logo SDS
Dnešní datum: 11. 08. 2022   | Hlavní stránka | Tématické skupiny | Seznam rubrik | Download |  
zelené návěští   Hlavní menu zelený nadpis
Hlavní stránka
Kdo jsme - něco o SDS
Stanoviska SDS
Tiskové zprávy SDS
International
Staré stránky SDS

Ankety
Download
TOP 50
Tématické skupiny
Seznam rubrik (témat)

červené návěští   Rubriky červený nadpis

zelené návěští   Čtenář zelený nadpis

Jméno (přezdívka)
Heslo


Úprava osobního účtu

červené návěští   Evropská levice červený nadpis


Na web SEL

Manifest SEL
Čtěte o SEL u nás


zelené návěští   Nejčtenějąí/rok zelený nadpis

Neexistují vhodná data!


červené návěští   SDS červený nadpis
Strana demokratického socialismu
Přípotoční 869/19
101 00 Praha 10
Návątěvy po předchozí dohodě
tel.:
(420) 608 630 506
(420) 608 181 054
(420) 728 074 253 (nejlépe SMS)
Bankovní spojení - transparentní účet pro příjem darů: 2101181284/2010
Případné dárce žľádáme, aby ve "zprávě pro příjemce" uvedli účel daru, např.: "příspěvek na činnost SDS" a identifikovali se jménem a příjmením. Děkujeme.
secret@sds.cz
(c) SDS

Kanál RSS

TOPlist

zelené návěští   Interní statistika zelený nadpis
Denni
Max. 22
Prům. 11
21 denni
Max. 537
Prům. 270

Nyní si čte web : 63 uživ.

Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 363 nalezených)

|0-50|50-100|100-150|150-200|200-250|250-300|300-350|350-363|

Komunální volby a SDS
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 23.10.2006)
Kandidáti SDS v komunálních volbách vcelku uspěli, z hlediska levice jako celku je výsledek ovšem alarmující a naše "kapka v moři" to nijak nezmění..

S komunisty se mluví.
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 18.10.2006)
V Praze v Jihlavě a v některých dalších místech došlo při přípravě letošních komunálních voleb k dohodě mezi KSČM a Stranou demokratického socialismu o společném postupu a k vytvoření společných kandidátek členů obou stran a nestraníků. Nebylo to vždy úplně snadné, ale považuji to za pozitivní a důležité.

Když dva dělají totéž?
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 22.09.2006)
Když jsem pro webové stránky SDS deset dnů po červnových volbách psal článeček „Kafka nebyl Němec“, snažil jsem se zdůraznit, že absurdní nejsou všechny ty absurdnosti, které se kolem voleb a těsně po nich odehrávaly, ale to, že už jsme si na ně tak zvykli, že nám vlastně začaly připadat úplně normální.

Kdo vlastně ohroľuje Izrael?
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 20.09.2006)
Nedávno mne zaujal na webové stránce SDS článek Amiry Haas přetiątěný z izraelského listu Haarec a hlavně poznámka administrátora naąich "web sites", ľe se jedná o pohled – diplomaticky řečeno – ojedinělý. Nemyslím si, ľe podobné názory jsou v Izraeli ojedinělé. Přesnějąí by asi byl jiný eufemizmus: není jim „přílią dopřáno sluchu“. No a vzápětí jsem si uvědomil, ľe u nás tomu není o moc jinak.

Volební kampaň s otazníky?
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 07.09.2006)
Po Praze se začaly šířit podivné plakáty a billboardy s šedivými otazníky. Jde doslova o explozi, která zamořila vše od velkých bilboardů a laviček až po malé plochy na sloupech elektrického osvětlení.

Kalouskův gambit podruhé
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 05.09.2006)
Jak ubíhá čas, objevují se stále další hodnocení překvapivého tahu M. Kalouska. Nejnověji i taková, která naznačují, že šlo z jeho strany o oběť, jakýsi gambit, kterým nadlouho (ne-li navždy) znemožnil spolupráci KDU-ČSL s komunisty a vymezil tuto stranu vůči levici.

