logo SDS
Dnešní datum: 11. 08. 2022   | Hlavní stránka | Tématické skupiny | Seznam rubrik | Download |  
zelené návěští   Hlavní menu zelený nadpis
Hlavní stránka
Kdo jsme - něco o SDS
Stanoviska SDS
Tiskové zprávy SDS
International
Staré stránky SDS

Ankety
Download
TOP 50
Tématické skupiny
Seznam rubrik (témat)

červené návěští   Rubriky červený nadpis

zelené návěští   Čtenář zelený nadpis

Jméno (přezdívka)
Heslo


Úprava osobního účtu

červené návěští   Evropská levice červený nadpis


Na web SEL

Manifest SEL
Čtěte o SEL u nás


zelené návěští   Nejčtenějąí/rok zelený nadpis

Neexistují vhodná data!


červené návěští   SDS červený nadpis
Strana demokratického socialismu
Přípotoční 869/19
101 00 Praha 10
Návątěvy po předchozí dohodě
tel.:
(420) 608 630 506
(420) 608 181 054
(420) 728 074 253 (nejlépe SMS)
Bankovní spojení - transparentní účet pro příjem darů: 2101181284/2010
Případné dárce žľádáme, aby ve "zprávě pro příjemce" uvedli účel daru, např.: "příspěvek na činnost SDS" a identifikovali se jménem a příjmením. Děkujeme.
secret@sds.cz
(c) SDS

Kanál RSS

TOPlist

zelené návěští   Interní statistika zelený nadpis
Denni
Max. 22
Prům. 10.7
21 denni
Max. 537
Prům. 270.4

Nyní si čte web : 52 uživ.

Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 363 nalezených)

|0-50|50-100|100-150|150-200|200-250|250-300|300-350|350-363|

Svobodu lidí ohrožuje služba „zlatému teleti“
(Jan Ritter, Okolní události naąima očima, 24.06.2008)
S Karlem Steigerwaldem si vzájemně padneme do noty jen zřídka. Jeho sarkastický antikomunismus vychází z jiného pohledu na svět. S jeho nedávnou glosou (MfD, 14.6.) – ostrým odsudkem zveřejnění tajně pořízených fotografií nahé paní Bohdalové se tentokrát, s výhradami shodnu. Možná bychom měli všichni více hledat podobné, napříč politickým spektrem sdílené základní civilizační hodnoty.

Izrael - hořký odkaz kolonialismu
(Jan Ritter, Okolní události naąima očima, 27.05.2008)
Šedesáté výročí vzniku Izraele si připomněla i masmédia. Žel, ne vždy k jádru věci jdoucími komentáři. Jan Fingerland (MfD, 10. 5.) například srovnává nesrovnatelné. Vidí obdobu stejného prvotního hříchu mezi vznikem ČSR v roce 1918 v historických hranicích a proti vůli obyvatel Sudet a vznikem židovského státu proti vůli většiny Arabů prostřednictvím války, přičemž muselo odejít 600 tisíc lidí. Eufemistickým dovětkem, že i sudetští Němci byli nakonec vypuzeni, když se soužití neosvědčilo, nasazuje své krkolomné paralele korunu. Jiří Hanák (Právo, 14. 5.) zase označuje za pověru názor, že nevzniknout Stát Izrael, byl by svět bezpečnější. Myšlenka dát Židům vlastní stát byla po hrůzách holocaustu přijímána po válce s pochopením. Nebyl by ale dnešní svět opravdu bezpečnější, kdyby se uskutečnila nikoli na účet Palestinců?

Skončil první sjezd německé LEVICE
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 25.05.2008)
První řádný sjezd německé LEVICE proběhl v lužickém Cottbusu (Chotěbuz). Předsedy strany byli opět zvoleni L. Bisky a O. Lafontaine.

Nihil nisi rectum?
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 23.05.2008)
Tak nám uznali Kosovo. Tak trochu bez varování, jakoby tajně, pro jistotu mimo ohlášený program, komicky v Teplicích a ne v Praze, ale uznali. Od vlády ODS, které jakoby někdy více záleželo na tom, co na její konání řekne Condoleezza Riceová, než česká veřejnost, se nakonec nedalo reálně ani nic moc jiného čekat. Nezbývá než doufat, že voliči ODS si to nějak sami přeberou.

