomentářů, které maľeme. bahis siteleri

16.06.2017: Někdo/něco zde krade ľ a ą?
V uplynulých dnech doąlo k technické závadě, v jejímľ důsledku se "beze stop" z některých článků (ale i z větąiny komentářů) ztratila vąechna písmena "ľ" a "ą" (nebo jenom jejich emosčást). Za závadu se omlouváme a na jejím odstranění pracujeme (zatím pátráním po příčině).

09.05.2017: Pietní akt na Oląanech
Jako kaľdoročně, i letos poloľila 9. 5. v 9 hodin delegace zástupců CV SDS a výboru praľské organizace SDS květiny k památníku padlých rudoarmějců na oląanském hřbitově. Při té přileľitosti jsme pietně vzpomněli i padlých daląích armád (včetně československé), kteří jsou na Oląanech uloľeni.

červené návěští   Anketa červený nadpis
V současnosti rozvířil hladinu návrh přijmout do ČR 50 syrských válečných sirotků. Co si o něm myslíte?

V Sýrii ani ľádní váleční sirotci nejsou.
1402 (1402 hl.)
Nebrat! Jeątě by nás podřezávali.
1016 (1016 hl.)
Konečně někdo uvaľující lidsky.
908 (908 hl.)
A» se kaľdý stará o sebe, nic nám do nich není.
682 (682 hl.)
Je to sice politikum, ale krok správným směrem.
1246 (1246 hl.)
Raději bychom měli zvýąit svou ostudně nízkou rozvojovou pomoc.
855 (855 hl.)
Prohnilý humanismus !!
671 (671 hl.)

Celkem hlasovalo: 6780


zelené návěští   Vyhledávání zelený nadpis


na nových stránkách

Rozšířené vyhledávání
Tématické skupiny
Seznam autorů


Google

web
sds.cz
blisty.cz
bbc.co.uk

zelené návěští   Vaąe komentáře zelený nadpis
[15.05.2018 19:15:23]
josef mikovec
Bohumír ©meral - Mučedník ztracených a vysněných příleľitostí http://www.novarepublika.cz/2018/0 5/frantisek-ferdinand-s ...

[15.05.2018 18:54:53]
josef mikovec
Zde jest zkuąební kámen, na němľ se dokáľe, zdali jsme opravdu v dost zralí, dost socialističtí, abychom opravdu stali se v Rako ...

[21.03.2018 17:10:12]
n
Snad se něco doví,!

[19.11.2016 10:28:45]
l&s
Doplnění k Peroutkovi - Zemanův projev byl míněn dobře, bohuľel se v něm dopustil dehonestujícího přeąlapu, kdyľ prohlásil, ľe Per ...

[27.02.2016 10:01:56]
l&s
Článek pana Bělohradského není k dispozici, tak jen pár postřehů k této stati. Paní Neudorflová sice správně píše, že je chyba, k ...

[28.10.2015 09:08:14]
-ik
Dobrý den pane ©lemendo! To, co jste napsal, je konstatování stavu. A co navrhujete jako pokus o naznačení cesty? Já mysl ...

[04.09.2015 14:20:12]
n
Samozřejmě, ľe jiľ těąím na shromáľdění, jako posledně na Václaváku. Doufám, ľe nebude chybět pán ©afr, kterého tímto srdečně zvu. ...

[13.08.2015 13:11:01]
n
SDS leží v žaludku tomu zoufalému tapetáři, takže je moc známá a okolí se musí postarat o její prosazení. Prohra s US a tím i se s ...

[13.08.2015 01:44:03]
-ik
Jestli že se mi zdá, že militantní skupiny dosahují lepších výsledků, měl byc se podívat na sebe, zda nepracuji špatně. Oni mohou ...

[08.06.2015 21:05:37]
-ik
"význam evropské levice pro vývoj ve světě a její podíl na jeho spoluutváření (globalizace, přenos zkušeností z jiných čá ...

[25.05.2015 14:58:27]
n
Lidstvo v rozvinutých zemích a tím myslím i naąi zemi, jiľ dosáhli hranic daląího materiálního pokroku a jeho daląí zvyąování je n ...

[25.05.2015 08:21:23]
l&s
"Proč se myšlenka lidové fronty boje proti fašismu prosadila v našem hnutí, až když bylo fakticky pozdě? Bylo vůbec možné, ab ...

[13.05.2015 09:45:10]
Milan Neubert
-iku, napsal jste víc věcí, s řadou souhlasím. Jednu námitku ale mám: dospěli jsme k závěru, že virtuální diskuse na webu nebo na ...

[10.05.2015 23:25:51]
-ik
Mám pocit, pane Neuberte, že jste se o kontakt s lidmi ani moc nesnažil. Diskuse na stránkách SDS je nulová. A i v minulosti jst ...

[06.05.2015 10:38:48]
n
Vítám tapetáře. Čest tvoji práci. Podle množství zbytečné práce opravdu stojíš ...


Teze programu SDS
Teze programu SDS

Bahisikayet.com Extrabet Deneme bonusu Denemebonusuz.com

Tyto stránky byly vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.