Veletoč nebo salto mortale?
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 25.08.2006)
Náhlá změna orientace, k níž sáhla KDU-ČSL pod vedením M. Kalouska, je bezesporu událostí č. 1. Otázkou je ale, zda jde o ukázku mistrné politické akrobacie, anebo zda se tento kousek ukáže být skutečně smrtícím "saltem mortale" pro předsedu KDU-ČSL.

Proč člen SDS na kandidátce KSČM ?
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 16.08.2006)
Nelíbí se mi brutální a naprosto nevybíravý nástup neoliberální pravice všude ve světě.

Kafka nebyl Němec
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 21.06.2006)
Když jsem se jednou ráno probudil, zjistil jsem, že čeští zelení jsou pravice a že „nebudou brát telefony“ sociálním demokratům. Prý aby je nepřemlouvali. Dost jsem se podivil, protože ani jeden z těch mých pár známých, kteří volili Stranu zelených, nebyl srozuměn s tím, že jeho hlas připadne téměř automaticky Topolánkovi.

Volby nevolby
(Matúą Bóna, Okolní události naąima očima, 14.06.2006)
Také dnes jsem se v marné snaze dohnat neúprosný čas promarněný hledáním kamsi založených klíčů, čekáním na stále obsazený výtah atp., vydal za svojí obživou. Dvě maminky, za vydatné pomoci svých nejistě vykračujících potomků, vířily košťaty prach na dětském hřišti, ve spíše symbolickém úkrytu za živým plotem jako obvykle hlouček školáků halasil nad ranní cigaretou a pan (snad) Novák z vedlejšího vchodu o kousek dál ošetřoval sadbu letošních letniček na skromném záhonku pod okny družstevních bytů.

Krátký pohled na výsledky parlamentních voleb
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 04.06.2006)
Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky skončily patem - ČSSD a KSČM mají ve sněmovně 100 křesel stejně jako případná koalice ODS, KDU-ČSL a Zelených. Obrovský gravitační efekt dvou nejsilnějších stran, podpořený v předvolebním klání zřetelně selektivním přístupem médií, přiblížil český parlamentní systém k většinovému modelu.

Nerovná daň!
(Vít Stanislav, Okolní události naąima očima, 26.05.2006)
Jen pár informací vybraných z ČSÚ a dopočítaných jinou kalkulačkou, než nabízí ODS.

Anarchismus – jak na to
(Karel Hanauer, Okolní události naąima očima, 16.05.2006)
Hlavním cílem současného anarchistického hnutí je boj proti globalizaci. S tím nelze než souhlasit. Je to sice boj proti větrným mlýnům, ale budiž. Druhou stránkou jsou vnější veřejné projevy anarchistů. Jsou to převážně Street party nebo v poslední době také antiakce proti akcím neonacistů. Při těchto akcích policie ČR z nějakých důvodů straní nacistům (to jsem se osobně přesvědčil). Jsou jí asi sympatičtější.

Na prosazení správné věci je nejdůležitější její obsah
(Anna Oppitzová, Okolní události naąima očima, 15.05.2006)
Jak už laskavý čtenář těchto stránek jistě ví, Strana demokratického socialismu (SDS) se letos rozhodla nekandidovat v červnových volbách do Poslanecké sněmovny a vyzvala své členy a sympatizanty, aby podpořili levicové kandidátky. Přesto má ale SDS na kandidátce KSČM ve Středočeském kraji jednu svou členku, Aničku Oppitzovou. Rozhovor s ní jsme před nedávnem na našich webových stránkách publikovali. Nedalo mi to, abych jí nepoložil ještě pár dalších otázek.

Očima druhých
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 02.05.2006)
Tahle rubrika slouží normálně k tomu, abychom čtenářům našich stránek přiblížili, jak vidíme okolní události našima očima. Jinde pak publikujeme příspěvky zaslané našimi čtenáři nebo přejímáme články, o nichž se domníváme, že by našim čtenářům neměly uniknout, i když s jejich obsahem ne zcela souhlasíme. Dnes praxi pozměníme.