Minulost změnit nemůžeme, ale můžeme a musíme se z ní poučit
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 19.05.2008)
Delegace SDS se o víkendu zúčastnila VII. sjezdu KSČM v Hradci Králové spolu se Stranou důstojného života a Komunistickou stranou Československa. Druhý den jednání dostali představitelé těchto tří malých politických stran možnost oslovit delegáty sjezdu. Náš příspěvek nyní zveřejňujeme.

Žádná nostalgie
(Vít Stanislav, Okolní události naąima očima, 08.04.2008)
Společnost pro evropský dialog (SPED) a Teoreticko-analytické pracoviště ÚV KSČM (TAP) uspořádaly 7. dubna seminář k 40. výročí Pražského jara 1968. Na semináři přednesli své referáty PhDr. Jaroslav Šabata, Ing. Jiří Dolejš, místopředseda ÚV KSČM a poslanec PS PČR a prof. ing. Václav Průcha, CSc., člen Rady TAP ÚV KSČM. Jednání řídil Ing. Jiří Málek, předseda správní rady SPED a člen CV SDS. V téměř zaplněném konferenčním sále v budově ÚV KSČM se sešli členové SPEDu, TAPu s levicovými odborníky a aktivisty.

Ještě jedno výročí
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 28.03.2008)
V záplavě "osmičkových" výročí letošního roku prošlo 31. března bez povšimnutí a bez vzpomínky také výročí ustavení KSČM (jako územní organizace KSČ v českých zemích). Rádi bychom je připomněli alespoň zveřejněním dokumentů, přijatých na tomto zasedání.

Maličkosti, nebo lži a arogance „mocných“?
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 28.03.2008)
V úterý jsem se v Právu dočetl, že podle názoru našeho exprezidenta, děláme USA nepochopitelné drahoty pro takovou maličkost, jakou je radar a kterou teď po nás chtějí, a že si takový nevděk nezaslouží.

Glorifikace politického násilí narazila
(Jan Ritter, Okolní události naąima očima, 25.03.2008)
Místopředseda Senátu Jiří Liška obhajuje v Právu (7. 3.) návrh zákona o účastnících protikomunistického odboje a odporu. Polemizuje zde s Petrem Uhlem. Ten se staví v témže listě (22. 2.) proti. Ozbrojený boj se podle něho nesmí stát měřítkem odporu proti bývalému režimu – neodpovídalo by to hodnotovému řádu, který se tu od druhé světové války vytvářel. Navíc by se tak podle něho falšovala historie.

Do pytle!
(Vít Stanislav, Okolní události naąima očima, 18.03.2008)
To, že nějaký líný zaměstnanec České pošty si zřejmě ulehčil práci a zahazoval pytle s poštou, které mu asi spadaly z vozíku, do světlíku výtahu, není překvapující. Překvapující je, že za drahé pošťácké služby v současné ceně deseti korun za známku na pohled nemáte jistotu, že pošta vaší zásilku doručí.

Poučený laik se diví
(Vít Stanislav, Okolní události naąima očima, 03.03.2008)
V tomto případě jde o učitele fyziky, který poučil své deváťáky, co to je elektromagnetické pole, jak vzniká, jak se šíří, co je to kmitočet, pronikavost záření, druhy vlnění, jejich užití v praxi atd.. Také je poučil o tom, kdy a čím je záření pro lidský organizmus nebezpečné, protože je nositelem energie.

Za útoky na levici jsou také její vlastní selhání
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 18.02.2008)
Mnozí při čtení titulku článku budou myslet na naše vlastní zkušenosti z doby dávné i zcela nedávné. Chci se tentokrát ale krátce zastavit u našich německých sousedů.

Bémova svobodnost volby
(Vít Stanislav, Okolní události naąima očima, 18.02.2008)
Místopředseda ODS Pavel Bém ji spatřuje v tom, že poslanec, který je lobováním, ať sliby v naturáliích či možným kompromitováním, udolán ve prospěch jiného kandidáta, se v následné veřejné volbě nemůže svobodně rozhodnout.