Sejdeme se u fontány?
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 30.04.2006)
Letos poprvé se bude prvomájová manifestace KSČM konat u Křižíkovy fontány na pražském Výstavišti. Po deseti letech se tak po ČSSD i pražští komunisté přesunují na místo, kde v květnu 1996 pořádala oslavy Svátku práce strana Levý blok.

Billboardy a dnešní česká politika
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 25.04.2006)
O tomto víkendu jsem se musel pohybovat trochu více po Praze, a tak jsem měl možnost více si všimnout nejvýraznější stránky předvolební kampaně - velkoplošných billboardů. A porovnával jsem si své dojmy s pár dní starým komentářem Alexandra Mitrofanova Soc. dem. vede v nápadech. Pondělní cesta autem do Mostu a zpět mi pak celý obrázek už jen dokreslila.

Je zbytečné vracet se ke starým chybám
(Anna Oppitzová, Okolní události naąima očima, 13.04.2006)
Přinášíme Vám první rozhovor s Annou Oppitzovou, členkou Strany demokratického socialismu, která kandiduje v červnových volbách do Poslanecké sněmovny na kandidátce KSČM ve Středočeském kraji.

Kauza „Moučková“ jako lakmusový papírek české demokracie
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 25.03.2006)
Poslanecká sněmovna zvolila první jarní den členkou Rady ČTK šéfredaktorku Haló novin Miroslavu Moučkovou. Ta svůj šéfredaktorský post vzápětí opustila a vzdala se i všech svých stranických funkcí v KSČM, aby nebyl porušen § 5 zákona 517/1992 Sb. o ČTK. Přesto její volba vzbudila u některých „demokratů“ velkou bouři nevole.

Ke změnám pohledu na minulost
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 17.03.2006)
Přinášíme vám přepis prvního ze série článků, které vycházely na podzim 1992 v Haló novinách jako shrnutí výsledků práce tehdejší stranické komise ke zkoumání „listopadu 1989“, vedené M. Grebeníčkem.

Jak to bude s nezaměstnaností v roce 2006?
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 12.03.2006)
Od ledna se už chystám, že veřejně vyhodnotím svou rok starou předpověď nezaměstnanosti v naší zemi. Moje „prognóza“ byla součástí článku, v němž jsem mj. vytýkal Václavu Věrtelářovi z Haló novin, že není schopen přiznat malý, ale existující pokles v nezaměstnanosti, zaznamenaný koncem roku 2004, a že si raději nevšímá absolutního počtu nezaměstnaných, který je horší než za velké krize ve 20. století.

Lucii k MDŽ
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 08.03.2006)
Požádal jsem včera Adélu, svou dceru, ještě delší dobu školou povinnou, jestli by mi nenakreslila nějaké kvítí, které bych mohl já k dnešnímu Mezinárodnímu dni žen virtuálně nadělit. Jak můžete vidět, s mým záměrem souhlasila.

Když dva dělají totéž ...
(Lubomír Ledl, Okolní události naąima očima, 08.02.2006)
Jak je vidno rčení „když dva dělají totéž….“ se může v reálném životě rozvinout do neuvěřitelných místních (českých), ale i téměř globálních (evropsko – muslimských) rozměrů.

Good-bye, BBC
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 01.02.2006)
Asi to už budete vědět, včera po více než 66 letech skončilo definitivně vysílání BBC v češtině. Přežilo válku horkou i studenou, vyrovnalo se s německými nálety i reálně socialistickými rušičkami, a teď se odebralo do věčných lovišť.

Moje čtení Lindbladova memoranda
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 29.01.2006)
Parlamentní shromáždění Rady Evropy schválilo minulý týden rezoluci o nutnosti mezinárodního odsouzení zločinů totalitních komunistických režimů. Myslím, že je vhodná chvíle podívat se na obsah této rezoluce bez zbytečných emocí.

Co s tím?
(Karel Lajtkep, Okolní události naąima očima, 24.01.2006)
Tento příspěvek by snad mohl prolomit charakter našich webových stránek, které jsou považovány za více či méně intelektuální záležitost. Jeho autor, Karel Lajtkep, se dívá na svět kolem nás očima normálních lidí práce.

K výročí Leninovy smrti
(Vladimír Seidl, Okolní události naąima očima, 21.01.2006)
Dnes, 21. ledna 2006, uplynulo 82 let od smrti V. I. Lenina. Minuly doby, kdy se při takovýchto příležitostech pořádaly masové propagandistické akce o historickém významu „vůdce světového proletariátu“ a o nesmrtelnosti jeho učení jako osvědčeného receptu, jak jít po správné cestě ke správnému cíli.

Model socialismu pro 21. století z dílny TAPu
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 05.01.2006)
Teoreticko-analytické pracoviště (TAP) ukončilo v prosinci 2005 významnou fázi plnění strategického úkolu, definovaného posledním sjezdem KSČM - připravit model socialismu, o nějž by se KSČM mohla ve své politické praxi opřít. Výsledkem této fáze je logicky propojený soubor pěti statí (první náčrt). Zveřejňujeme ho na stránkách SDS a zveme naše čtenáře, aby ho věcně kritizovali, popř. doplňovali.

Blábol? Snad jen trochu manipulace…
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 02.01.2006)
Příspěvky Štěpána Kotrby čtu rád, protože je to „šťoural“ a protože poukazuje na okolnosti, které při zběžném čtení mnohdy unikají. Skoro vždy mu rozumím a často s ním souhlasím. Není to ovšem případ jeho poslední kritiky článku redaktora MF Dnes Radka Bartoníčka.

Vstříc roku 2006
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 01.01.2006)
Podlehnu dnes opět zažitému zvyku a obrátím se na Vás, jak na čtenáře našich webových stránek, tak i na příznivce a členy Strany demokratického socialismu s krátkou řečí, která si neklade za cíl snést nějaká dosud nevyřčená moudra. Upřímně řečeno, chci Vás hlavně tímto způsobem - všechny známé i neznámé - pozdravit, poděkovat Vám za spolupráci, přízeň nebo alespoň projevený zájem. A popřát Vám všechno nejlepší v novém roce.

Se starostou Orlové o jednání s neonacisty
(Vladimír Farana, Okolní události naąima očima, 24.12.2005)
Vladimír Farana, právník a současný starosta města Orlová, je zakládajícím členem Strany Levého bloku, která po politickém sloučení se Stranou demokratické levice působí na politické scéně jako Strana demokratického socialismu. Čtenář asi z denních zpráv ví o aktuálních problémech v Orlové, a tak je přirozené, že se redakce webových stránek Farany na situaci zeptala.

K pojmu levice dnes
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 07.12.2005)
Se zájmem jsem si přečetl dnešní článek Milana Valacha „K historickému pojmu levice“. Vyplynulo z něj, že Valachův přístup k pojmu levice je normativní. Nic proti tomu. Jen si myslím, že situace je trochu komplikovanější, to zaprvé, a zadruhé že bychom měli používat pojmy, které můžeme jako vhodné nástroje používat k analýze současného stavu společnosti.

Nad výzvou KSM
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 06.12.2005)
Většina našich čtenářů bude asi vědět, že Ministerstvo vnitra poslalo Komunistickému svazu mládeže (KSM) dopis, v němž ho upozorňuje na porušování zákona a vyzývá ho, aby od nedovolené činnosti upustil. Mladí komunisté se proti tomu ohradili, označili dopis za útok na levici jako celek, za jeden z pokusů o plíživou fašizaci společnosti a obrátili se s žádostí o pomoc ke všem demokratickým silám. Podívejme se tedy na celou záležitost blíže.

Několik dokumentů z doby po mimořádném zasedání ÚV KSČ v listopadu 1989
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 04.12.2005)
Dnes nabídneme čtenářům našich webových stránek několik politických reakcí - dokumentů, které spatřily světlo světa těsně po mimořádném zasedání ÚV KSČ v Praze dne 24. listopadu 1989. Vlastní událost hezky připomíná článek Jak v listopadu padlo politbyro.