Synaspismos se rozhodl dobýt Řecko
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 18.02.2008)
Ve dnech 7. - 10. února se konal v Aténách za účasti 1200 delegátů a řady zahraničních hostů (včetně mne) 5. sjezd politického hnutí Synaspismos. Atény byly sice chladné, Řekové chodili venku v čepicích a bundách, atmosféra v místě konání sjezdu - na jednom olympijském stadionu - však byla vřelá a navýsost optimistická.

Důstojnost prezidentské volby?
(Jan Ritter, Okolní události naąima očima, 16.02.2008)
Veřejný prostor je plný nářků nad údajnou nedůstojností neúspěšné první volby nového prezidenta. Vlivní tvůrci veřejného mínění stále dokola tvrdí, že chyba byla hlavně v otevřeném způsobu volby. P. Uhl v Právu z 13.2. naopak připomíná, že dnes existují způsoby, jak si i tajné hlasování vydíraných nebo zkorumpovaných zákonodárců „zadavateli“ pohlídat. I proto podle mne převažují v tomto konkrétním čase a místě přednosti volby otevřené.

Všechno špatné ……?
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 11.02.2008)
Před více než rokem „přebrala“ ODS sociálním demokratům dva poslance (duo Pohanka / Melčák) a díky tomu mohla poslat ČSSD tam, kam pan Dalík předem avizoval.

Bořit nebo tvořit?
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 09.02.2008)
Na skutečné důsledky první prezidentské volby si budeme muset chvíli počkat - totiž přinejmenším do volby druhé. Dvě bezprostřední osobní poznámky si ale nemohu odpustit.

Propásla levice svou šanci?
(Jan Ritter, Okolní události naąima očima, 08.02.2008)
Nadcházející boj o Hrad není pro radikálněji orientovanou část levice předem ztracenou záležitostí. Viz článek L. Sluky Umění možného (HaNo/Naše pravda, 18. 1.).

Německá LEVICE zdolala další vrchol
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 29.01.2008)
Poznámka k výsledkům zemských voleb v Hessensku a Dolním Sasku.

Od Lenina až k levičáctví v Česku
(Vít Stanislav, Okolní události naąima očima, 21.01.2008)
V průběhu uplynulých svátků jsem měl více času, a tak jsem se zamyslel nad obsahem nejrůznějších příspěvků, které jsou na internetu zveřejněny a vyjadřují různé politické postoje přispívatelů, zpravidla obsahujících mnoho rad, co se má v současné české politice udělat. Vedlo mne to k tomu, že jsem otevřel starší vydání „Lenina“, a přečetl jsem si část, kterou níže cituji.

Švejnarova kandidatura - příležitost k vyjasnění pojmů?
(Jan Ritter, Okolní události naąima očima, 14.01.2008)
Podle Jana Švejnara prý jednou musí dojít k tomu, že se KSČM transformuje a zřekne všech propojení s komunistickou stranou v diktátorském totalitním Československu (MfD, 17.12.). Jeho žena to v jiném rozhovoru vyjádřila trochu jinak. Zatím jediný Klausův vyzyvatel podle ní chce s komunisty víc jednat a dosáhnout toho, aby byli přijatelní (MfD, 31.12.).

Tvořivě zviditelnit rozmanitost levice
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 10.12.2007)
Tímto titulkem začíná tisková zpráva 34. sjezdu Komunistické strany Rakouska (KPÖ), který se konal ve Vídni o víkendu 8. a 9. prosince 2007 v "Domě setkání". Českou republiku jsme na tomto sjezdu zastupovali já za SDS a Jaromír Blecha, člen komise pro mezinárodní politiku, za KSČM. Atmosféru jednání delegátů a hostů usazených do čtverce vám mohou přiblížit dvě fotografie z jednoho rohu.

Česká televize: Dobrá zpráva - žádná zpráva?
(Jan Ritter, Okolní události naąima očima, 05.12.2007)
2. sjezd Strany evropské levice (SEL), na jehož organizačním zajištění jsem se podílel jako jeden ze skupiny dobrovolníků, byl pro mne nevšedním zážitkem. Těžko pochybovat o jeho celoevropském i domácím vnitropolitickém významu - už jen z hlediska ověření možností širší spolupráce na levém křídle českého politického spektra.

Protest pracovníků ve školství by měl vzít Parlament vážně
(Vít Stanislav, Okolní události naąima očima, 05.12.2007)
Čím dříve pomůžeme prosadit spravedlivé požadavky škol, tím dříve se budou děti ve školách klidně a kvalitně vzdělávat!

Poděkování organizátorům 2. sjezdu EL
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 29.11.2007)
V neděli skončil v Praze 2. sjezd Strany evropské levice. I když je na jeho hodnocení příliš brzy, už teď můžeme povědět, že na něm evropská radikální levice důstojným způsobem otevřela hledání alternativ celoevropského vývoje.

Evropská levice už ušla svůj kus cesty
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 26.11.2007)
Zahajovací vystoupení člena Rady předsedajících SEL a předsedy CV SDS Milana Neuberta na 2. sjezdu Strany evropské levice

Pár fotek z 2. sjezdu EL
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 26.11.2007)
Pro přiblížení atmosféry sjezdu Strany evropské levice nabízíme čtenářům našich stránek pár fotografií s krátkými komentáři. Snad se na nás protagonisté nebudou zlobit.

Svoboda, Politkovská a Rusko
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 09.10.2007)
V posledním týdnu se česká média dosti široce věnovala případu zavraždění ruské novinářky. Vnějším důvodem bylo první výročí od její smrti, převládajícím tónem komentářů jakési znechucení nad tím, že ruské bezpečnostní orgány sice již dopadly pravděpodobně realizátory vraždy, nevědí však dosud, kdo byl zadavatelem. Pro české komentátory většinou důkaz, že v Rusku není dost svobody a demokracie.

Levicový antikomunismus
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 05.10.2007)
Od konce srpna jsem si nějakou dobu vyměňoval maily s kultivovaným, inteligentním a světa znalým komunistou. Korespondenci nakonec ukončil on – konstatováním, že snaha SDS o kulturní hegemonii levice může znamenat pokus o vítězství levicového antikomunismu.

…žeby?
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 26.09.2007)
Musím se přiznat, že mám k Daně Kuchtové a k jejímu dosavadnímu působení v ministerské funkci celou řadu výhrad. Vadí mi její snaha jednostranně zvýhodňovat soukromé školství na úkor veřejného, vadí mi i pofiderní „rakouská stopa“ (a rakouské peníze) v její zelené kariéře, prostě našlo by se toho asi víc.

Řecké volby - vzestup radikální levice
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 17.09.2007)
V řeckých parlamentních volbách získal jasný mandát dosavadní předseda vlády Kostas Karamanlis a jeho „Nová demokracie“ vytvoří jednobarevnou vládu. Do parlamentu (300 křesel) se dostalo celkem 5 politických stran, když hlavní opoziční síla PASOK (řecká sociální demokracie) utrpěla značnou porážku a když posílily strany levého křídla.

Autocenzurní zlepšovák
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 18.07.2007)
S pobavením sleduji obnažující diskusi, která se v posledních dnech rozpoutala na Britských listech ohledně vhodnosti publikování příspěvků kontroverzních autorů.[1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11] Úzkostlivá snaha některých čtenářů o zachování „hodnověrnosti“ jejich oblíbeného periodika mne vedla k zamyšlení, kudy ven z konopí.

Hleďme si víc toho, co nás spojuje (II.)
(Jan Ritter, Okolní události naąima očima, 12.07.2007)
Autor stejnojmenného příspěvku na téma občanské snášenlivosti a schopnosti komunikace jako protiváhy vypjatého antikomunismu (webové stránky SDS, 1. 6. 2007) odpovídá na připojené komentáře:

Proč zrovna odmocnina?
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 05.07.2007)
Zveřejnili jsme nedávno překlad polského článku o návrhu mechanismu hlasování v EU. Dostal jsem poté několik otázek, jak to s tou odmocninou vlastně je. A tak, i když nejsem matematik, pokusím se dát nějakou přijatelnou a pochopitelnou odpověď.