Marx není zcela mrtev
(Zdeněk Mlynář, Okolní události naąima očima, 06.11.2005)
Sto let po smrti Karla Marxe je možno vést spor, zda jeho dědictví plodí více averzí než sympatií, avšak nesporné zůstává jedno: toto dědictví není ani po sto létech lidem lhostejné. Je možné, že plodí dnes více averzí než sympatií, neboť stamilióny lidí v zemích, kde je marxismus-leninismus povinnou státní ideologií, se na úředně vyhlášeného otce této ideologie dívají se značným odporem.

Pojem socialismu a historická zkušenost
(Zdeněk Mlynář, Okolní události naąima očima, 06.11.2005)
Sám pojem socialismu, tak jak ho tradičně chápalo komunistické hnutí, je dnes zdiskreditován. Hlavní příčinou této diskreditace je nepochybně praxe stalinismu, její systém totalitní politické diktatury. Ale nedejme se tím mýlit: není to jenom stalinismus v tomto smyslu, co diskreditovalo pojem socialismu na Východě i na Západě. Základní problém vidím v tom, že dosavadní pojetí socialismu v oficiální komunistické ideologii je už po několik desetiletí ve zjevném rozporu s životní zkušeností lidí jak v zemích „reálného socialismu“, tak také na Západě.

Východoevropské strany nejsou dostatečně zastoupeny
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 05.11.2005)
Rozhovor internetového magazínu lavka.info u příležitosti 1. sjezdu SEL v Athénách s Jiřím Hudečkem, místopředsedou SDS, o integraci levicových stran do Strany evropské levice a o jejím geografickém rozšiřování za hranice EU

Projev na sjezdu SEL (neděle)
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 30.10.2005)
Příspěvek Milana Neuberta v druhý den sjezdu SEL v Athénách

Projev na sjezdu SEL (sobota)
(Boľena Kremláčková, Okolní události naąima očima, 29.10.2005)
Příspěvek Boženy Kremláčkové v první den sjezdu SEL v Athénách

Předseda SDS ke sjezdu SEL v Aténách
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 26.10.2005)
Před sjezdem Strany evropské levice odpovídal včera na aktuální otázky předseda SDS Milan Neubert. Interview ve formátu WMV si můžete stáhnout ZDE (1,1 MB).

»Přirozeným vývojem« zpátky k barbarství?
(Jan Ritter, Okolní události naąima očima, 22.10.2005)
Východoevropská socialistická éra je už historie. Ti mladší ji znají z doslechu. Přesto je čím dál víc zatracována. Snad aby se společensky znemožnil každý, kdo by na ní viděl i něco dobrého. Čemu to prospěje?

Cichlida plochohlavá
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 21.10.2005)
Cichlida je plachá dravá rybka z jezera Malawi, která se skrývá v houštinách vysokých úzkolistých rostlin a která polyká svou kořist ocasem napřed. Samičky jsou zlatavé, zatímco plně dospělí samci s kresbou jiker na řitní ploutvi jsou modrozelení.

Čtyři poznámky o socialismu
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 26.09.2005)
(Diskusní příspěvek na konferenci s mezinárodní účastí: "Strategie a priority levice a možné cesty přechodu k socialismu ve světě i v ČR", pořádané 24. 9. teoreticko-analytickým pracovištěm ÚV KSČM)

V čem jsou jiní?
(administrator, Okolní události naąima očima, 20.09.2005)

V souvislosti s úspěchem německé Levicové strany.PDS se objevují srovnání s KSČM. Podstatu shod a rozdílů může asi pomoci objasnit také srovnání stanovisek obou stran k srpnu 1968, proto si myslím, že stojí za to si tyto dokumenty (již dříve publikované na stránkách SDS) připomenout. Toto srovnání řekne více, než dlouhé rozbory - považuji je přitom také za velevýznamný příspěvek k současné diskusi na téma "stalinismus a KSČM".


Poselství německých voleb
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 19.09.2005)
Většina komentářů v našem tisku se zabývá vděčnými spekulacemi nad "volební aritmetikou" a možnostmi sestavení vlády. Ponechme stranou tuto zajímavou otázku a podívejme se, jaké poučení by z nich mohlo vyplynout pro českou levici.