Média KSČM - ke středu semknout
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 03.07.2007)
Kdo si koupil v pondělí 2. července Haló noviny, nemohl si nevšimnout jejich poměrně výrazné změny. Ta se totiž netýká jen samotného loga novin, které se opravdu zmodernizovalo a červenomodrobíle celému světu připomíná, že jde o český levicový deník.

Jazzová ministryně a přítel nejvěrnější
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 05.06.2007)
„Chtěla jsem odlehčit tu vypjatou a negativistickou kampaň, která diskusi o radaru provází. A také jsem chtěla věnovat panu prezidentovi Bushovi netradiční dárek,“ řekla ministryně Vlasta Parkanová. Podařilo se však jí i hlavnímu autorovi písně Dobrý den, prapore hvězd a pruhů Janu Vyčítalovi daleko víc.

Hleďme si víc toho, co nás spojuje!
(Jan Ritter, Okolní události naąima očima, 01.06.2007)
Kdeže je levostředová vláda, která mohla vzniknout po loňských červnových volbách? Zelení a lidovci raději vymítali „nedemokratické“ komunisty! Jak ukončit nerozumnou hru s mimosoudní diskvalifikací třetí nejsilnější parlamentní strany?

Evropské aspekty v politice české radikální levice
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 18.05.2007)
Několik poznámek k současné české levici.

K zemským volbám v německých Brémách
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 14.05.2007)
Voliči německého svobodného hanzovního města Brémy o víkendu poněkud otřásli velkou koalicí a umožnili Zeleným a Levicové straně dosáhnout historického úspěchu. Zejména pro Levici je to pozitivní signál o možnosti jejího vstupu do dalších zemských parlamentů v západní části Německa.

Chudý, rovná se líný?
(Vít Stanislav, Okolní události naąima očima, 14.05.2007)
Článek Martina Hekrdy Vive la France, v Právu z 10. května, by neměl ujít pozornosti všem, kteří hledají odpovědi na otázky postavení současné české levice a její schopnosti postavit se destruktivnímu asociálnímu tlaku současné české pravice. Než se k některým postřehům z tohoto článku vrátím, využiji pro ilustraci některé poznatky z internetové diskuze k výzvě SDS Bez aktivní účasti občanů se politická situace nezlepší (23. 1. 2007).

Profil voliče SDS
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 12.05.2007)
Na přelomu listopadu a prosince 2003 se konal sociologický průzkum, vedený Klubem sociologů a psychologů (KSP), v němž byla mimo jiné uzavřená otázka ohledně voleb do Evropského parlamentu. S ohledem na spolupráci mezi Společností pro evropský dialog (SPED) a KSP byla jednou z možných odpovědí i Strana demokratického socialismu.

KSČM – partner, nebo kuriozita?
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 27.04.2007)
Pod tímto názvem zveřejnilo v úterý 24.4. Právo komentář Lukáše Jelínka. Snaží se v něm vysvětlit, co podle jeho názoru „musí“ KSČM udělat a čeho se musí vzdát, pokud má mít větší ambice při formování zdejší reality. Rád bych se k tomuto tématu také vyjádřil.

O cenu Thálie i ve vládě?
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 16.04.2007)
Když ministr vnitra, který ví, že je vyšetřován pro podezření z trestného činu tvrdí, že netuší, že by pro potřeby vyšetřování mohly být odposlouchávány jeho telefony, tak buď je „tam nový“, nebo lže a hraje divadlo.

Za co, pane ministře?
(Karel Černý, Okolní události naąima očima, 03.04.2007)
Malá glosa k "reformě zdravotnictví" od našeho čtenáře.

Marx nebyl prorok, ale ...
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 30.03.2007)
S potěšením sleduji rozvíjející se debatu o Marxově myšlenkovém odkazu na Britských listech. Nedá mi to, abych nezareagoval na příspěvek Petra Kužela „Marx nebyl prorok ani historicista“, speciálně na Kuželovo tvrzení „nenajdeme v ní (rozuměj v Marxově koncepci) ... žádný dějinný automatismus. Neplatí ani to, že by nutně muselo dojít k socialistické revoluci, ani to, že bude nutně vytvořena komunistická společnost.“

Ovečky?
(Vít Stanislav, Okolní události naąima očima, 24.02.2007)
Sdružení VOJÁCI PROTI VÁLCE uspořádalo v Parlamentu ČR konferenci k Systému národní protiraketové obrany USA, jednalo se o radarové a raketové základny v Polsku a zejména v ČR. Co mne na průběhu konference zaujalo:

W.: Hoši, děkujem.
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 24.01.2007)
Jméno současného prezidenta USA George W. Bushe se od jména jeho otce a předchůdce ve funkci z přelomu 80tých a 90tých let liší právě jenom tím písmenem W.

Demokracie je skutečným základem komunistické a socialistické myšlenky
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 28.11.2006)
Vystoupení místopředsedy SDS v diskusi na konferenci "Komunisté a další demokratické síly za lidská práva a demokracii v Evropě", pořádané KSČM 25. a 26. 11. 2006 v Praze

Česká televize nebo TV Jerevan?
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 03.11.2006)
Večer 31. října jsem se od předsedy poslaneckého klubu KSČM na ČT1 dozvěděl, že komunisté trvají na tom, že zatím proběhl jen první pokus o sestavení vlády, že předčasné volby jsou sice možné, ale až jako poslední řešení, a že jsou ochotni se aktivně podílet na přípravě ústavního zákona, který by umožnil seberozpuštění Poslanecké sněmovny. Prostě informace.

Langr sjezdil Kubiceho?
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 28.10.2006)
Pár dnů před letošními červnovými volbami se objevil jeden policista, shromáždil několik podezření, několik údajů o vyšetřování a několik pomluv, dal je do destiček s mašličkou, orazítkoval „tajné“, a odnesl na „tajné“ zasedání „tajného“ výboru, aby tak mohly být hned druhý den zveřejněny. Ten policista se jmenoval Kubice a měl hodnost plukovníka.

|0-50|50-100|100-150|150-200|200-250|250-300|300-350|350-363|

červené návěští   Hlavní zprávy červený nadpis

zelené návěští   Novinky zelený nadpis
16.04.2018: Letní univerzita Evropské levice 2018
Letní univerzita EL se koná ve dnech 11. aľ 15. července 2018 ve Vídni pod mottem "Dialog pro pokrok v Evropě. 200 let od narození Karla Marxe, 100 let od konce 1. světové války. Bliľąí informace o účastnickém poplatku a registrační formulář jsou k dispozici na stránkách Evropské levice.

16.06.2017: Opět útoky spamovacích robotů
Doąlo k opakovaným útokům robotů sázejících do komentářů texty s podivnými "inzeráty" (podle vąech známek činskými). Jen poslední dvě dávky představovaly více neľ 200 těchto pseudokomentářů, které maľeme. bahis siteleri

16.06.2017: Někdo/něco zde krade ľ a ą?
V uplynulých dnech doąlo k technické závadě, v jejímľ důsledku se "beze stop" z některých článků (ale i z větąiny komentářů) ztratila vąechna písmena "ľ" a "ą" (nebo jenom jejich emosčást). Za závadu se omlouváme a na jejím odstranění pracujeme (zatím pátráním po příčině).

09.05.2017: Pietní akt na Oląanech
Jako kaľdoročně, i letos poloľila 9. 5. v 9 hodin delegace zástupců CV SDS a výboru praľské organizace SDS květiny k památníku padlých rudoarmějců na oląanském hřbitově. Při té přileľitosti jsme pietně vzpomněli i padlých daląích armád (včetně československé), kteří jsou na Oląanech uloľeni.

červené návěští   Anketa červený nadpis
V současnosti rozvířil hladinu návrh přijmout do ČR 50 syrských válečných sirotků. Co si o něm myslíte?