Levicový extremismus 2004 v ČR z pera MV ČR
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 12.09.2005)
Chcete-li se dobře pobavit, přečtěte si níže část zprávy Ministerstva vnitra o levicovém extremismu v Čechách a na Moravě. Snad se na nás její autoři nebudou zlobit, když ji alespoň využijeme k přímým odkazům na dotčené subjekty a relevantní články. No co, když už se ty prachy na ni vyhodily :-)))

Co je v zájmu evropské radikální levice
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 06.09.2005)
S ohledem na blížící se termín sjezdu Strany evropské levice (SEL) se na stránkách Haló novin a na internetu objevují články, jejichž autoři vyzdvihují negativní aspekty činnosti tohoto politického levicově radikálního sdružení a využívají přitom totální informační blokády českých médií vůči němu.

Váš VyVolený BigBrother
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 31.08.2005)
Nevím jak Vám, ale mně leze Prima i Nova svými posledními aktivitami poněkud nadstandardně na nervy. Obě trumfly i veřejnoprávní ČT s jejím nedávným Největším Čechem. A to se na televizi v podstatě nedívám - stačí mi rozhovory s lidmi kolem.

Marnotratný levičák a sjezd Levicové strany
(Milan Neubert, Okolní události naąima očima, 28.08.2005)
O víkendu se konalo v Berlíně 2. řádné zasedání 9. sjezdu Levicové strany.PDS a přijalo volební program pro nadcházející volby do německého Spolkového sněmu. Sjezdu se poprvé zúčastnil i bývalý předseda německé sociální demokracie Oskar Lafontaine a podařilo se mu chytnout za srdce i staré stranické kádry.

Pozor na přeřeknutí!
(Jiří Hudeček, Okolní události naąima očima, 06.08.2005)
Psychologové vědí, jak významná mohou být náhodná přeřeknutí, při nichž se na povrch i proti naší vůli dere naše podvědomí - a prozrazujeme tak o sobě více, než bychom chtěli. Proto stojí za pozornost dvě taková „freudovská přeřeknutí“, která unikla vysokým vládním činitelům a významným způsobem doplňují probíhající diskuse o zásahu proti „technařům“.

|0-50|50-100|100-150|150-200|200-250|250-300|300-350|350-363|

červené návěští   Hlavní zprávy červený nadpis

zelené návěští   Novinky zelený nadpis
16.04.2018: Letní univerzita Evropské levice 2018
Letní univerzita EL se koná ve dnech 11. aľ 15. července 2018 ve Vídni pod mottem "Dialog pro pokrok v Evropě. 200 let od narození Karla Marxe, 100 let od konce 1. světové války. Bliľąí informace o účastnickém poplatku a registrační formulář jsou k dispozici na stránkách Evropské levice.

16.06.2017: Opět útoky spamovacích robotů
Doąlo k opakovaným útokům robotů sázejících do komentářů texty s podivnými "inzeráty" (podle vąech známek činskými). Jen poslední dvě dávky představovaly více neľ 200 těchto pseudokomentářů, které maľeme. bahis siteleri

16.06.2017: Někdo/něco zde krade ľ a ą?
V uplynulých dnech doąlo k technické závadě, v jejímľ důsledku se "beze stop" z některých článků (ale i z větąiny komentářů) ztratila vąechna písmena "ľ" a "ą" (nebo jenom jejich emosčást). Za závadu se omlouváme a na jejím odstranění pracujeme (zatím pátráním po příčině).

09.05.2017: Pietní akt na Oląanech
Jako kaľdoročně, i letos poloľila 9. 5. v 9 hodin delegace zástupců CV SDS a výboru praľské organizace SDS květiny k památníku padlých rudoarmějců na oląanském hřbitově. Při té přileľitosti jsme pietně vzpomněli i padlých daląích armád (včetně československé), kteří jsou na Oląanech uloľeni.

červené návěští   Anketa červený nadpis
V současnosti rozvířil hladinu návrh přijmout do ČR 50 syrských válečných sirotků. Co si o něm myslíte?