V Sýrii ani ľádní váleční sirotci nejsou.
1402 (1402 hl.)
Nebrat! Jeątě by nás podřezávali.
1016 (1016 hl.)
Konečně někdo uvaľující lidsky.
908 (908 hl.)
A» se kaľdý stará o sebe, nic nám do nich není.
682 (682 hl.)
Je to sice politikum, ale krok správným směrem.
1245 (1245 hl.)
Raději bychom měli zvýąit svou ostudně nízkou rozvojovou pomoc.
855 (855 hl.)
Prohnilý humanismus !!
671 (671 hl.)

Celkem hlasovalo: 6779


zelené návěští   Vyhledávání zelený nadpis


na nových stránkách

Rozšířené vyhledávání
Tématické skupiny
Seznam autorů


Google

web
sds.cz
blisty.cz
bbc.co.uk

zelené návěští   Vaąe komentáře zelený nadpis
[15.05.2018 19:15:23]
josef mikovec
Bohumír ©meral - Mučedník ztracených a vysněných příleľitostí http://www.novarepublika.cz/2018/0 5/frantisek-ferdinand-s ...

[15.05.2018 18:54:53]
josef mikovec
Zde jest zkuąební kámen, na němľ se dokáľe, zdali jsme opravdu v dost zralí, dost socialističtí, abychom opravdu stali se v Rako ...

[21.03.2018 17:10:12]
n
Snad se něco doví,!

[19.11.2016 10:28:45]
l&s
Doplnění k Peroutkovi - Zemanův projev byl míněn dobře, bohuľel se v něm dopustil dehonestujícího přeąlapu, kdyľ prohlásil, ľe Per ...

[27.02.2016 10:01:56]
l&s
Článek pana Bělohradského není k dispozici, tak jen pár postřehů k této stati. Paní Neudorflová sice správně píše, že je chyba, k ...

[28.10.2015 09:08:14]
-ik
Dobrý den pane ©lemendo! To, co jste napsal, je konstatování stavu. A co navrhujete jako pokus o naznačení cesty? Já mysl ...

[04.09.2015 14:20:12]
n
Samozřejmě, ľe jiľ těąím na shromáľdění, jako posledně na Václaváku. Doufám, ľe nebude chybět pán ©afr, kterého tímto srdečně zvu. ...

[13.08.2015 13:11:01]
n
SDS leží v žaludku tomu zoufalému tapetáři, takže je moc známá a okolí se musí postarat o její prosazení. Prohra s US a tím i se s ...

[13.08.2015 01:44:03]
-ik
Jestli že se mi zdá, že militantní skupiny dosahují lepších výsledků, měl byc se podívat na sebe, zda nepracuji špatně. Oni mohou ...

[08.06.2015 21:05:37]
-ik
"význam evropské levice pro vývoj ve světě a její podíl na jeho spoluutváření (globalizace, přenos zkušeností z jiných čá ...

[25.05.2015 14:58:27]
n
Lidstvo v rozvinutých zemích a tím myslím i naąi zemi, jiľ dosáhli hranic daląího materiálního pokroku a jeho daląí zvyąování je n ...

[25.05.2015 08:21:23]
l&s
"Proč se myšlenka lidové fronty boje proti fašismu prosadila v našem hnutí, až když bylo fakticky pozdě? Bylo vůbec možné, ab ...

[13.05.2015 09:45:10]
Milan Neubert
-iku, napsal jste víc věcí, s řadou souhlasím. Jednu námitku ale mám: dospěli jsme k závěru, že virtuální diskuse na webu nebo na ...

[10.05.2015 23:25:51]
-ik
Mám pocit, pane Neuberte, že jste se o kontakt s lidmi ani moc nesnažil. Diskuse na stránkách SDS je nulová. A i v minulosti jst ...

[06.05.2015 10:38:48]
n
Vítám tapetáře. Čest tvoji práci. Podle množství zbytečné práce opravdu stojíš ...


Teze programu SDS
Teze programu SDS

Bahisikayet.com Extrabet Deneme bonusu Denemebonusuz.com

Tyto stránky byly vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.