V Sýrii ani ľádní váleční sirotci nejsou.
1402 (1402 hl.)
Nebrat! Jeątě by nás podřezávali.
1016 (1016 hl.)
Konečně někdo uvaľující lidsky.
908 (908 hl.)
A» se kaľdý stará o sebe, nic nám do nich není.
682 (682 hl.)
Je to sice politikum, ale krok správným směrem.
1245 (1245 hl.)
Raději bychom měli zvýąit svou ostudně nízkou rozvojovou pomoc.
855 (855 hl.)
Prohnilý humanismus !!
671 (671 hl.)

Celkem hlasovalo: 6779


zelené návěští   Vyhledávání zelený nadpis


na nových stránkách

Rozšířené vyhledávání
Tématické skupiny
Seznam autorů


Google

web
sds.cz
blisty.cz
bbc.co.uk

zelené návěští   Vaąe komentáře zelený nadpis
[15.05.2018 19:15:23]
josef mikovec
Bohumír ©meral - Mučedník ztracených a vysněných příleľitostí http://www.novarepublika.cz/2018/0 5/frantisek-ferdinand-s ...

[15.05.2018 18:54:53]
josef mikovec
Zde jest zkuąební kámen, na němľ se dokáľe, zdali jsme opravdu v dost zralí, dost socialističtí, abychom opravdu stali se v Rako ...

[21.03.2018 17:10:12]
n
Snad se něco doví,!

[19.11.2016 10:28:45]
l&s
Doplnění k Peroutkovi - Zemanův projev byl míněn dobře, bohuľel se v něm dopustil dehonestujícího přeąlapu, kdyľ prohlásil, ľe Per ...

[27.02.2016 10:01:56]
l&s
Článek pana Bělohradského není k dispozici, tak jen pár postřehů k této stati. Paní Neudorflová sice správně píše, že je chyba, k ...

[28.10.2015 09:08:14]
-ik
Dobrý den pane ©lemendo! To, co jste napsal, je konstatování stavu. A co navrhujete jako pokus o naznačení cesty? Já mysl ...

[04.09.2015 14:20:12]
n
Samozřejmě, ľe jiľ těąím na shromáľdění, jako posledně na Václaváku. Doufám, ľe nebude chybět pán ©afr, kterého tímto srdečně zvu. ...

[13.08.2015 13:11:01]
n
SDS leží v žaludku tomu zoufalému tapetáři, takže je moc známá a okolí se musí postarat o její prosazení. Prohra s US a tím i se s ...

[13.08.2015 01:44:03]
-ik
Jestli že se mi zdá, že militantní skupiny dosahují lepších výsledků, měl byc se podívat na sebe, zda nepracuji špatně. Oni mohou ...

[08.06.2015 21:05:37]
-ik
"význam evropské levice pro vývoj ve světě a její podíl na jeho spoluutváření (globalizace, přenos zkušeností z jiných čá ...

[25.05.2015 14:58:27]
n
Lidstvo v rozvinutých zemích a tím myslím i naąi zemi, jiľ dosáhli hranic daląího materiálního pokroku a jeho daląí zvyąování je n ...

[25.05.2015 08:21:23]
l&s
"Proč se myšlenka lidové fronty boje proti fašismu prosadila v našem hnutí, až když bylo fakticky pozdě? Bylo vůbec možné, ab ...

[13.05.2015 09:45:10]
Milan Neubert
-iku, napsal jste víc věcí, s řadou souhlasím. Jednu námitku ale mám: dospěli jsme k závěru, že virtuální diskuse na webu nebo na ...

[10.05.2015 23:25:51]
-ik
Mám pocit, pane Neuberte, že jste se o kontakt s lidmi ani moc nesnažil. Diskuse na stránkách SDS je nulová. A i v minulosti jst ...

[06.05.2015 10:38:48]
n
Vítám tapetáře. Čest tvoji práci. Podle množství zbytečné práce opravdu stojíš ...


Teze programu SDS
Teze programu SDS

Bahisikayet.com Extrabet Deneme bonusu Denemebonusuz.com

Tyto stránky byly vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.